x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Lenco Dab+/fm Radio Met Cd Speler En Bluetooth Lenco Dar-061bk Zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Lenco Dab+/fm Radio Met Cd Speler En Bluetooth Lenco Dar-061bk Zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Lenco Dab+/fm Radio Met Cd Speler En Bluetooth Lenco Dar-061bk Zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Lenco Dab+/fm Radio Met Cd Speler En Bluetooth Lenco Dar-061bk Zwart
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/229278549.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/229278548.jpg
Lenco Lenco Dab+/fm Radio Met Cd Speler En Bluetooth Lenco Dar-061bk Zwart Dab+/fm Radio Met Cd Speler En Bluetooth Lenco Dar-061bk Zwart Dab+/fm Radio Met Cd Speler En Bluetooth Lenco Dar-061bk Zwart Lenco DAR-061BK - DAB radio cd speler met Bluetooth - Zwart (1)
  • 08711902044819
1
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Metaal
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: Alle leeftijden
  • 115.00 115.00 EUR 1
    1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Lenco DAR-061BK - DAB radio cd speler met Bluetooth - Zwart115.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Lenco PDR-015 Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204472126.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204472322.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204472323.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146881004.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124832048.jpg
      Lenco Lenco PDR-015 Zwart PDR-015 Zwart PDR-015 Zwart DAB+: De Lenco PDR-015 is een volwaardige DAB+ radio die heldere en ruisvrije digitale radio-ontvangst garandeert. FM/FM-radio: Om ook conventionele en vooral lokale radiostations te ontvangen, is de Lenco PDR-015 ook uitgerust met een FM-radioontvanger. Compact: De PDR-015 is absoluut compact en kan natuurlijk ook mobiel op batterijen worden gebruikt. Vermogen: Met een vermogen van 1 x 1 W RMS zorgt de Lenco PDR-015 DAB+ radio onderweg voor het juiste volume. Kwaliteit: De Lenco PDR-015 is e... (1)
      Lenco PDR-015 Zwart
      • 08711902040897
      • PDR-015 BK
      • 5885775
      3
    • Denver IR-140 - WiFi Digital Internetradio met bluetooth - oplaadbare accu -alarm klok
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180616897.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171842891.jpg
      Denver Denver IR-140 - WiFi Digital Internetradio met bluetooth - oplaadbare accu -alarm klok IR-140 - WiFi Digital Internetradio met bluetooth - oplaadbare accu -alarm klok IR-140 - WiFi Digital Internetradio met bluetooth - oplaadbare accu -alarm klok Internet radio in houten behuizingWiFiuPnP & DLNA CompatibelBluetooth99 presetsIngebouwde herlaadbare batterij 3,7 V 2000 mAh2,4" kleurenschermAlarm3 W RMSHoofdtelefoonaansluitingLine out (4)
      Denver IR-140 - WiFi Digital Internetradio met bluetooth - oplaadbare accu -alarm klok
      • 05706751051296
      • IR-140
      2
    • Soundmaster NR955SW Digitaal 8W Zwart, Zilver CD radio
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224011884.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120684351.jpg
      Soundmaster Soundmaster NR955SW Digitaal 8W Zwart, Zilver CD radio NR955SW Digitaal 8W Zwart, Zilver CD radio NR955SW Digitaal 8W Zwart, Zilver CD radio Soundmaster NR955SW Digitaal 8W Zwart, Zilver CD radio (1)
      Soundmaster NR955SW Digitaal 8W Zwart, Zilver CD radio
      • 04005425006565
      1
    • Sangean DT-120, draagbare radio PLL, wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103661089.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133167916.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165033293.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103883778.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126003152.jpg
      Sangean Sangean DT-120, draagbare radio PLL, wit DT-120, draagbare radio PLL, wit DT-120, draagbare radio PLL, wit Sangean Pocket 120 - DT-120 - Zakradio, AM/FM, batterijen - Wit (1)
      Sangean DT-120, draagbare radio PLL, wit
      • 04711317990460
      • 00729288049227
      • 04711317992358
      • 04711317990521
      • 00601000792195
      • DT-120W
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 129.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 129.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 117.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 117.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 117.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 104.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 97.49
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 97.49
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 97.49
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 97.49
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 97.49
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 115.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be