x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er dressoirs verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    PBJ Designhouse dressoir

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in dressoir categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • PBJ Designhouse Stick Dressoir Walnoot (b) 170 X (d) 50 X (h) 74 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185880341.jpg
      PBJ Designhouse PBJ Designhouse Stick Dressoir Walnoot (b) 170 X (d) 50 X (h) 74 Cm Stick Dressoir Walnoot (b) 170 X (d) 50 X (h) 74 Cm Stick Dressoir Walnoot (b) 170 X (d) 50 X (h) 74 Cm Stick Dressoir Walnoot (b) 170 X (d) 50 X (h) 74 Cm: maakt je interieur bijzonder! Het Stick dressoir van Wood and Vision heeft een breedte van 170 centimeter, een diepte van 50 centimeter en een hoogte van 74 centimeter. Het Stick dressoir is gemaakt van verschillende soorten hout. Je kunt voor dit dressoir kiezen uit verschillende kleuruitvoeringen. (1)
      PBJ Designhouse Stick Dressoir Walnoot (b) 170 X (d) 50 X (h) 74 Cm
      • 05712541078749
      1
      deal
      1611.00 EUR
    • PBJ Designhouse Stick Dressoir Zwart Eiken (b) 170 X (d) 50 X (h) 74 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185880319.jpg
      PBJ Designhouse PBJ Designhouse Stick Dressoir Zwart Eiken (b) 170 X (d) 50 X (h) 74 Cm Stick Dressoir Zwart Eiken (b) 170 X (d) 50 X (h) 74 Cm Stick Dressoir Zwart Eiken (b) 170 X (d) 50 X (h) 74 Cm Stick Dressoir Zwart Eiken (b) 170 X (d) 50 X (h) 74 Cm: maakt je interieur bijzonder! Het Stick dressoir van Wood and Vision heeft een breedte van 170 centimeter, een diepte van 50 centimeter en een hoogte van 74 centimeter. Het Stick dressoir is gemaakt van verschillende soorten hout. Je kunt voor dit dressoir kiezen uit verschillende kleuruitvoeringen. (1)
      PBJ Designhouse Stick Dressoir Zwart Eiken (b) 170 X (d) 50 X (h) 74 Cm
      • 05712541078756
      1
      deal
      1696.00 EUR
    • PBJ Designhouse Curve Sideboard Dressoir 2 Eiken (b) 119 X (d) 45 X (h) 75 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185880342.jpg
      PBJ Designhouse PBJ Designhouse Curve Sideboard Dressoir 2 Eiken (b) 119 X (d) 45 X (h) 75 Cm Curve Sideboard Dressoir 2 Eiken (b) 119 X (d) 45 X (h) 75 Cm Curve Sideboard Dressoir 2 Eiken (b) 119 X (d) 45 X (h) 75 Cm Curve Sideboard Dressoir 2 Eiken (b) 119 X (d) 45 X (h) 75 Cm: maakt je interieur bijzonder! Het Curve Sideboard dressoir 2 van Wood and Vision heeft een breedte van 119 centimeter, een diepte van 45 centimeter en een hoogte van 75 centimeter. Het dressoir is gemaakt van eikenhout en walnoothout en is verkrijgbaar in verschillende kleuruitvoeringen. Deze variant van het Curve dressoir heeft twee deuren. Het dressoir is ook in andere varianten verkrijgbaar. (1)
      PBJ Designhouse Curve Sideboard Dressoir 2 Eiken (b) 119 X (d) 45 X (h) 75 Cm
      • 05712541012576
      1
      deal
      989.00 EUR
    • PBJ Designhouse Edge Sideboard 2-4 Dressoir Wit, Frame Walnoot (b) 195 X (d) 45 X (h) 81 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185943131.jpg
      PBJ Designhouse PBJ Designhouse Edge Sideboard 2-4 Dressoir Wit, Frame Walnoot (b) 195 X (d) 45 X (h) 81 Cm Edge Sideboard 2-4 Dressoir Wit, Frame Walnoot (b) 195 X (d) 45 X (h) 81 Cm Edge Sideboard 2-4 Dressoir Wit, Frame Walnoot (b) 195 X (d) 45 X (h) 81 Cm Edge Sideboard 2-4 Dressoir Wit, Frame Walnoot (b) 195 X (d) 45 X (h) 81 Cm: maakt je interieur bijzonder! Het Edge Sideboard 2-4 dressoir van Wood and Vision heeft een lengte van 195 centimeter, een breedte van 45 centimeter en een hoogte van 81 centimeter. Voor de opbergkast kan je kiezen uit licht eiken, walnoot en zwart eiken. Aan de binnenkant achter de twee deuren van de kast vind je een plank en een verticale verdeler. (1)
      PBJ Designhouse Edge Sideboard 2-4 Dressoir Wit, Frame Walnoot (b) 195 X (d) 45 X (h) 81 Cm
      • 05712541012033
      1
      1924.00 EUR
