x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er dressoirs verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bendt dressoir

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in dressoir categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Bendt Tv-meubel Isaac kleur wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129740499.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131730243.jpg
      Bendt Bendt Tv-meubel Isaac kleur wit Tv-meubel Isaac kleur wit Tv-meubel Isaac kleur wit Het Vestbjerg Elin Tv-meubel is tijdloos en past perfect in een neutrale woonstijl. Hij is gemaakt van wit gelakt MDF en is voorzien van stijlvolle, eikenhouten poten. De twee opbergruimtes en open vakken zijn ideaal om alles netjes op te ruimen. (1)
      Bendt Tv-meubel Isaac kleur wit
      • 05705994820515
      • AC-0000060639
      1
      159.00 EUR
    • Bendt Dressoir 'Isaac' 100cm, kleur wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/47351009.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165801532.jpg
      Bendt Bendt Dressoir 'Isaac' 100cm, kleur wit Dressoir 'Isaac' 100cm, kleur wit Dressoir 'Isaac' 100cm, kleur wit Een ontzettend leuke en trendy aanvulling op jouw interieur en je kunt er ook nog eens spullen in kwijt! De dressoir biedt namelijk meer dan genoeg opbergruimte. Maak het plaatje af door er een mooie vaas, fotolijst of cactus op te zetten. (1)
      Bendt Dressoir 'Isaac' 100cm, kleur wit
      • 05705994820058
      1
      149.00 EUR
    • Bendt Dressoir 'Camilla' 150cm, wild eiken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137969310.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163574611.jpg
      Bendt Bendt Dressoir 'Camilla' 150cm, wild eiken Dressoir 'Camilla' 150cm, wild eiken Dressoir 'Camilla' 150cm, wild eiken Het stoere MOOS Charissa dressoir is ruim genoeg om alles op te bergen. Achter elke deur vind je twee vakken en de drie lades zijn ideaal om alles wat je niet in het zicht wilt op te bergen. Het frame en de deuren zijn gemaakt van wild eikenfineer. (1)
      Bendt Dressoir 'Camilla' 150cm, wild eiken
      • 05705994900125
      1
      378.00 EUR
    • Bendt Glazen Sidetable 'Lone'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159814597.jpg
      Bendt Bendt Glazen Sidetable 'Lone' Glazen Sidetable 'Lone' Glazen Sidetable 'Lone' FYN Kathy - Wandtafel - Glas - Chroom - van Fyn in de categorie Tafel. (1)
      Bendt Glazen Sidetable 'Lone'
      • 05705994505627
      1
      120.95 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Unigro DEFAULT
        • unigro
      • Meubella DEFAULT
        • meubella
      • VidaXL DEFAULT
        • vidaxl
      • Tenzo DEFAULT
        • tenzo
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • < €275 (budget)
      • €275 - €400 (low)
      • €400 - €750 (medium)
      • > €750 (high)
    • Merk (brand):
      • VidaXL (vidaxl)
      • Zuiver (zuiver)
      • Woood (woood)
      • 24Designs (24designs)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Beter Bed Basic (beter_bed_basic)
      • Blomus (blomus)
      • Borchardt Möbel (borchardt_mo_bel)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Byboo (byboo)
      • Comfort Collectie (comfort_collectie)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Eleonora (eleonora)
      • Feliz (feliz)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Finori (finori)
      • Flexworld (flexworld)
      • Flint (flint)
      • Fyn (fyn)
      • Germania (germania)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Goossens (goossens)
      • Hioshop (hioshop)
      • HK Living (hk_living)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Interlink (interlink)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kesta (kesta)
      • Kokoon (kokoon)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Meubella (meubella)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern (northern)
      • OTTO (otto)
      • Parisot (parisot)
      • Paroli (paroli)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • Ptmd (ptmd)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roon (roon)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Sit (sit)
      • Sky Style (sky_style)
      • Solliden (solliden)
      • String (string)
      • Tenzo (tenzo)
      • Trendmanufaktur (trendmanufaktur)
      • Trendteam (trendteam)
      • Tvilum (tvilum)
      • UMAGE (umage)
      • Unigro (unigro)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • Vipack (vipack)
      • Wiesbaden (wiesbaden)
      • Wimex (wimex)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Gelamineerde spaanplaat (gelamineerde_spaanplaat)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Spaanplaat gefineerd (spaanplaat_gefineerd)
      • Staal (staal)
      • Wicker (wicker)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 40 cm (diepte_40)
      • 40 cm - 45 cm (diepte_40_45)
      • > 45 cm (diepte_45)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be