x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Hansgrohe Raindance E 240 AIR 1jet Hoofddouche - Wandmontage - Chroom

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Hansgrohe Raindance E 240 AIR 1jet Hoofddouche - Wandmontage - Chroom
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Hansgrohe Raindance E 240 AIR 1jet Hoofddouche - Wandmontage - Chroom
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Hansgrohe Raindance E 240 AIR 1jet Hoofddouche - Wandmontage - Chroom
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/131173575.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/120961126.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/120961127.jpg?ts=1
Hansgrohe Hansgrohe Raindance E 240 AIR 1jet Hoofddouche - Wandmontage - Chroom Raindance E 240 AIR 1jet Hoofddouche - Wandmontage - Chroom Raindance E 240 AIR 1jet Hoofddouche - Wandmontage - Chroom Belangrijkste kenmerken: &bu... (1)
  • 04011097625126
3
deal
  • Gewicht en omvang
    • Doorsnede (cm): 23 cm
    • Breedte (cm): 25 cm
  • Design
    • Vorm: Rechthoek
    • Kleur: Zilver
    • Materiaal: Metaal, Messing, Chroom
  • Overig
    • Breedte (cm): 25 cm
  • 484.17 585.22 EUR 3
    3
    • Superbath Superbath
      Belangrijkste kenmerken: &bu...
      484.17, +2w (offer_sdt_more_than_2_weeks)
      1
    • Sawiday.be Sawiday.be
      Hansgrohe Raindance hoofddouche E240 1 jet met douche-arm 22,3cm chroom RaindanceUw badkamer is dé plek in huis om te ontspannen. Het jui...559.95, +2w (offer_sdt_more_than_2_weeks)
      1
    • Amazon Amazon
      Douches in grote stijl. Hoofddouche (240 mm) met gelijkmatige waterverdeling, voor een weldadige douche-ervaring (XXL-prestaties) Reinigi...585.22, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Ben Round Hoofddouche 25 cm zwart chroom
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/123800406.jpg?ts=1
      Ben Ben Round Hoofddouche 25 cm zwart chroom Round Hoofddouche 25 cm zwart chroom Round Hoofddouche 25 cm zwart chroom Hoofddouche Lavion Deze ronde hoofddouche van het vertrouwde sanitairmerk Ben past uitstekend bij alle badkamerstijlen. De hoofddouche is bijvoorbeeld een mooie toevoeging aan een moderne badkamer door het eenvoudige, ronde design en de kleur. De douchekop heeft een diameter van 25 cm, zodat jij kunt genieten van een ruime waterstraal. Kies je liever voor een andere kleur dan? Deze Ben Lavion hoofddouche is ook verkrijgbaar in andere kleuren: geborsteld zwart chroom, zwart chroom, geborsteld nickel, mat wit, gestructureerd zwart, glanzend messing, glanzend nickel. Is deze Ben Lavion hoofddouche iets voor jou? Bestel dan eenvoudig online, en profiteer van de beste prijs. Belangrijkste kenmerken * Kleur: zwart chroom * 250 mm diameter * Hoogte: 57 mm * 1/2 inch draadaansluitingVoordelen * Het ronde, eenvoudige design zorgt ervoor dat deze douchekop bij vrijwel alle badkamerstijlen past. * Dankzij de douchekop van 25 cm sta je onder een ruime waterstraal. door * Inclusief conische houder (1)
      Ben Round Hoofddouche 25 cm zwart chroom
      • 08714175924598
      1
    • Saqu Essential Chromen hoofddouche 20cm met grijze sproeiplaat
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/123800027.jpg?ts=1
      Saqu Saqu Essential Chromen hoofddouche 20cm met grijze sproeiplaat Essential Chromen hoofddouche 20cm met grijze sproeiplaat Essential Chromen hoofddouche 20cm met grijze sproeiplaat Saqu Essential hoofddouche 20 cm chroom/grijs Je kunt nóg meer genieten van een douche dankzij de royale Saqu Essential hoofddouche. Deze grote douchekop telt zowel in de breedte als in de lengte 20 centimeteren zorgt ervoor dat je je in een sensationele warme plensbui waant. Er is geen lichaamsdeel dat buiten boord valt en daardoor koud wordt! Dat komt mede doordat de douchekop kantelbaar is, zodat je hem naar persoonlijke wens kunt instellen. Naast comfort biedt de grote douchekop ook een toevoeging aan het design van de badkamer. De Saqu Essential hoofddouche straalt luxe uit en is dankzij de omvang een perfecte eyecatcher. De sproeiplaat van de douche is grijs en de buitenkant ischroom. Wil jij jezelf verwennen met deze Saqu Essential hoofddouche van 20 centimeter? Bestel deze dan direct online en geniet van onze gratis bezorging (bij bestellingen vanaf 50,-)! Belangrijkste kenmerken * Kantelbare douchekop * Met antikalksysteem * 20 cmVoordelen * De Saqu Essential hoofddouche zorgt (1)
      Saqu Essential Chromen hoofddouche 20cm met grijze sproeiplaat
      • 08714175919396
      1
      deal
    • Dornbracht Universal Uitloop voor staande montage, met uittrekbare begietingsdouche met afdekplaa...
