x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er dressoirs verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    String dressoir

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in dressoir categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • String Dressoir Medium, Wit/eiken (b) 160 X (d) 30 X (h) 85 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182276812.jpg
      String String Dressoir Medium, Wit/eiken (b) 160 X (d) 30 X (h) 85 Cm Dressoir Medium, Wit/eiken (b) 160 X (d) 30 X (h) 85 Cm Dressoir Medium, Wit/eiken (b) 160 X (d) 30 X (h) 85 Cm Dressoir Medium, Wit/eiken (b) 160 X (d) 30 X (h) 85 Cm: maakt je interieur bijzonder! Het Dressoir medium, wit/eiken van String is 160 centimeter breed, 30 centimeter diep en 85 centimeter hoog. De kastjes zijn 40 centimeter hoog. De zijpanelen zijn gemaakt van wit gelakt staal en de planken van naturel eiken. Andere materialen, kleuren en afmetingen zijn ook mogelijk. De zijpanelen zijn verkrijgbaar in wit, grijs en zwart gelakt staal. De planken zijn verkrijgbaar in wit, grijs en zwart MDF... (1)
      String Dressoir Medium, Wit/eiken (b) 160 X (d) 30 X (h) 85 Cm
      1
      791.00 EUR
    • String Dressoir Small, Wit/eiken (b) 80 X (d) 30 X (h) 85 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182276807.jpg
      String String Dressoir Small, Wit/eiken (b) 80 X (d) 30 X (h) 85 Cm Dressoir Small, Wit/eiken (b) 80 X (d) 30 X (h) 85 Cm Dressoir Small, Wit/eiken (b) 80 X (d) 30 X (h) 85 Cm Dressoir Small, Wit/eiken (b) 80 X (d) 30 X (h) 85 Cm: maakt je interieur bijzonder! Het Dressoir small, wit/eiken van String is 80 centimeter breed, 30 centimeter diep en 85 centimeter hoog. Het kastje is 40 centimeter hoog. De zijpanelen zijn gemaakt van wit gelakt staal en de planken van naturel eiken. Andere materialen, kleuren en afmetingen zijn ook mogelijk. De zijpanelen zijn verkrijgbaar in wit, grijs en zwart gelakt staal. De planken zijn verkrijgbaar in wit, grijs en zwart MDF evena... (1)
      String Dressoir Small, Wit/eiken (b) 80 X (d) 30 X (h) 85 Cm
      1
      699.00 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Meubella DEFAULT
        • meubella
      • Unigro DEFAULT
        • unigro
      • VidaXL DEFAULT
        • vidaxl
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • < €275 (budget)
      • €275 - €400 (low)
      • €400 - €750 (medium)
      • > €750 (high)
    • Merk (brand):
      • VidaXL (vidaxl)
      • Zuiver (zuiver)
      • Woood (woood)
      • 24Designs (24designs)
      • AnLi Style (anli_style)
      • Atelier Mundo (atelier_mundo)
      • Be pure (be_pure)
      • Beliani (beliani)
      • Beter Bed Basic (beter_bed_basic)
      • Blomus (blomus)
      • Bondy living (bondy_living)
      • Cheers Living (cheers_living)
      • Comfort Collectie (comfort_collectie)
      • Cozyhouse (cozyhouse)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Eleonora (eleonora)
      • Feliz (feliz)
      • Finori (finori)
      • Fyn (fyn)
      • Gazzda (gazzda)
      • Germania (germania)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Goossens (goossens)
      • Hearthome & Living (hearthome_living)
      • HK Living (hk_living)
      • HOMCOM (homcom)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Huisenthuis.nl (huisenthuis_nl)
      • Interstil (interstil)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kesta (kesta)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Light & Living (light_living)
      • Livin24 (livin24)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Macabane (macabane)
      • Mangohout Online (mangohout_online)
      • Meubella (meubella)
      • Mira Home (mira_home)
      • Mister Habitat (mister_habitat)
      • MOOS (moos)
      • Muuto (muuto)
      • Nancy's (nancy_s)
      • NieuweMeubels.com (nieuwemeubels_com)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern (northern)
      • Nuuck (nuuck)
      • Parisot (parisot)
      • PBJ Designhouse (pbj_designhouse)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • Ptmd (ptmd)
      • Richmond (richmond)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rootsmann (rootsmann)
      • Rowico (rowico)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Sense' Living (sense_living)
      • Skagerak (skagerak)
      • Sky Style (sky_style)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • String (string)
      • Temahome (temahome)
      • Tenzo (tenzo)
      • Tower Living (tower_living)
      • Tvilum (tvilum)
      • UMAGE (umage)
      • Unico Milano (unico_milano)
      • Unigro (unigro)
      • Urban Living (urban_living)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • Vipack (vipack)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wiesbaden (wiesbaden)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Zilt (zilt)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Eiken (eiken)
      • Gelamineerde spaanplaat (gelamineerde_spaanplaat)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Kunststof (kunststof)
      • mdf (mdf)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Spaanplaat gefineerd (spaanplaat_gefineerd)
      • Staal (staal)
      • Wicker (wicker)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 40 cm (diepte_40)
      • 40 cm - 45 cm (diepte_40_45)
      • > 45 cm (diepte_45)
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • AS_GOOD_AS_NEW (as_good_as_new)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be