x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Draadloze luidsprekers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Wireless speaker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Draadloze luidspreker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • LD Systems MAUI 5 GO mobiel column PA-systeem op accu wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98745996.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98746001.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98746004.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98746000.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98745999.jpg
      LD Systems LD Systems MAUI 5 GO mobiel column PA-systeem op accu wit MAUI 5 GO mobiel column PA-systeem op accu wit MAUI 5 GO mobiel column PA-systeem op accu wit Op zoek naar een draagbaar PA-systeem? Dan is de LD Systems MAUI 5 GO ideaal! Het is namelijk een mobiel column PA-systeem die volledig kan worden gebruikt op een accu, en hij is er in twee kleuren: zwart en wit. (1)
      LD Systems MAUI 5 GO mobiel column PA-systeem op accu wit
      • 04049521227509
      • LDMAUI5GOW
      1
      deal
      815.00 EUR
    • LD Systems MAUI 5 GO mobiel column PA-systeem op accu zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98966865.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98966867.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98966868.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98966872.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98966869.jpg
      LD Systems LD Systems MAUI 5 GO mobiel column PA-systeem op accu zwart MAUI 5 GO mobiel column PA-systeem op accu zwart MAUI 5 GO mobiel column PA-systeem op accu zwart Op zoek naar een draagbaar PA-systeem? Dan is de LD Systems MAUI 5 GO ideaal! Het is namelijk een mobiel column PA-systeem die volledig kan worden gebruikt op een accu, en hij is er in twee kleuren: zwart en wit. (1)
      LD Systems MAUI 5 GO mobiel column PA-systeem op accu zwart
      • 04049521227493
      • LDMAUI5GO
      1
      deal
      815.00 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Bose DEFAULT
        • bose
      • Sonos DEFAULT
        • sonos
      • WiFi DEFAULT
        • wifi
      • Bluetooth DEFAULT
        • bluetooth
    • Merk (brand):
      • Bose (bose)
      • JBL (jbl)
      • Sonos (sonos)
      • Sony (sony)
      • Ultimate Ears (ultimate_ears)
      • Alecto (alecto)
      • Allocacoc (allocacoc)
      • Anker (anker)
      • Apple (apple)
      • Aquasound (aquasound)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Audiophony (audiophony)
      • Audiosonic (audiosonic)
      • Auna (auna)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Beats by Dr. Dre (beats_by_dr_dre)
      • Behringer (behringer)
      • Belkin (belkin)
      • Bigben Interactive (bigben_interactive)
      • Bluesound (bluesound)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Braven (braven)
      • Caliber (caliber)
      • Camry (camry)
      • Canyon (canyon)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Crosscall (crosscall)
      • Dali (dali)
      • DAP (dap)
      • Denver (denver)
      • DeWalt (dewalt)
      • Divoom (divoom)
      • DOCKIN (dockin)
      • Fenton (fenton)
      • FRESH 'N REBEL (fresh_n_rebel)
      • Gembird (gembird)
      • Geneva (geneva)
      • Google (google)
      • GPO (gpo)
      • Hama (hama)
      • Harman Kardon (harman_kardon)
      • Hikoki (hikoki)
      • Hofftech (hofftech)
      • Huawei (huawei)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • IDance (idance)
      • Imperial (imperial)
      • iON (ion)
      • Jabra (jabra)
      • JAM (jam)
      • Klipsch (klipsch)
      • Konftel (konftel)
      • König (ko_nig)
      • LD Systems (ld_systems)
      • Leitz (leitz)
      • Lenco (lenco)
      • Lexibook (lexibook)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • LifeProof (lifeproof)
      • Lifetime (lifetime)
      • Logilink (logilink)
      • Magnat (magnat)
      • Marshall (marshall)
      • Marshall Lifestyle (marshall_lifestyle)
      • Motorola (motorola)
      • Muse (muse)
      • N-Gear (n_gear)
      • Nikkei (nikkei)
      • OneConcept (oneconcept)
      • PEAQ (peaq)
      • Perfectpro (perfectpro)
      • Philips (philips)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Pure Acoustics (pure_acoustics)
      • Rapoo (rapoo)
      • Ricatech (ricatech)
      • Ryobi (ryobi)
      • Sangean (sangean)
      • SBS (sbs)
      • Sharp (sharp)
      • Sitecom (sitecom)
      • Skytec (skytec)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Soundmaster (soundmaster)
      • Swisstone (swisstone)
      • Technaxx (technaxx)
      • Terratec (terratec)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Trevi (trevi)
      • Trust (trust)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Veho (veho)
      • Visaton (visaton)
      • VONYX (vonyx)
      • VOX (vox)
      • Xiaomi (xiaomi)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
      • Turquoise (turquoise)
      • Creme (creme)
      • Multi (multi)
      • Zilver (zilver)
    • Stroomvoorziening (power_source_type):
      • Accu (accu)
      • Batterij (batterijen)
    • Verbindingstype (speaker_draadloze_connecties):
      • WiFi (wifi)
