x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Draadloze luidsprekers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Anker Wireless speaker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Draadloze luidspreker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Anker Soundcore Mini 2 Blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131208371.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149098221.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140588319.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140588320.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137800333.jpg
      Anker Anker Soundcore Mini 2 Blauw Soundcore Mini 2 Blauw Soundcore Mini 2 Blauw Anker SoundCore Mini 2 Blue (1)
      Anker Soundcore Mini 2 Blauw
      • 00848061052152
      • 5610041
      • A3107G31
      5
      44.00 EUR
    • Anker Soundcore Mini 2 Rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146525474.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133177370.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140571418.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140571422.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131431615.jpg
      Anker Anker Soundcore Mini 2 Rood Soundcore Mini 2 Rood Soundcore Mini 2 Rood Anker SoundCore Mini 2 Red (2)
      Anker Soundcore Mini 2 Rood
      • 00848061052145
      • 5610043
      • A3107G91
      3
      deal
      35.00 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Bose DEFAULT
        • bose
      • Sonos DEFAULT
        • sonos
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • WiFi DEFAULT
        • wifi
      • Bluetooth DEFAULT
        • bluetooth
      • Waterbestendig DEFAULT
        • ja
      • Airplay DEFAULT
        • ja
    • Merk (brand):
      • Bose (bose)
      • JBL (jbl)
      • Sonos (sonos)
      • Sony (sony)
      • Ultimate Ears (ultimate_ears)
      • AEG (aeg)
      • Allocacoc (allocacoc)
      • Anker (anker)
      • Apple (apple)
      • Aquasound (aquasound)
      • Archos (archos)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Audiophony (audiophony)
      • Auna (auna)
      • Bananaz (bananaz)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Beats by Dr. Dre (beats_by_dr_dre)
      • Behringer (behringer)
      • Benel (benel)
      • Big Ben (big_ben)
      • BigBen Interactive (bigben_interactive)
      • Bluesound (bluesound)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Bosch (bosch)
      • Bresser (bresser)
      • Caliber (caliber)
      • Cambridge Audio (cambridge_audio)
      • Canton (canton)
      • Dali (dali)
      • Denver (denver)
      • Divoom (divoom)
      • Dunlop (dunlop)
      • Falcon Eyes (falcon_eyes)
      • Focal (focal)
      • FRESH 'N REBEL (fresh_n_rebel)
      • GPO (gpo)
      • Hama (hama)
      • Harman Kardon (harman_kardon)
      • Herma (herma)
      • Huawei (huawei)
      • IDance (idance)
      • Imperial (imperial)
      • Intex (intex)
      • iON (ion)
      • Jabra (jabra)
      • JAM (jam)
      • Jarre Technologies (jarre_technologies)
      • Konftel (konftel)
      • LD Systems (ld_systems)
      • Lenco (lenco)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • Lifetime (lifetime)
      • Linkstar (linkstar)
      • Mackie (mackie)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Marshall (marshall)
      • Muse (muse)
      • Netgear (netgear)
      • Nikkei (nikkei)
      • OK. (ok_)
      • OneConcept (oneconcept)
      • Peak Design (peak_design)
      • PEAQ (peaq)
      • Philips (philips)
      • Piega (piega)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • RAM (ram)
      • RAM Mount (ram_mount)
      • Really Right Stuff (really_right_stuff)
      • Ryobi (ryobi)
      • SACKit (sackit)
      • SBS (sbs)
      • Shape (shape)
      • Skytec (skytec)
      • SmallRig (smallrig)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Swisstone (swisstone)
      • Tamron (tamron)
      • Technaxx (technaxx)
      • Telestar (telestar)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Trust (trust)
      • Urban Revolt (urban_revolt)
      • Urbanears (urbanears)
      • V-Moda (v_moda)
      • Veho (veho)
      • Velleman (velleman)
      • VONYX (vonyx)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Yamaha (yamaha)
    • Prijs (price):
      • < € 40 (budget)
      • € 40 - € 80 (price_40_80)
      • € 80 - € 145 (price_80_150)
      • ≥ € 145 (price_150)
    • Bluetooth (bluetooth):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • AirPlay (airplay):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
      • Turquoise (turquoise)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Zilver (zilver)
    • Stroomvoorziening (power_source_type):
      • Accu (accu)
      • Batterij (batterijen)
    • Verbindingstype (speaker_draadloze_connecties):
      • WiFi (wifi)
      • NFC (nfc)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Airplay (airplay)
