x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er dressoirs verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Beter Bed Basic dressoir

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in dressoir categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Beter Bed Basic Commode Jesse
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126126503.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144466721.jpg
      Beter Bed Basic Beter Bed Basic Commode Jesse Commode Jesse Commode Jesse Deze ruime commode met twee deuren is uitstekend te combineren met de slaapkamer Jesse. Montage niet inbegrepen. (1)
      Beter Bed Basic Commode Jesse
      • 08719158031263
      1
      148.95 EUR
    • Beter Bed Basic Commode Jesse
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126126161.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144467044.jpg
      Beter Bed Basic Beter Bed Basic Commode Jesse Commode Jesse Commode Jesse Deze ruime commode met twee deuren is uitstekend te combineren met de slaapkamer Jesse. Montage niet inbegrepen. (1)
      Beter Bed Basic Commode Jesse
      • 08719158031270
      1
      148.95 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Unigro DEFAULT
        • unigro
      • Meubella DEFAULT
        • meubella
      • VidaXL DEFAULT
        • vidaxl
      • Tenzo DEFAULT
        • tenzo
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • < €275 (budget)
      • €275 - €400 (low)
      • €400 - €750 (medium)
      • > €750 (high)
    • Merk (brand):
      • VidaXL (vidaxl)
      • Zuiver (zuiver)
      • Woood (woood)
      • 24Designs (24designs)
      • Artistiq Living (artistiq_living)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Beter Bed Basic (beter_bed_basic)
      • Bondy living (bondy_living)
      • Borchardt Möbel (borchardt_mo_bel)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • By-Boo (by_boo)
      • Byboo (byboo)
      • Comfort Collectie (comfort_collectie)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • DELIFE (delife)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Eleonora (eleonora)
      • Feliz (feliz)
      • Finori (finori)
      • Flint (flint)
      • Fyn (fyn)
      • Germania (germania)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Hioshop (hioshop)
      • HK Living (hk_living)
      • Home affaire (home_affaire)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Interlink (interlink)
      • Interlink sas (interlink_sas)
      • Interstil (interstil)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kesta (kesta)
      • Kokoon (kokoon)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Leonique (leonique)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Meubella (meubella)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nova solo (nova_solo)
      • OTTO (otto)
      • Parisot (parisot)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • Ptmd (ptmd)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roon (roon)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Sit (sit)
      • Sky Style (sky_style)
      • Solliden (solliden)
      • String (string)
      • Tenzo (tenzo)
      • Trendmanufaktur (trendmanufaktur)
      • Trendteam (trendteam)
      • Tvilum (tvilum)
      • Unigro (unigro)
      • Vintagecarpet.nl (vintagecarpet_nl)
      • Vipack (vipack)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wiesbaden (wiesbaden)
      • Wimex (wimex)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Rood (rood)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Gelamineerde spaanplaat (gelamineerde_spaanplaat)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Staal (staal)
      • Wicker (wicker)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 40 cm (diepte_40)
      • 40 cm - 45 cm (diepte_40_45)
      • > 45 cm (diepte_45)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be