x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Gorilla Sports Dumbell - 4 Kg - Gietijzer (Rubber Coating) - Hexagon

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Gorilla Sports Dumbell - 4 Kg - Gietijzer (Rubber Coating) - Hexagon
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Gorilla Sports Dumbell - 4 Kg - Gietijzer (Rubber Coating) - Hexagon
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Gorilla Sports Dumbell - 4 Kg - Gietijzer (Rubber Coating) - Hexagon
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/234087912.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/126386608.jpg?ts=1
Gorilla Sports Gorilla Sports Dumbell - 4 Kg - Gietijzer (Rubber Coating) - Hexagon Dumbell - 4 Kg - Gietijzer (Rubber Coating) - Hexagon Dumbell - 4 Kg - Gietijzer (Rubber Coating) - Hexagon Deze zeshoekige (hexagon) dumbells bieden een veelzijdige training aan. Waar je met apparaten vaak beperkt bent tot een selectie van oefeningen, kun je met dumbells alle spiergroepen trainen. De hexagon dumbells zijn verkrijgbaar in diverse gewichten met elk een handvat van 15 cm lang. De uiteinden zijn van gietijzer met een rubberen coating en variëren wel in grootte. Let op, deze hexagon dumbell van 4 kg wordt per stuk verkocht. Er zijn voordeelsets verkrijgbaar! Kijk hier voor alle dumbells! (1)
  • 04260200845443
1
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 4 kg
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Gietijzer
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 38.90 38.90 EUR 1
    1
    • Gorillasports.be Gorillasports.be
      Deze zeshoekige (hexagon) dumbells bieden een veelzijdige training aan. Waar je met apparaten vaak beperkt bent tot een selectie van oefe...38.90, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Toorx MEG Hexagon Dumbbell - per stuk
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230744524.jpg?ts=1
      Toorx Toorx MEG Hexagon Dumbbell - per stuk MEG Hexagon Dumbbell - per stuk MEG Hexagon Dumbbell - per stuk Rubberen hexagonale dumbbell met ergonomisch handvat - professionele dumbbell geschikt voor commercieel gebruik. De MEG dumbbells worden geleverd per stuk. Koop er twee om je set compleet te maken. Een overzicht van kenmerken: De dumbbell is duurzaam rubber gecoat Ergonomisch gevormde handgrepen Lengte van het handvat: 14 cm Prijs is per stuk (1)
      Toorx MEG Hexagon Dumbbell - per stuk
      • 08029975950600
      1
    • Sweaty Betty Eco yoga mat
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223609971.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223570214.jpg?ts=1
      Sweaty Betty Sweaty Betty Eco yoga mat Eco yoga mat Eco yoga mat De Eco yoga mat van Sweaty Betty is volledig vervaardigd van gerecyclede materialen. Deze mat is volledig vrij van latex, rubber of PVC, waardoor deze uitermate geschikt is in het geval van allergieën. De yoga mat geeft aan de ene zijde medium grip en aan de andere zijde veel grip. (1)
      Sweaty Betty Eco yoga mat
      • 05059121255047
      1
    • Bala Power Ring Set blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230150958.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/241436787.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231574979.jpg?ts=1
      Bala Bala Power Ring Set blauw Power Ring Set blauw Power Ring Set blauw Bala Power Ring Set (4.5 kg, 3.6 kg and 2.2 kg) blauw DeBala Power Ring Set blauwis ontworpen om jouw kracht en behendigheid te vergroten en daarnaast te helpen bij het evenwicht. Deze set heeft drie verschillende gewichten en kan worden gebruikt als aanvulling op een reeks trainingen, van krachttraining en intensieve sessies tot aerobics.Het combineren van drie gewogen ringen van4.5 kg, 3.6 kg and 2.2 kg zal dezePower Ring Set jou helpen om een extra uitdaging toe te voegen aan full body workouts. Nieuwe workout mogelijkheden dankzij deze fitnessringen Druk, houd vast, zwaai en hurk om je kracht, behendigheid, uithoudingsvermogen en balans te vergroten. Nu kun je comfortabel in een goede houding omhoog (of omlaag) nivelleren met deze ergonomische, gebruiksvriendelijke gewichten. Deze set alles wat omvangrijk, verouderd en onaantrekkelijk is aan de fitnessapparatuur onnodig en vervangt daarmee jouw standaard dumbbells, kettlebells en losse gewichten. Verder zijn de ringen gebruiks (1)
      Bala Power Ring Set blauw
      • 00850018778374
      1
    • Toorx MEG Hexagon Dumbbell - per stuk
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199329916.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230744524.jpg?ts=1
      Toorx Toorx MEG Hexagon Dumbbell - per stuk MEG Hexagon Dumbbell - per stuk MEG Hexagon Dumbbell - per stuk Rubberen hexagonale dumbbell met ergonomisch handvat - professionele dumbbell geschikt voor commercieel gebruik. De MEG dumbbells worden geleverd per stuk. Koop er twee om je set compleet te maken. Een overzicht van kenmerken: De dumbbell is duurzaam rubber gecoat Ergonomisch gevormde handgrepen Lengte van het handvat: 14 cm Prijs is per stuk (44)
      Toorx MEG Hexagon Dumbbell - per stuk
      • 08029975950686
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 38.90
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 38.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 38.90
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 38.90
    • teamvergelijk@vergelijk.be