x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Capital Sports Hexbell 5 Dumbbell Korte Halter Paar 5 kg

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Capital Sports Hexbell 5 Dumbbell Korte Halter Paar 5 kg
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Capital Sports Hexbell 5 Dumbbell Korte Halter Paar 5 kg
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Capital Sports Hexbell 5 Dumbbell Korte Halter Paar 5 kg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/197261368.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/234001441.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/234001440.jpg?ts=1
Capital Sports Capital Sports Hexbell 5 Dumbbell Korte Halter Paar 5 kg Hexbell 5 Dumbbell Korte Halter Paar 5 kg Hexbell 5 Dumbbell Korte Halter Paar 5 kg Vast paar korte halters 5 kg voor Body Buiding, Cross-Training of Fuctional Training, Dikke, schokbestendige omhulling van hard rubber ter bescherming van vloeren en meubels, Verchroomde geruwde haltergrepen voor een vaste grip (1)
  • 04260414891113
1
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 5 kg
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Chroom
  • 49.99 49.99 EUR 1
    1
    • Electronic-star.be Electronic-star.be
      5.0 (1)
      Vast paar korte halters 5 kg voor Body Buiding, Cross-Training of Fuctional Training, Dikke, schokbestendige omhulling van hard rubber te...49.99, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Hammer Fitness Dumbbell Set Zwart 30kg (2x 15kg) - Gietijzer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/90739079.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164424510.jpg?ts=1
      Hammer Fitness Hammer Fitness Dumbbell Set Zwart 30kg (2x 15kg) - Gietijzer Dumbbell Set Zwart 30kg (2x 15kg) - Gietijzer Dumbbell Set Zwart 30kg (2x 15kg) - Gietijzer De Hammer 30 kg dumbbellset gietijzer bestaat uit de volgende artikelen: - 2 Halterstang 35 cm - 4 zwarte schijven van 1.25 kg - 8 zwarte schijven van 2.5 kg - 4 sluitringen (1)
      Hammer Fitness Dumbbell Set Zwart 30kg (2x 15kg) - Gietijzer
      • 04005251672200
      1
    • FINNLO 10 kg dumbbellset gietijzer - 30mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144689781.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243834330.jpg?ts=1
      FINNLO FINNLO 10 kg dumbbellset gietijzer - 30mm 10 kg dumbbellset gietijzer - 30mm 10 kg dumbbellset gietijzer - 30mm De Finnlo dumbbellset van 10 kg is de eenvoudige start van een volledige krachttraining in je eigen huis. Deze set gietijzer bestaat uit de volgende artikelen: 1x Halterstang 35 cm 2x zwarte schijven van 1.5 kg 2x zwarte schijven van 2.5 kg 2x sluitringen Dimensies: EAN: 4005251672002 Afmetingen van de doos (L x B x H in cm): 36 x 18 x 9 Bruto gewicht: 10.5 kg 30mm boring (1)
      FINNLO 10 kg dumbbellset gietijzer - 30mm
      • 04005251672002
      • 6720
      1
      deal
    • Gorilla Sports Dumbell - 35 kg - Gietijzer (rubber coating)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236892032.jpg?ts=1
      Gorilla Sports Gorilla Sports Dumbell - 35 kg - Gietijzer (rubber coating) Dumbell - 35 kg - Gietijzer (rubber coating) Dumbell - 35 kg - Gietijzer (rubber coating) Gorilla Sports heeft vanaf nu geheel nieuwe professionele dumbbell lijn. Doordat de dumbbells gemaakt zijn van gietijzer met daarover een dikke rubberen laag kun je spreken van de allerbeste kwaliteit. Ze zijn daardoor geschikt voor echte professionals. Als kers op de taart gaat deze lijn tot wel 50 kg, waar 30 kg normaal gesproken de standaard is. Deze dumbbell weegt 35 kg. Voor de echte pro Je zou ze kunnen tegenkomen in een professionele gym of in de praktijk van een fysiotherapeut. Zo goed zijn deze dumbbells! Dit heeft alles te maken met het feit dat deze gewichten zijn gemaakt van gietijzer. Gietijzer is eigenlijk niet kapot te maken. Om je vloer te beschermen tegen beschadiging zit er een dikke rubberen laag over het gietijzer. Zo kun je lekker zorgeloos aan de bak! Verschillende oefeningen Met dumbells zijn diverse oefeningen mogelijk, die je in staat stellen om vrijwel iedere spiergroep te trainen. Een aantal voorbeelden: biceps curls en triceps extensions voor je armen, (1)
      Gorilla Sports Dumbell - 35 kg - Gietijzer (rubber coating)
      • 04260438731600
      1
    • Gymstick Active Vinyl Dumbbells - Met Online Trainingsvideo's - 2 x 1 kg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186530714.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217372744.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186547674.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229284661.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186651481.jpg?ts=1
      Gymstick Gymstick Active Vinyl Dumbbells - Met Online Trainingsvideo's - 2 x 1 kg Active Vinyl Dumbbells - Met Online Trainingsvideo's - 2 x 1 kg Active Vinyl Dumbbells - Met Online Trainingsvideo's - 2 x 1 kg De Gymstick Active Vinyl Dumbells zijn een praktisch hulpmiddel om thuis te sporten. Dumbells worden door veel mensen gezien als de trainingsmiddelen van krachtsporters en bodybuilders, maar zijn ook op genoeg andere manieren te gebruiken. Lichte dumbells worden veel gebruikt om uithoudingsvermogen te trainen. Je gaat dan langer met je oefening door op een lagere intensiteit. Daarnaast gebruik je de lichtere dumbells om andere oefeningen te verzwaren. Denk bijvoorbeeld aan aerobics of plyobox oefeningen. Veel personal trainers gebruiken dit om jouw oefening steeds ietsje zwaarder te maken. High Intensity Interval Training Heb je ooit van H.I.I.T gehoord? High Intensity Interval Training wisselt korte momenten van hele intensieve inspanning af met momenten van rustige training. H.I.I.T. oefeningen zijn heel erg uitputtend en heel erg goed voor het verbranden van calorieën. Er bestaan diverse dumbell oefeningen die erg geschikt zijn voor H.I.I.T. training als je het gewicht laag houdt. M (5)
      Gymstick Active Vinyl Dumbbells - Met Online Trainingsvideo's - 2 x 1 kg
      • 06430062511246
      3
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 44.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 49.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 49.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 49.99
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 49.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be