    • Maximale accu/batterij duur (batterij_levensduur_uur_):
      • < 8 Uren (batterij_levensduur_uur__8)
      • 8 Uren - 10 Uren (batterij_levensduur_uur__8_10)
      • 10 Uren - 16 Uren (batterij_levensduur_uur__10_16)
      • ≥ 16 Uren (batterij_levensduur_uur__16)
    • Oplaadtijd (batterij_oplaadtijd):
      • Minder dan 2 uur (2_uur)
      • 2 tot en met 3 uur (2_3_uur)
      • 3 tot en met 4 uur (3_4_uur)
      • Meer dan 4 uur (4_uur)
    • Waterbestendig (waterbestendig):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbevolen gebruik (aanbevolen_gebruik):
      • Tablet/smartphone (tablet_smartphone)
      • Thuisgebruik (thuisgebruik)
      • Universeel (universeel)
    • ios app bediening (ios_app_bediening):
      • Ja (ja)
    • Android app bediening (android_app_bediening):
      • Ja (ja)
    • Populairste modellen (group):
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Bang & Olufsen A1 (bang_olufsen_a1)
      • Bang & Olufsen Beolit 17 (bang_olufsen_beolit_17)
      • Beats by Dr. Dre Pill+ (beats_by_dr_dre_pill_)
      • Bose SoundLink (bose_soundlink)
      • Caliber HPG407BT (caliber_hpg407bt)
      • Cambridge Audio Yoyo (cambridge_audio_yoyo)
      • Denver BTS-200 (denver_bts_200)
      • Divoom TimeBox (divoom_timebox)
      • Fresh 'n rebel Rockbox (fresh_n_rebel_rockbox)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick (fresh_n_rebel_rockbox_brick)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick XL (fresh_n_rebel_rockbox_brick_xl)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Cube (fresh_n_rebel_rockbox_cube)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Slice (fresh_n_rebel_rockbox_slice)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Boombox (jbl_boombox)
      • JBL Charge 3 (jbl_charge_3)
      • JBL Charge 4 (jbl_charge_4)
      • JBL Clip 3 (jbl_clip_3)
      • JBL Flip (jbl_flip)
      • JBL Flip 3 (jbl_flip_3)
      • JBL Go (jbl_go)
      • JBL GO 2 (jbl_go_2)
      • JBL Pulse (jbl_pulse)
      • JBL Pulse 3 (jbl_pulse_3)
      • JBL Xtreme 2 (jbl_xtreme_2)
      • Marshall Kilburn (marshall_kilburn)
      • Marshall Major II (marshall_major_ii)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Marshall Stockwell (marshall_stockwell)
      • Nikkei BOXX3GY (nikkei_boxx3gy)
      • OneConcept V-12 (oneconcept_v_12)
      • Polk Audio Swimmer (polk_audio_swimmer)
      • Sonos One (sonos_one)
      • Sonos Play 1 (sonos_play_1)
      • Sonos Play 5 (sonos_play_5)
      • Sony SRS-XB20/21 (sony_srs_xb20_21)
      • Sony SRS-XB30/31 (sony_srs_xb30_31)
      • Sony SRS-XB40/41 (sony_srs_xb40_41)
      • Technaxx Musicman DAB (technaxx_musicman_dab)
      • The House Of Marley Chant Mini (the_house_of_marley_chant_mini)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Tivoli Audio Model One (tivoli_audio_model_one)
      • Ultimate Ears UE BOOM 2 (ultimate_ears_ue_boom_2)
      • Ultimate Ears UE BOOM 3 (ultimate_ears_ue_boom_3)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM (ultimate_ears_ue_megaboom)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM 3 (ultimate_ears_ue_megaboom_3)
      • Ultimate Ears UE ROLL 2 (ultimate_ears_ue_roll_2)
      • Ultimate Ears UE WONDERBOOM (ultimate_ears_ue_wonderboom)
      • Ultimate Ears UE WONDERBOOM 2 (ultimate_ears_ue_wonderboom_2)
    • Geluidsweergave (geluid):
      • Mono (mono_speaker)
      • Stereo (stereo)
      • 2.1 systeem (2_1_systeem)
      • 360 graden (360_graden)
    • Audio-uitgangskanalen (audiokanalen):
      • 1.0 (1_0)
      • 2.0 (2_0)
      • 2.1 (2_1)
      • 4.0 (4_0)
    • Multiroom functie (multi_room):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vormgeving (design):
      • bolvormig (bolvormig)
      • Cylinder (cylinder)
      • Koker (koker)
      • Kubus (kubus)
      • Overige (overige)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Soundbar (soundbar)
    • Beschermd tegen (beschermd_tegen):
      • Schokbestendig (schokbestendig)
      • Spatwaterdicht (spatwaterdicht)
      • Stofwerend (stofwerend)
      • Waterbestendig (waterbestendig)
    • Ingebouwde versterker (versterker_inclusief):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Speaker type (speaker_type):
      • 1-weg (1_weg)
      • 2-weg (2_weg)
    • Gewicht (gewicht_product):
      • < 260 g (gewicht_product_260)
      • 260 g - 610 g (gewicht_product_260_610)
      • 610 g - 1400 g (gewicht_product_610_1400)
      • ≥ 1400 g (gewicht_product_1400)
    • Gemiddeld vermogen (gemiddeld_vermogen):
      • Minder dan 5 Watt (5_watt)
      • 5 tot 15 Watt (5_15_watt)
      • 15 tot 40 Watt (15_40_watt)
      • Meer dan 40 Watt (40_watt)
    • Smart home platform (smart_home_platform):
      • Alexa (alexa)
      • Fifthplay (fifthplay)
      • Google Assistant (google_assistant)
      • Microsoft Cortana (microsoft_cortana)
    • Breedte (breedte_cm):
      • Klein (<_10_cm)
      • Middel (10_cm_-_20_cm)
      • Groot (>_20_cm)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be