x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er shirts driekwart mouwen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Kaffe shirt driekwart mouw

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in shirt driekwart mouw categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Kaffe Shirt 'Holle'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117908087.jpg
      Kaffe Kaffe Shirt 'Holle' Shirt 'Holle' Shirt 'Holle' Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Jersey; Halstype: Ronde hals; Design: Ronde zoom, Om te knopen/binden; Motief: Effen; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm; Verzorgingsinstructies: Eenvoudig te wassen op 30°C, Niet bleken, Niet geschikt voor de droger, Niet heet strijken, Stomerijreiniging, geen perchloorethyleen; Elasticiteit: Licht elastisch (1)
      Kaffe Shirt 'Holle'
      • 05712436769264
      • KAF0516001000002
      1
      deal
      17.90 EUR
    • Kaffe Shirt 'Holle'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130147863.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130147859.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130147862.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130147860.jpg
      Kaffe Kaffe Shirt 'Holle' Shirt 'Holle' Shirt 'Holle' Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Materiaal: Jersey; Halstype: Ronde hals; Design: Ronde zoom, Om te knopen/binden; Motief: Effen; Armlengte: Driekwart mouw; Lengte: Normale lengte; Pasvorm: Normale pasvorm; Verzorgingsinstructies: Eenvoudig te wassen op 30°C, Niet bleken, Niet geschikt voor de droger, Niet heet strijken, Stomerijreiniging, geen perchloorethyleen; Elasticiteit: Licht elastisch (1)
      Kaffe Shirt 'Holle'
      • 05712436769288
      • KAF0516001000001
      1
      deal
      17.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Wit DEFAULT
        • wit
      • Cartoon DEFAULT
        • cartoon
      • Esprit DEFAULT
        • esprit
      • Object DEFAULT
        • object
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Cartoon (cartoon)
      • Esprit (esprit)
      • Object (object)
      • Only (only)
      • Armedangels (armedangels)
      • About You (about_you)
      • Basic Apparel (basic_apparel)
      • Benetton (benetton)
      • Bogner (bogner)
      • Brax (brax)
      • Buffalo (buffalo)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Comma (comma)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Escada sport (escada_sport)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Junarose (junarose)
      • Kaffe (kaffe)
      • Khujo (khujo)
      • LASCANA (lascana)
      • Laurèl (laure_l)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Mey (mey)
      • Missguided (missguided)
      • Monari (monari)
      • More & more (more_more)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Pieces (pieces)
      • Princess Goes Hollywood (princess_goes_hollywood)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sessun (sessun)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Street One (street_one)
      • Sublevel (sublevel)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Triangle (triangle)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Usha (usha)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Young Couture By Barbara Schwarzer (young_couture_by_barbara_schwarzer)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €25 (low)
      • €25 - €30 (medium)
      • > €30 (high)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • 4XL (4xl)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 152 (152)
      • 164 (164)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
    • Kleur product (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Polyester (polyester)
      • Viscose (viscose)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be