x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er douchekoppen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Rada douchekop

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in douchekop categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Rada VR Douchekop
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/96285857.jpg
      Rada Rada VR Douchekop VR Douchekop VR Douchekop Rada douchekop vandaalbestendig inbouw 9 l/min chroom (1)
      Rada VR Douchekop
      • 05013181022957
      • 08711238301549
      2
      95.99 EUR
    • Rada 872 douchekop met kogelgewricht 1/2" bu.
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/121933055.jpg
      Rada Rada 872 douchekop met kogelgewricht 1/2" bu. 872 douchekop met kogelgewricht 1/2" bu. 872 douchekop met kogelgewricht 1/2" bu. Rada douchekop met kogelgewricht 1/2 bu. (1)
      Rada 872 douchekop met kogelgewricht 1/2" bu.
      • 05013181000634
      2
      52.11 EUR
    • Rada Algemene Serie douchekop vandaalbestendig
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/92093088.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/188192745.jpg
      Rada Rada Algemene Serie douchekop vandaalbestendig Algemene Serie douchekop vandaalbestendig Algemene Serie douchekop vandaalbestendig Rada douchekop vandaalbestendig inbouw 6 l/min chroom met artikelnummer: 21715016 / VR106 van 127.05 nu voor maar 99.00. (1)
      Rada Algemene Serie douchekop vandaalbestendig
      • 08711238301020
      1
      deal
      142.00 EUR
    • Rada douchekop hoofddouche voor, chroom, wand, beh messing
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190236387.jpg
      Rada Rada douchekop hoofddouche voor, chroom, wand, beh messing douchekop hoofddouche voor, chroom, wand, beh messing douchekop hoofddouche voor, chroom, wand, beh messing Rada VR Douchekop waterbesparend Chroom glans (1)
      Rada douchekop hoofddouche voor, chroom, wand, beh messing
      • 05013181053715
      1
      75.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Grohe DEFAULT
        • grohe
      • Hansgrohe DEFAULT
        • hansgrohe
      • Hansa DEFAULT
        • hansa
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Allibert (allibert)
      • Aloni (aloni)
      • Apeiron (apeiron)
      • Aqua (aqua)
      • Axor (axor)
      • Badplaats (badplaats)
      • Badstuber (badstuber)
      • Bally (bally)
      • Bath & Shower (bath_shower)
      • Bathroom Solutions (bathroom_solutions)
      • Beliani (beliani)
      • Ben (ben)
      • Benson (benson)
      • Best design (best_design)
      • Blaufoss (blaufoss)
      • BLUE LABEL (blue_label)
      • Bossini (bossini)
      • Brauer (brauer)
      • Clage (clage)
      • Clou (clou)
      • Cornat (cornat)
      • Creavit (creavit)
      • Crosswater (crosswater)
      • Delabie (delabie)
      • Demarktbijuthuis (demarktbijuthuis)
      • Diamond Line (diamond_line)
      • Differnz (differnz)
      • Dornbracht (dornbracht)
      • Duett (duett)
      • Duravit (duravit)
      • Eastbrook (eastbrook)
      • Ecosavers (ecosavers)
      • Edco (edco)
      • Franke (franke)
      • GALAXY (galaxy)
      • Gedy (gedy)
      • Gerimport (gerimport)
      • Grafner (grafner)
      • GROHE (grohe)
      • Haceka (haceka)
      • Handy (handy)
      • Hansa (hansa)
      • Hansgrohe (hansgrohe)
      • Happy Home (happy_home)
      • Heritage Bathrooms (heritage_bathrooms)
      • Herzberg (herzberg)
      • Hi (hi)
      • Hotbath (hotbath)
      • Hydrao (hydrao)
      • Ideal standard (ideal_standard)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Jado (jado)
      • Keuco (keuco)
      • Kludi (kludi)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lifetime (lifetime)
      • Linie (linie)
      • Loqé (loqe_)
      • Lorema (lorema)
      • Lucca (lucca)
      • Luxor (luxor)
      • Luxury Living (luxury_living)
      • Makro (makro)
      • Mastello (mastello)
      • Meir (meir)
      • MSV (msv)
      • Mueller (mueller)
      • Navigator (navigator)
      • Nemo (nemo)
      • Neoperl (neoperl)
      • Nobel (nobel)
      • Novarama/SCEE (novarama_scee)
      • OEM (oem)
      • Olympia (olympia)
      • Orange85 (orange85)
      • Paffoni (paffoni)
      • Plieger (plieger)
      • Plumbob (plumbob)
      • Presto (presto)
      • Rada (rada)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Regn (regn)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • RIDDER (ridder)
      • Royal plaza (royal_plaza)
      • Rubinetteria Paffoni Spa (rubinetteria_paffoni_spa)
      • Saniclass (saniclass)
      • Saniclear (saniclear)
      • Sapho (sapho)
      • Saqu (saqu)
      • Schutte (schutte)
      • Sento Stainless (sento_stainless)
      • Sibel (sibel)
      • Soak (soak)
      • Sub (sub)
      • TecTake (tectake)
      • TEMA (tema)
      • Tiger (tiger)
      • Tom (tom)
      • Topco (topco)
      • Tres (tres)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • VADO (vado)
      • Van Heck (van_heck)
      • Van Marcke (van_marcke)
      • Venlo (venlo)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • WELLYS (wellys)
      • Wenko (wenko)
      • Wiesbaden (wiesbaden)
      • Xenz (xenz)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €250 (low)
      • €250 - €500 (medium)
      • > €500 (high)
    • Type douchekop (type_douchekop):
      • Handdouche (handdouche)
      • Regendouche (regendouche)
      • Zijdouche (zijdouche)
    • Vorm (vorm):
      • Rond (cirkel)
      • Balkje (balkje)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Kleur (kleur):
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
    • Doorsnede (cm) (doorsnede):
      • < 10 cm (doorsnede_1)
      • 10 cm - 12 cm (doorsnede_2)
      • 12 cm - 23 cm (doorsnede_3)
      • ≥ 23 cm (doorsnede_4)
    • Materiaal (materiaal):
      • Chroom (chroom)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nikkel (nikkel)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Solid surface (solid_surface)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Varianten (group):
      • Crosswater Dial (crosswater_dial)
      • Crosswater MPRO (crosswater_mpro)
      • Hotbath Cobber (hotbath_cobber)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be