x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er dressoirs verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Ptmd dressoir

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in dressoir categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Ptmd Myah Dressoir Rattan Zwart Metaal
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186497295.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186497296.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203210518.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190839372.jpg
      Ptmd Ptmd Myah Dressoir Rattan Zwart Metaal Myah Dressoir Rattan Zwart Metaal Myah Dressoir Rattan Zwart Metaal Opbergkast Myah Zwart zorgt voor een opgeruimd en netjes interieur! Alles verdwijnt netjes achter gesloten deuren én je haalt ook nog eens een prachtmeubelstuk in huis. Deze opbergkast is gemaakt van een uitstekende kwaliteit en gemakkelijk te combineren in ieder interieur, ongeacht de woonstijl die je hanteert. Deze opbergkast is afkomstig van het trendy merk PTMD. (1)
      Ptmd Myah Dressoir Rattan Zwart Metaal
      • 08720014538949
      2
      461.00 EUR
    • Ptmd Dressoir Roan Mangohout 84,5 x 131 x 39,5
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185501892.jpg
      Ptmd Ptmd Dressoir Roan Mangohout 84,5 x 131 x 39,5 Dressoir Roan Mangohout 84,5 x 131 x 39,5 Dressoir Roan Mangohout 84,5 x 131 x 39,5 Dressoir Roan Mangohout is een prachtig dressoir voor in iedere woonkamer. Het dressoir biedt genoeg opbergruimte en is bovendien een stjilvolle toevoeging aan je interieur. Bovendien is dit dressoir gemaakt van een uitstekende kwaliteit. Dit dressoir is afkomstig van het trendy merk PTMD. Op zoek naar net wat anders? Geen probleem, we hebben nog veel meer dressoirs in onze uitgebreide collectie. Neem een kijkje tussen ons aanbod en vind een perfect match met een dressoir! (1)
      Ptmd Dressoir Roan Mangohout 84,5 x 131 x 39,5
      • 08716109729903
      1
      824.00 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Meubella DEFAULT
        • meubella
      • Unigro DEFAULT
        • unigro
      • VidaXL DEFAULT
        • vidaxl
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • < €275 (budget)
      • €275 - €400 (low)
      • €400 - €750 (medium)
      • > €750 (high)
    • Merk (brand):
      • VidaXL (vidaxl)
      • Zuiver (zuiver)
      • Woood (woood)
      • 24Designs (24designs)
      • AnLi Style (anli_style)
      • Atelier Mundo (atelier_mundo)
      • Be pure (be_pure)
      • Beliani (beliani)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Beter Bed Basic (beter_bed_basic)
      • Blomus (blomus)
      • Bondy living (bondy_living)
      • Cheers Living (cheers_living)
      • Comfort Collectie (comfort_collectie)
      • Cozyhouse (cozyhouse)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Eleonora (eleonora)
      • Feliz (feliz)
      • Finori (finori)
      • Fyn (fyn)
      • Gazzda (gazzda)
      • Germania (germania)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Goossens (goossens)
      • Hearthome & Living (hearthome_living)
      • HK Living (hk_living)
      • HOMCOM (homcom)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Huisenthuis.nl (huisenthuis_nl)
      • Interstil (interstil)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kesta (kesta)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Light & Living (light_living)
      • Livin24 (livin24)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Macabane (macabane)
      • Mangohout Online (mangohout_online)
      • Meubella (meubella)
      • Mira Home (mira_home)
      • Mister Habitat (mister_habitat)
      • MOOS (moos)
      • Muuto (muuto)
      • Nancy's (nancy_s)
      • NieuweMeubels.com (nieuwemeubels_com)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern (northern)
      • Nuuck (nuuck)
      • Parisot (parisot)
      • PBJ Designhouse (pbj_designhouse)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • Ptmd (ptmd)
      • Richmond (richmond)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roba (roba)
      • Rootsmann (rootsmann)
      • Rowico (rowico)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Sense' Living (sense_living)
      • Skagerak (skagerak)
      • Sky Style (sky_style)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Temahome (temahome)
      • Tenzo (tenzo)
      • Tower Living (tower_living)
      • Tvilum (tvilum)
      • UMAGE (umage)
      • Unico Milano (unico_milano)
      • Unigro (unigro)
      • Urban Living (urban_living)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • Vipack (vipack)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wiesbaden (wiesbaden)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Zilt (zilt)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Eiken (eiken)
      • Gelamineerde spaanplaat (gelamineerde_spaanplaat)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Marmer (marmer)
      • mdf (mdf)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Spaanplaat gefineerd (spaanplaat_gefineerd)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Wicker (wicker)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 40 cm (diepte_40)
      • 40 cm - 45 cm (diepte_40_45)
      • > 45 cm (diepte_45)
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • AS_GOOD_AS_NEW (as_good_as_new)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be