x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er douchekranen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Hansgrohe Talis douchekraan

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in douchekraan categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Hansgrohe Talis E afbouwdeel v. inbouw douchekraan Highflow, chroom
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/75300068.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/257779337.jpg?ts=1
      Hansgrohe Hansgrohe Talis E afbouwdeel v. inbouw douchekraan Highflow, chroom Talis E afbouwdeel v. inbouw douchekraan Highflow, chroom Talis E afbouwdeel v. inbouw douchekraan Highflow, chroom Belangrijkste kenmerken: &bu... (1)
      Hansgrohe Talis E afbouwdeel v. inbouw douchekraan Highflow, chroom
      • 04011097778310
      2
      135.56 EUR
    • Hansgrohe Talis S afbouwset voor inbouwdouchekraan chroom 32675000
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/74371268.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128623987.jpg?ts=1
      Hansgrohe Hansgrohe Talis S afbouwset voor inbouwdouchekraan chroom 32675000 Talis S afbouwset voor inbouwdouchekraan chroom 32675000 Talis S afbouwset voor inbouwdouchekraan chroom 32675000 hansgrohe Talis S ééngreeps douchemengkraan afbouwdeel - chroom (1)
      Hansgrohe Talis S afbouwset voor inbouwdouchekraan chroom 32675000
      • 04011097398006
      2
      deal
      203.19 EUR
    • Hansgrohe Talis S douchekraan Chroom
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122241012.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128419015.jpg?ts=1
      Hansgrohe Hansgrohe Talis S douchekraan Chroom Talis S douchekraan Chroom Talis S douchekraan Chroom Hansgrohe Talis S douchekraan met S koppelingen chroom (1)
      Hansgrohe Talis S douchekraan Chroom
      • 04011097399423
      • 32620000
      2
      164.49 EUR
    • Hansgrohe talis e afbouwdeel v. Inbouw douchekraan chroom
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/280013764.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/274474491.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172613342.jpg?ts=1
      Hansgrohe Hansgrohe talis e afbouwdeel v. Inbouw douchekraan chroom talis e afbouwdeel v. Inbouw douchekraan chroom talis e afbouwdeel v. Inbouw douchekraan chroom hansgrohe Talis E afbouwdeel voor ééngreeps inbouw douchemengkraan, chroom (1)
      Hansgrohe talis e afbouwdeel v. Inbouw douchekraan chroom
      • 04011097778327
      2
      99.95 EUR
    • Hansgrohe Talis S2 douchekraan Chroom
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/73509324.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128411793.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/280009363.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147321987.jpg?ts=1
      Hansgrohe Hansgrohe Talis S2 douchekraan Chroom Talis S2 douchekraan Chroom Talis S2 douchekraan Chroom Belangrijkste kenmerken: &bu... (1)
      Hansgrohe Talis S2 douchekraan Chroom
      • 04011097512297
      • 32640000
      1
      deal
      239.01 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Grohe DEFAULT
        • grohe
      • Hansgrohe DEFAULT
        • hansgrohe
      • Crosswater DEFAULT
        • crosswater
      • Adema DEFAULT
        • adema
      • Allibert DEFAULT
        • allibert
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merkvoorkeur (brand):
      • Crosswater (crosswater)
      • Hotbath (hotbath)
      • Grohe (grohe)
      • Hansgrohe (hansgrohe)
      • Saniclass (saniclass)
      • Tres (tres)
      • Adema (adema)
      • Allibert (allibert)
      • Aloni (aloni)
      • Aqualine (aqualine)
      • AquaVive (aquavive)
      • Atlantic (atlantic)
      • Axor (axor)
      • Badstuber (badstuber)
      • Be Home (be_home)
      • Beldeaux (beldeaux)
      • Ben (ben)
      • Best-design (best_design)
      • Bewonen (bewonen)
      • Blaufoss (blaufoss)
      • Blinq (blinq)
      • Blomus (blomus)
      • BLUE LABEL (blue_label)
      • Boss & Wessing (boss_wessing)
      • Brauer (brauer)
      • Bruckner (bruckner)
      • Creavit (creavit)
      • DATEG (dateg)
      • Delabie (delabie)
      • Diamond Line (diamond_line)
      • Differnz (differnz)
      • Dornbracht (dornbracht)
      • Duravit (duravit)
      • Eastbrook (eastbrook)
      • Etm- Van Marcke (etm_van_marcke)
      • Franke (franke)
      • Guo (guo)
      • Haceka (haceka)
      • Hansa (hansa)
      • Huber (huber)
      • Ideal standard (ideal_standard)
      • Jee-O (jee_o)
      • Keuco (keuco)
      • Klea (klea)
      • Kludi (kludi)
      • Lambini Designs (lambini_designs)
      • Laufen (laufen)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Linie (linie)
      • Loqé (loqe_)
      • Mueller (mueller)
      • Nemo (nemo)
      • Neuer (neuer)
      • Paffoni (paffoni)
      • Plieger (plieger)
      • Porcher (porcher)
      • Praya (praya)
      • Presto (presto)
      • Qisani (qisani)
      • Rada (rada)
      • Regn (regn)
      • Royal plaza (royal_plaza)
      • Salenzi (salenzi)
      • Saniclear (saniclear)
      • Sapho (sapho)
      • Saqu (saqu)
      • Schell (schell)
      • Schutte (schutte)
      • Sento Stainless (sento_stainless)
      • Sub (sub)
      • Teakea (teakea)
      • Van Marcke (van_marcke)
      • Venlo (venlo)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wiesbaden (wiesbaden)
      • Xellanz (xellanz)
      • Xenz (xenz)
    • Budget (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €250 (low)
      • €250 - €500 (medium)
      • > €500 (high)
    • Uitvoering kraan (type_kraan):
      • Losse kraan (losse_kraan)
      • Met handdouche (met_handdouche)
      • Met regendouche (met_regendouche)
    • Type kraan (uitvoering_kraan):
      • Mengkraan (mengkraan)
      • Thermostaatkraan (thermostaatkraan)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Chroom (chroom)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nikkel (nikkel)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
      • Veiligheidsglas (veiligheidsglas)
    • Hartafstand (hartafstand):
      • 12 cm (hartafstand_12.0)
      • 15 cm (hartafstand_15.0)
    • Montage type (mounting_type):
      • Inbouw (inbouw)
      • Opbouw (opbouw)
      • Wandmontage (wandmontage)
    • Temperatuurbegrenzing (temperatuurbegrenzing):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
    • Douchekraan varianten (group):
      • Boss & Wessing BWS (boss_wessing_bws)
      • Crosswater Dial (crosswater_dial)
      • Crosswater Kai Lever (crosswater_kai_lever)
      • Crosswater MPRO (crosswater_mpro)
      • GROHE Essence New (grohe_essence_new)
      • GROHE Grohtherm (grohe_grohtherm)
      • Hansgrohe Ecostat (hansgrohe_ecostat)
      • Hansgrohe Showerselect (hansgrohe_showerselect)
      • Hansgrohe Talis (hansgrohe_talis)
      • Hotbath Bloke (hotbath_bloke)
      • Hotbath Buddy (hotbath_buddy)
      • Hotbath Cobber (hotbath_cobber)
      • Hotbath Friendo (hotbath_friendo)
      • Hotbath Laddy (hotbath_laddy)
      • Mueller Round (mueller_round)
      • Saniclass Brauer (saniclass_brauer)
      • Venlo Nimbus II (venlo_nimbus_ii)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be