x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er douchekoppen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Meir douchekop

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in douchekop categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Meir koperen regendouche rond 20 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/188173811.jpg
      Meir Meir koperen regendouche rond 20 cm koperen regendouche rond 20 cm koperen regendouche rond 20 cm Meir koperen regendouche rond 20 cm (1)
      Meir koperen regendouche rond 20 cm
      1
      199.00 EUR
    • Meir koperen regendouche rond 20 cm met wandarm 30 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/188174650.jpg
      Meir Meir koperen regendouche rond 20 cm met wandarm 30 cm koperen regendouche rond 20 cm met wandarm 30 cm koperen regendouche rond 20 cm met wandarm 30 cm Meir koperen regendouche rond 20 cm met wandarm 30 cm (1)
      Meir koperen regendouche rond 20 cm met wandarm 30 cm
      1
      deal
      339.00 EUR
    • Meir koperen regendouche rond 20 cm met wandarm 30 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/188173964.jpg
      Meir Meir koperen regendouche rond 20 cm met wandarm 30 cm koperen regendouche rond 20 cm met wandarm 30 cm koperen regendouche rond 20 cm met wandarm 30 cm Meir koperen regendouche rond 20 cm met wandarm 30 cm (1)
      Meir koperen regendouche rond 20 cm met wandarm 30 cm
      1
      deal
      339.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Grohe DEFAULT
        • grohe
      • Hansgrohe DEFAULT
        • hansgrohe
      • Hansa DEFAULT
        • hansa
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Allibert (allibert)
      • Aloni (aloni)
      • Apeiron (apeiron)
      • Aqua (aqua)
      • Axor (axor)
      • Badplaats (badplaats)
      • Badstuber (badstuber)
      • Bally (bally)
      • Bath & Shower (bath_shower)
      • Bathroom Solutions (bathroom_solutions)
      • Beliani (beliani)
      • Ben (ben)
      • Benson (benson)
      • Best design (best_design)
      • Blaufoss (blaufoss)
      • Bossini (bossini)
      • Brauer (brauer)
      • Clage (clage)
      • Clou (clou)
      • Cornat (cornat)
      • Creavit (creavit)
      • Crosswater (crosswater)
      • Delabie (delabie)
      • Demarktbijuthuis (demarktbijuthuis)
      • Diamond Line (diamond_line)
      • Differnz (differnz)
      • Dornbracht (dornbracht)
      • Duett (duett)
      • Duravit (duravit)
      • Eastbrook (eastbrook)
      • Ecosavers (ecosavers)
      • Edco (edco)
      • Franke (franke)
      • GALAXY (galaxy)
      • Gedy (gedy)
      • Gerimport (gerimport)
      • GROHE (grohe)
      • Haceka (haceka)
      • Handy (handy)
      • Hansa (hansa)
      • Hansgrohe (hansgrohe)
      • Happy Home (happy_home)
      • Heritage Bathrooms (heritage_bathrooms)
      • Herzberg (herzberg)
      • Hi (hi)
      • Hotbath (hotbath)
      • Hydrao (hydrao)
      • Ideal standard (ideal_standard)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Jado (jado)
      • Keuco (keuco)
      • Kludi (kludi)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lifetime (lifetime)
      • Linie (linie)
      • Loqé (loqe_)
      • Lorema (lorema)
      • Lucca (lucca)
      • Luxor (luxor)
      • Luxury Living (luxury_living)
      • Makro (makro)
      • Mastello (mastello)
      • Meir (meir)
      • MSV (msv)
      • Mueller (mueller)
      • Navigator (navigator)
      • Nemo (nemo)
      • Neoperl (neoperl)
      • OEM (oem)
      • Olympia (olympia)
      • Orange85 (orange85)
      • Paffoni (paffoni)
      • Plieger (plieger)
      • Plumbob (plumbob)
      • Presto (presto)
      • Rada (rada)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Regn (regn)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • RIDDER (ridder)
      • Royal plaza (royal_plaza)
      • Rubinetteria Paffoni Spa (rubinetteria_paffoni_spa)
      • Saniclear (saniclear)
      • Sapho (sapho)
      • Saqu (saqu)
      • Schutte (schutte)
      • Sento Stainless (sento_stainless)
      • Sibel (sibel)
      • Soak (soak)
      • Sub (sub)
      • TecTake (tectake)
      • TEMA (tema)
      • Tiger (tiger)
      • Tom (tom)
      • Topco (topco)
      • Tres (tres)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • VADO (vado)
      • Van Heck (van_heck)
      • Van Marcke (van_marcke)
      • Venlo (venlo)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • WELLYS (wellys)
      • Wenko (wenko)
      • Wiesbaden (wiesbaden)
      • Xellanz (xellanz)
      • Xenz (xenz)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €250 (low)
      • €250 - €500 (medium)
      • > €500 (high)
    • Type douchekop (type_douchekop):
      • Handdouche (handdouche)
      • Regendouche (regendouche)
      • Zijdouche (zijdouche)
    • Vorm (vorm):
      • Rond (cirkel)
      • Balkje (balkje)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Kleur (kleur):
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
    • Doorsnede (cm) (doorsnede):
      • < 10 cm (doorsnede_1)
      • 10 cm - 22 cm (doorsnede_2)
      • ≥ 22 cm (doorsnede_3)
    • Materiaal (materiaal):
      • Chroom (chroom)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nikkel (nikkel)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Solid surface (solid_surface)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Varianten (group):
      • Crosswater Dial (crosswater_dial)
      • Crosswater MPRO (crosswater_mpro)
      • Hotbath Cobber (hotbath_cobber)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be