    • PBJ Designhouse Fifty Sideboard Dressoir 2 Oak (b) 180 X (d) 45 X (h) 75 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186496242.jpg
      PBJ Designhouse PBJ Designhouse Fifty Sideboard Dressoir 2 Oak (b) 180 X (d) 45 X (h) 75 Cm Fifty Sideboard Dressoir 2 Oak (b) 180 X (d) 45 X (h) 75 Cm Fifty Sideboard Dressoir 2 Oak (b) 180 X (d) 45 X (h) 75 Cm Fifty Sideboard Dressoir 2 Oak (b) 180 X (d) 45 X (h) 75 Cm: maakt je interieur bijzonder! (1)
      PBJ Designhouse Fifty Sideboard Dressoir 2 Oak (b) 180 X (d) 45 X (h) 75 Cm
      • 05712541090482
      1
      2164.00 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Meubella DEFAULT
        • meubella
      • Unigro DEFAULT
        • unigro
      • VidaXL DEFAULT
        • vidaxl
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • < €275 (budget)
      • €275 - €400 (low)
      • €400 - €750 (medium)
      • > €750 (high)
    • Merk (brand):
      • VidaXL (vidaxl)
      • Zuiver (zuiver)
      • Woood (woood)
      • 24Designs (24designs)
      • AnLi Style (anli_style)
      • Atelier Mundo (atelier_mundo)
      • Be pure (be_pure)
      • Beliani (beliani)
      • Beter Bed Basic (beter_bed_basic)
      • Blomus (blomus)
      • Bondy living (bondy_living)
      • Cheers Living (cheers_living)
      • Comfort Collectie (comfort_collectie)
      • Cozyhouse (cozyhouse)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Eleonora (eleonora)
      • Feliz (feliz)
      • Finori (finori)
      • Fyn (fyn)
      • Gazzda (gazzda)
      • Germania (germania)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Goossens (goossens)
      • Hearthome & Living (hearthome_living)
      • HK Living (hk_living)
      • HOMCOM (homcom)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Huisenthuis.nl (huisenthuis_nl)
      • Interstil (interstil)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kesta (kesta)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Light & Living (light_living)
      • Livin24 (livin24)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Macabane (macabane)
      • Mangohout Online (mangohout_online)
      • Meubella (meubella)
      • Mira Home (mira_home)
      • Mister Habitat (mister_habitat)
      • MOOS (moos)
      • Muuto (muuto)
      • Nancy's (nancy_s)
      • NieuweMeubels.com (nieuwemeubels_com)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern (northern)
      • Nuuck (nuuck)
      • Parisot (parisot)
      • PBJ Designhouse (pbj_designhouse)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • Ptmd (ptmd)
      • Richmond (richmond)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roba (roba)
      • Rootsmann (rootsmann)
      • Rowico (rowico)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Sense' Living (sense_living)
      • Skagerak (skagerak)
      • Sky Style (sky_style)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • String (string)
      • Temahome (temahome)
      • Tenzo (tenzo)
      • Tower Living (tower_living)
      • Tvilum (tvilum)
      • UMAGE (umage)
      • Unico Milano (unico_milano)
      • Unigro (unigro)
      • Urban Living (urban_living)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • Vipack (vipack)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wiesbaden (wiesbaden)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Zilt (zilt)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Eiken (eiken)
      • Gelamineerde spaanplaat (gelamineerde_spaanplaat)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Kunststof (kunststof)
      • mdf (mdf)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Spaanplaat gefineerd (spaanplaat_gefineerd)
      • Staal (staal)
      • Wicker (wicker)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 40 cm (diepte_40)
      • 40 cm - 45 cm (diepte_40_45)
      • > 45 cm (diepte_45)
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • AS_GOOD_AS_NEW (as_good_as_new)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be