x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er dressoirs verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Kesta dressoir

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in dressoir categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Kesta - Segur Dressoir Bruin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84269224.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163202539.jpg
      Kesta Kesta - Segur Dressoir Bruin - Segur Dressoir Bruin - Segur Dressoir Bruin Kesta - Segur Dressoir - Bruin (1)
      Kesta - Segur Dressoir Bruin
      • 03397702303476
      1
      369.00 EUR
    • Kesta - Marquis Dressoir3-deurs - Grijs/Bruin/Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84259687.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140197465.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140197708.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140197334.jpg
      Kesta Kesta - Marquis Dressoir3-deurs - Grijs/Bruin/Wit - Marquis Dressoir3-deurs - Grijs/Bruin/Wit - Marquis Dressoir3-deurs - Grijs/Bruin/Wit Kesta - Marquis Dressoir3-deurs - Grijs/Bruin/Wit (1)
      Kesta - Marquis Dressoir3-deurs - Grijs/Bruin/Wit
      • 03397702162837
      1
      259.83 EUR
    • Kesta - Cordoue Dressoir Bruin/Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84268769.jpg
      Kesta Kesta - Cordoue Dressoir Bruin/Grijs - Cordoue Dressoir Bruin/Grijs - Cordoue Dressoir Bruin/Grijs Kesta - Cordoue Dressoir - Bruin/Grijs (1)
      Kesta - Cordoue Dressoir Bruin/Grijs
      • 03397703104652
      1
      459.00 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Meubella DEFAULT
        • meubella
      • Unigro DEFAULT
        • unigro
      • VidaXL DEFAULT
        • vidaxl
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • < €275 (budget)
      • €275 - €400 (low)
      • €400 - €750 (medium)
      • > €750 (high)
    • Merk (brand):
      • VidaXL (vidaxl)
      • Zuiver (zuiver)
      • Woood (woood)
      • 24Designs (24designs)
      • AnLi Style (anli_style)
      • Arte Regal (arte_regal)
      • Atelier Mundo (atelier_mundo)
      • Be pure (be_pure)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Beter Bed Basic (beter_bed_basic)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bondy living (bondy_living)
      • Brix (brix)
      • Comfort Collectie (comfort_collectie)
      • Cozyhouse (cozyhouse)
      • D-Bodhi (d_bodhi)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Eleonora (eleonora)
      • Feliz (feliz)
      • Finori (finori)
      • Furnilux (furnilux)
      • Fyn (fyn)
      • Gami (gami)
      • Gazzda (gazzda)
      • Germania (germania)
      • Gifts Amsterdam (gifts_amsterdam)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Goossens (goossens)
      • Hearthome & Living (hearthome_living)
      • HK Living (hk_living)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Huisenthuis.nl (huisenthuis_nl)
      • Interstil (interstil)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kesta (kesta)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Light & Living (light_living)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Macabane (macabane)
      • Madre Selva (madre_selva)
      • Mangohout Online (mangohout_online)
      • Meubella (meubella)
      • Mira Home (mira_home)
      • Mister Habitat (mister_habitat)
      • MOOS (moos)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuuck (nuuck)
      • OldInn (oldinn)
      • OTTO (otto)
      • Parisot (parisot)
      • PBJ Designhouse (pbj_designhouse)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • PRACTO (practo)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • Ptmd (ptmd)
      • Really Nice Things (really_nice_things)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roba (roba)
      • Room05 (room05)
      • Rootsmann (rootsmann)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Skagerak (skagerak)
      • Sky Style (sky_style)
      • Solliden (solliden)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • STEELLISH (steellish)
      • String (string)
      • Temahome (temahome)
      • Tenzo (tenzo)
      • Tierra Bella (tierra_bella)
      • Tower Living (tower_living)
      • Trendteam (trendteam)
      • UMAGE (umage)
      • Unico Milano (unico_milano)
      • Unigro (unigro)
      • Urban Living (urban_living)
      • Vipack (vipack)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wenko (wenko)
      • Wiesbaden (wiesbaden)
      • Woodman (woodman)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Gelamineerde spaanplaat (gelamineerde_spaanplaat)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Mesh (mesh)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Spaanplaat gefineerd (spaanplaat_gefineerd)
      • Staal (staal)
      • Wicker (wicker)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 40 cm (diepte_40)
      • 40 cm - 45 cm (diepte_40_45)
      • > 45 cm (diepte_45)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be