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/90535575.jpg?ts=1
      Dornbracht Dornbracht Universal Uitloop voor staande montage, met uittrekbare begietingsdouche met afdekplaa... Universal Uitloop voor staande montage, met uittrekbare begietingsdouche met afdekplaa... Universal Uitloop voor staande montage, met uittrekbare begietingsdouche met afdekplaa... Belangrijkste kenmerken: &bu... (1)
      Dornbracht Universal Uitloop voor staande montage, met uittrekbare begietingsdouche met afdekplaa...
      • 04029011668210
      1
      deal
    • Ben Zijdouche rond RVS-Look
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128546432.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128546433.jpg?ts=1
      Ben Ben Zijdouche rond RVS-Look Zijdouche rond RVS-Look Zijdouche rond RVS-Look Ben zijdouches rond RVS Met de Ben zijdouches in ronde uitvoering kun je nog meer genieten van een douche. Laat je lichaam ontspannen door zijdouches bij je hoofddouche te integreren en creëer hiermee extra comfort. Zo kun je nog meer genieten van een douchebeurt doordat je niet alleen een straal van bovenaf hebt, maar ook horizontale stralen van opzij. De Ben zijdouches zijn apart te bestellen, zodat je zelf het aantal kunt beslissen en deze makkelijk kan integreren naast je hoofddouche en eventuele handdouche. Dit model van de Ben zijdouches heeft een RVS-look en heeft een ronde afwerking. Ook is deze zijdouche verkrijgbaar in een chromen kleur. Lijkt jou zon zijdouche ook heerlijk? Bestel deze dan nu via onze webshop. Bestel vandaag nog en profiteer van de snelle bezorgservice van Saniweb. Belangrijkste kenmerken * Kleur: RVS * Verstelbare kop * Instelbare sproeihoek * Materiaal: messing * Diepte van 5 cm * Diameter van 6,4 cmVoordelen: * De verstelbare kop en instelbare sproeihoek (1)
      Ben Zijdouche rond RVS-Look
      • 08714175911239
      • ZDRBN
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 431.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 431.95
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 431.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 431.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 431.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 431.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 431.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 431.95
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 431.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 431.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 431.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 431.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 431.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 431.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 431.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 431.95
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 437.28
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 437.28
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 437.28
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 437.28
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 437.28
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 437.28
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 437.28
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 437.28
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 437.28
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 437.28
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 437.28
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 437.28
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 437.28
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 437.28
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 437.28
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 437.28
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 437.28
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 437.28
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 437.28
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 437.28
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 437.28
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 437.28
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 437.28
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 437.28
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 437.28
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 437.28
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 437.28
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 437.28
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 437.28
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 437.28
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 437.28
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 437.28
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 437.28
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 437.28
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 437.28
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 437.28
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 437.28
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 437.28
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 437.28
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 437.28
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 437.28
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 437.28
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 437.28
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 437.28
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 437.28
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 437.28
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 437.28
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 437.28
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 437.28
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 437.28
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 437.28
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 437.28
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 437.28
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 437.28
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 437.28
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 366.08
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 366.08
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 366.08
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 366.08
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 366.08
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 366.08
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 366.08
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 366.08
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 366.08
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 366.08
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 366.08
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 366.08
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 366.08
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 366.08
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 366.08
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 366.08
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 366.08
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 452.71
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 452.71
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 452.71
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 452.71
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 452.71
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 452.71
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 452.71
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 452.71
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 452.71
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 452.71
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 452.71
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 430.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 430.00
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 452.71
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 452.71
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 452.71
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 452.71
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 452.71
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 452.71
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 452.71
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 452.71
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 452.71
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 452.71
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 452.71
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 452.71
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 452.71
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 452.71
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 452.71
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 452.71
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 452.71
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 452.71
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 452.71
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 452.71
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 452.71
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 452.71
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 452.71
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 452.71
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 452.71
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 452.71
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 452.71
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 452.71
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 452.71
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 452.71
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 452.71
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 483.62
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 484.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 484.17
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 484.17
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 484.17
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 484.17
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 484.17
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 484.17
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 484.17
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 484.17
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 484.17
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 484.17
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 484.17
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 484.17
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 484.17
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 559.95
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 484.17
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 559.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 559.95
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 559.95
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 559.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 559.95
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 559.95
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 559.95
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 559.95
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 559.95
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 559.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be