x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er dressoirs verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Tvilum dressoir

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in dressoir categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Tvilum Napoli commode ladenkast - met 2x2 laden - zwart/wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/80703481.jpg
      Tvilum Tvilum Napoli commode ladenkast - met 2x2 laden - zwart/wit Napoli commode ladenkast - met 2x2 laden - zwart/wit Napoli commode ladenkast - met 2x2 laden - zwart/wit Napoli commode ladenkast - met 2x2 laden - zwart/wit - van Tvilum in de categorie Kast. (1)
      Tvilum Napoli commode ladenkast - met 2x2 laden - zwart/wit
      • 07433650644639
      1
      130.95 EUR
    • Tvilum Ladenkast Signe 5 lades 102x78x39.
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143010813.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118238685.jpg
      Tvilum Tvilum Ladenkast Signe 5 lades 102x78x39. Ladenkast Signe 5 lades 102x78x39. Ladenkast Signe 5 lades 102x78x39. Ladenkast Signe 5 lades 102x78x39. - van Tvilum in de categorie Kast. (1)
      Tvilum Ladenkast Signe 5 lades 102x78x39.
      • 05706887982846
      1
      164.95 EUR
    • Tvilum Napoli kommode met 5 lades wit/zwart.
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160552021.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/80507960.jpg
      Tvilum Tvilum Napoli kommode met 5 lades wit/zwart. Napoli kommode met 5 lades wit/zwart. Napoli kommode met 5 lades wit/zwart. Napoli kommode met 5 lades wit/zwart. - van Tvilum in de categorie Kast. (1)
      Tvilum Napoli kommode met 5 lades wit/zwart.
      • 07433650645643
      1
      189.95 EUR
    • Tvilum Napoli dressoir met 1 lade en 2 deurtjes wit/zwart.
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161643638.jpg
      Tvilum Tvilum Napoli dressoir met 1 lade en 2 deurtjes wit/zwart. Napoli dressoir met 1 lade en 2 deurtjes wit/zwart. Napoli dressoir met 1 lade en 2 deurtjes wit/zwart. Napoli dressoir met 1 lade en 2 deurtjes wit/zwart. - van Tvilum in de categorie Kast. (1)
      Tvilum Napoli dressoir met 1 lade en 2 deurtjes wit/zwart.
      • 07433650645612
      1
      139.95 EUR
    • Tvilum Venetië - Dressoir - 2-deurs - Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/41455099.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159601997.jpg
      Tvilum Tvilum Venetië - Dressoir - 2-deurs - Wit Venetië - Dressoir - 2-deurs - Wit Venetië - Dressoir - 2-deurs - Wit Tvilum Venetië - Dressoir - 2-deurs - Wit - van Tvilum in de categorie Kast. (1)
      Tvilum Venetië - Dressoir - 2-deurs - Wit
      • 00035127209210
      1
      189.95 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Unigro DEFAULT
        • unigro
      • Meubella DEFAULT
        • meubella
      • VidaXL DEFAULT
        • vidaxl
      • Tenzo DEFAULT
        • tenzo
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • < €275 (budget)
      • €275 - €400 (low)
      • €400 - €750 (medium)
      • > €750 (high)
    • Merk (brand):
      • VidaXL (vidaxl)
      • Zuiver (zuiver)
      • Woood (woood)
      • 24Designs (24designs)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Beter Bed Basic (beter_bed_basic)
      • Blomus (blomus)
      • Borchardt Möbel (borchardt_mo_bel)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Byboo (byboo)
      • Comfort Collectie (comfort_collectie)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Eleonora (eleonora)
      • Feliz (feliz)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Finori (finori)
      • Flexworld (flexworld)
      • Flint (flint)
      • Fyn (fyn)
      • Germania (germania)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Goossens (goossens)
      • Hioshop (hioshop)
      • HK Living (hk_living)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Interlink (interlink)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kesta (kesta)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Meubella (meubella)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern (northern)
      • OTTO (otto)
      • Parisot (parisot)
      • Paroli (paroli)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • Ptmd (ptmd)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roon (roon)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Sit (sit)
      • Sky Style (sky_style)
      • Solliden (solliden)
      • String (string)
      • Tenzo (tenzo)
      • Trendmanufaktur (trendmanufaktur)
      • Trendteam (trendteam)
      • Tvilum (tvilum)
      • UMAGE (umage)
      • Unigro (unigro)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • Vipack (vipack)
      • Wiesbaden (wiesbaden)
      • Wimex (wimex)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Gelamineerde spaanplaat (gelamineerde_spaanplaat)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Spaanplaat gefineerd (spaanplaat_gefineerd)
      • Staal (staal)
      • Wicker (wicker)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 40 cm (diepte_40)
      • 40 cm - 45 cm (diepte_40_45)
      • > 45 cm (diepte_45)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be