x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er dressoirs verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Normann Copenhagen dressoir

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in dressoir categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Normann Copenhagen Kabino dressoir grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178374866.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84520660.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84520655.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84520657.jpg
      Normann Copenhagen Normann Copenhagen Kabino dressoir grijs Kabino dressoir grijs Kabino dressoir grijs Kabino Dressoir Grijs (b) 114 X (d) 42 X (h) 61 Cm: maakt je interieur bijzonder! Het Kabino Dressoir is leverbaar in twee kleuren: wit en grijs. Dit dressoir is gemaakt van MDF en de twee schuifdeuren zijn gemaakt van mat gelakt aluminium. Twee Kabino dressoirs kunnen op elkaar worden gestapeld, mits de poten worden verwijderd. (1)
      Normann Copenhagen Kabino dressoir grijs
      • 05707434057437
      1
      759.00 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Meubella DEFAULT
        • meubella
      • Unigro DEFAULT
        • unigro
      • VidaXL DEFAULT
        • vidaxl
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • < €275 (budget)
      • €275 - €400 (low)
      • €400 - €750 (medium)
      • > €750 (high)
    • Merk (brand):
      • VidaXL (vidaxl)
      • Zuiver (zuiver)
      • Woood (woood)
      • 24Designs (24designs)
      • AnLi Style (anli_style)
      • Atelier Mundo (atelier_mundo)
      • Be pure (be_pure)
      • Beliani (beliani)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Beter Bed Basic (beter_bed_basic)
      • Blomus (blomus)
      • Bondy living (bondy_living)
      • Cheers Living (cheers_living)
      • Comfort Collectie (comfort_collectie)
      • Cozyhouse (cozyhouse)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Eleonora (eleonora)
      • Feliz (feliz)
      • Finori (finori)
      • Fyn (fyn)
      • Gazzda (gazzda)
      • Germania (germania)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Goossens (goossens)
      • Hearthome & Living (hearthome_living)
      • HK Living (hk_living)
      • HOMCOM (homcom)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Huisenthuis.nl (huisenthuis_nl)
      • Interstil (interstil)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kesta (kesta)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Light & Living (light_living)
      • Livin24 (livin24)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Macabane (macabane)
      • Mangohout Online (mangohout_online)
      • Meubella (meubella)
      • Mira Home (mira_home)
      • Mister Habitat (mister_habitat)
      • MOOS (moos)
      • Muuto (muuto)
      • Nancy's (nancy_s)
      • NieuweMeubels.com (nieuwemeubels_com)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern (northern)
      • Nuuck (nuuck)
      • Parisot (parisot)
      • PBJ Designhouse (pbj_designhouse)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • Ptmd (ptmd)
      • Richmond (richmond)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roba (roba)
      • Rootsmann (rootsmann)
      • Rowico (rowico)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Sense' Living (sense_living)
      • Skagerak (skagerak)
      • Sky Style (sky_style)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Temahome (temahome)
      • Tenzo (tenzo)
      • Tower Living (tower_living)
      • Tvilum (tvilum)
      • UMAGE (umage)
      • Unico Milano (unico_milano)
      • Unigro (unigro)
      • Urban Living (urban_living)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • Vipack (vipack)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wiesbaden (wiesbaden)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Zilt (zilt)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Eiken (eiken)
      • Gelamineerde spaanplaat (gelamineerde_spaanplaat)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Marmer (marmer)
      • mdf (mdf)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Spaanplaat gefineerd (spaanplaat_gefineerd)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Wicker (wicker)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 40 cm (diepte_40)
      • 40 cm - 45 cm (diepte_40_45)
      • > 45 cm (diepte_45)
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • AS_GOOD_AS_NEW (as_good_as_new)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be