      • NFC (nfc)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Airplay (airplay)
    • Maximale accu/batterij duur (batterij_levensduur_uur_):
      • < 6 Uren (batterij_levensduur_uur__1)
      • 6 Uren - 10 Uren (batterij_levensduur_uur__2)
      • 10 Uren - 15 Uren (batterij_levensduur_uur__3)
      • ≥ 15 Uren (batterij_levensduur_uur__4)
    • Oplaadtijd (batterij_oplaadtijd):
      • Minder dan 2 uur (2_uur)
      • 2 tot en met 3 uur (2_3_uur)
      • 3 tot en met 4 uur (3_4_uur)
      • Meer dan 4 uur (4_uur)
    • Aanbevolen gebruik (aanbevolen_gebruik):
      • Pc & notebook (pc_notebook)
      • Tablet/smartphone (tablet_smartphone)
      • Thuisgebruik (thuisgebruik)
      • TV (tv)
      • Universeel (universeel)
    • Opties (luidsprekerfuncties):
      • Android app bediening (android_app_bediening)
      • Draagbaar (draagbaar)
      • Inclusief micrfoon (inclusief_micrfoon)
      • Ingebouwde versterker (ingebouwde_versterker)
      • IOS app bediening (ios_app_bediening)
      • Meegeleverde subwoofer (meegeleverde_subwoofer)
      • Multi room (multi_room)
      • Op afstand te bedienen (op_afstand_te_bedienen)
      • Radio (radio)
    • Populairste modellen (group):
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Bang & Olufsen A1 (bang_olufsen_a1)
      • Bang & Olufsen Beolit 17 (bang_olufsen_beolit_17)
      • Beats by Dr. Dre Pill+ (beats_by_dr_dre_pill_)
      • Bose SoundLink (bose_soundlink)
      • Braven Balance (braven_balance)
      • Caliber HPG407BT (caliber_hpg407bt)
      • Creative Labs Sound Blaster (creative_labs_sound_blaster)
      • Denver BTS-200 (denver_bts_200)
      • Fresh 'n rebel Rockbox (fresh_n_rebel_rockbox)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick (fresh_n_rebel_rockbox_brick)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick XL (fresh_n_rebel_rockbox_brick_xl)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Cube (fresh_n_rebel_rockbox_cube)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Slice (fresh_n_rebel_rockbox_slice)
      • Google Home (google_home)
      • Harman/Kardon Esquire (harman_kardon_esquire)
      • Harman Kardon Onyx Studio 6 (harman_kardon_onyx_studio_6)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Boombox (jbl_boombox)
      • JBL Charge 4 (jbl_charge_4)
      • JBL Clip 3 (jbl_clip_3)
      • JBL Flip (jbl_flip)
      • JBL GO 2 (jbl_go_2)
      • JBL JR Pop (jbl_jr_pop)
      • JBL Pulse (jbl_pulse)
      • JBL Soundgear (jbl_soundgear)
      • JBL Xtreme 2 (jbl_xtreme_2)
      • Lenco BT-120 (lenco_bt_120)
      • Lenco BT-130 (lenco_bt_130)
      • Libratone One Style (libratone_one_style)
      • LIFEPROOF Aquaphonics (lifeproof_aquaphonics)
      • Marshall Kilburn (marshall_kilburn)
      • Marshall Major II (marshall_major_ii)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Marshall Stockwell (marshall_stockwell)
      • Nikkei BOXX3GY (nikkei_boxx3gy)
      • Philips PixelPop (philips_pixelpop)
      • Sonos One (sonos_one)
      • Sonos Play 5 (sonos_play_5)
      • Sony SRS-XB20/21 (sony_srs_xb20_21)
      • Sony SRS-XB40/41 (sony_srs_xb40_41)
      • Technaxx Musicman DAB (technaxx_musicman_dab)
      • The House Of Marley Chant Mini (the_house_of_marley_chant_mini)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Trust DIXXO (trust_dixxo)
      • Ultimate Ears UE BOOM 2 (ultimate_ears_ue_boom_2)
      • Ultimate Ears UE BOOM 3 (ultimate_ears_ue_boom_3)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM (ultimate_ears_ue_megaboom)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM 3 (ultimate_ears_ue_megaboom_3)
      • Ultimate Ears UE WONDERBOOM (ultimate_ears_ue_wonderboom)
      • Ultimate Ears UE WONDERBOOM 2 (ultimate_ears_ue_wonderboom_2)
    • Geluidsweergave (geluid):
      • Mono (mono_speaker)
      • Stereo (stereo)
      • 2.1 systeem (2_1_systeem)
      • 360 graden (360_graden)
    • Audio-uitgangskanalen (audiokanalen):
      • 1.0 (1_0)
      • 2.0 (2_0)
      • 2.1 (2_1)
      • 4.0 (4_0)
    • Vormgeving (design):
      • bolvormig (bolvormig)
      • Cylinder (cylinder)
      • Koker (koker)
      • Kubus (kubus)
      • Overige (overige)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Soundbar (soundbar)
    • Beschermd tegen (beschermd_tegen):
      • Schokbestendig (schokbestendig)
      • Sneeuwbestendig (sneeuwbestendig)
      • Spatwaterdicht (spatwaterdicht)
      • Stofwerend (stofwerend)
      • Waterbestendig (waterbestendig)
    • Speaker type (speaker_type):
      • 1-weg (1_weg)
      • 2-weg (2_weg)
    • Gewicht (gewicht_product):
      • < 215 g (gewicht_product_1)
      • 215 g - 470 g (gewicht_product_2)
      • 470 g - 975 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 975 g (gewicht_product_4)
    • Gemiddeld vermogen (gemiddeld_vermogen):
      • Minder dan 5 Watt (5_watt)
      • 5 tot 15 Watt (5_15_watt)
      • 15 tot 40 Watt (15_40_watt)
      • Meer dan 40 Watt (40_watt)
    • Smart home platform (smart_home_platform):
      • Amazon Alexa (amazon_alexa)
      • Fifthplay (fifthplay)
      • Google Assistant (google_assistant)
      • Microsoft Cortana (microsoft_cortana)
    • Breedte (breedte_cm):
      • Klein (<_10_cm)
      • Middel (10_cm_-_20_cm)
      • Groot (>_20_cm)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be