x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er dressoirs verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Vestbjerg dressoir

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in dressoir categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Vestbjerg Nicole Dressoir
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/47351009.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165801532.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171838595.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171838596.jpg
      Vestbjerg Vestbjerg Nicole Dressoir Nicole Dressoir Nicole Dressoir Een ontzettend leuke en trendy aanvulling op jouw interieur en je kunt er ook nog eens spullen in kwijt! De dressoir biedt namelijk meer dan genoeg opbergruimte. Maak het plaatje af door er een mooie vaas, fotolijst of cactus op te zetten. (1)
      Vestbjerg Nicole Dressoir
      • 05705994820058
      1
      deal
      169.00 EUR
    • Vestbjerg Tokyo Dressoir
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143220935.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166214701.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/206188092.jpg
      Vestbjerg Vestbjerg Tokyo Dressoir Tokyo Dressoir Tokyo Dressoir Laat je niet misleiden door de naam! Dit Vestbjerg Tokyo dressoir wordt geroemd om zijn rustige kleur en strakke lijnen; compleet volgens de Scandinavische woonstijl. Het ontwerp is minimalistisch en functioneel: genoeg ruimte voor al jouw spullen. (1)
      Vestbjerg Tokyo Dressoir
      • 05705994831757
      1
      deal
      549.00 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Meubella DEFAULT
        • meubella
      • Unigro DEFAULT
        • unigro
      • VidaXL DEFAULT
        • vidaxl
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • < €275 (budget)
      • €275 - €400 (low)
      • €400 - €750 (medium)
      • > €750 (high)
    • Merk (brand):
      • VidaXL (vidaxl)
      • Zuiver (zuiver)
      • Woood (woood)
      • 24Designs (24designs)
      • AnLi Style (anli_style)
      • Atelier Mundo (atelier_mundo)
      • Be pure (be_pure)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Beter Bed Basic (beter_bed_basic)
      • Blomus (blomus)
      • Bondy living (bondy_living)
      • Brix (brix)
      • Cheers Living (cheers_living)
      • Comfort Collectie (comfort_collectie)
      • Cozyhouse (cozyhouse)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Eleonora (eleonora)
      • Feliz (feliz)
      • Finori (finori)
      • Fyn (fyn)
      • Gami (gami)
      • Gazzda (gazzda)
      • Germania (germania)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Goossens (goossens)
      • Hearthome & Living (hearthome_living)
      • HK Living (hk_living)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • Homestylingshop (homestylingshop)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Huisenthuis.nl (huisenthuis_nl)
      • Interstil (interstil)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kesta (kesta)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Light & Living (light_living)
      • Livin24 (livin24)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Macabane (macabane)
      • Madre Selva (madre_selva)
      • Mangohout Online (mangohout_online)
      • Meubella (meubella)
      • Mira Home (mira_home)
      • Mister Habitat (mister_habitat)
      • MOOS (moos)
      • Muuto (muuto)
      • NA (na)
      • Nancy's (nancy_s)
      • NieuweMeubels.com (nieuwemeubels_com)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuuck (nuuck)
      • OldInn (oldinn)
      • OTTO (otto)
      • Parisot (parisot)
      • PBJ Designhouse (pbj_designhouse)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • PRACTO (practo)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Richmond (richmond)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roba (roba)
      • Rootsmann (rootsmann)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Sit (sit)
      • Skagerak (skagerak)
      • Sky Style (sky_style)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Temahome (temahome)
      • Tenzo (tenzo)
      • Tower Living (tower_living)
      • UMAGE (umage)
      • Unico Milano (unico_milano)
      • Unigro (unigro)
      • Urban Living (urban_living)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • Vipack (vipack)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wenko (wenko)
      • Wiesbaden (wiesbaden)
      • Woodman (woodman)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • Zijlstra (zijlstra)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Eiken (eiken)
      • Gelamineerde spaanplaat (gelamineerde_spaanplaat)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Spaanplaat gefineerd (spaanplaat_gefineerd)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wicker (wicker)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 40 cm (diepte_40)
      • 40 cm - 45 cm (diepte_40_45)
      • > 45 cm (diepte_45)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be