x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Maxell Dvd-r 120/4.7gb Spindle 50 16x

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Maxell Dvd-r 120/4.7gb Spindle 50 16x
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Maxell Dvd-r 120/4.7gb Spindle 50 16x
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Maxell Dvd-r 120/4.7gb Spindle 50 16x
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/149934390.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/101059290.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/103659264.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/215184727.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/114008197.jpg?ts=1
Maxell Maxell Dvd-r 120/4.7gb Spindle 50 16x Dvd-r 120/4.7gb Spindle 50 16x Dvd-r 120/4.7gb Spindle 50 16x dvd-r box met 50 stuks 4 7 GB 16 x Maxell (1)
  • 04902580502805
  • 04902580390983
  • 275610
  • 275610.10.GB
2
  • Technische details
    • Aantal per verpakking: 50 Stuks
    • Dikte optische disk: 1.2 mm
  • Algemene kenmerken
    • Dvd-schrijfsnelheid: 16 CD-speed
  • Omgevingscondities
    • Temperatuur bij opslag: -20 - 50 °C
    • Temperatuur, in bedrijf: -25 - 70 °C
  • 24.26 48.85 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      dvd-r box met 50 stuks 4 7 GB 16 x Maxell24.26, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Grobet.be Grobet.be
      * DVD-R * 4,7GB - 120 minuten video * 16x speed48.85, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Verbatim DVD-R Colour
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/83270069.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/83270071.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102874646.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246994051.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150538084.jpg?ts=1
      Verbatim Verbatim DVD-R Colour DVD-R Colour DVD-R Colour Lange levensduur: Verbatim DVD's zijn een optimale oplossing om je belangrijkste bestanden langdurig en veilig op te slaan, zoals films en video's. Hoge weerstand dankzij Hardcoat Scratch Guard het beschermt afdrukbare dvd's tegen stofafzettingen en vingerafdrukken en minimaliseert zo opname- en afspeelfouten. Hoge betrouwbaarheid dankzij onze gepatenteerde AZO-technologie het biedt ultieme uv-bestendigheid en zorgt voor een verhoogde bescherming van DVD-R. De SERL-technologie maakt een continu overschrijven van wit mogelijk zonder verlies van kwaliteit of geluidsverlies, zodat je een dvd meerdere keren voor verschillende doeleinden kunt gebruiken. Verbatim: Met onze jarenlange ervaring staan wij voor een nauwkeurige en foutloze opslag. Onze voordelen op het gebied van F&D en kwaliteitsborging garanderen hoogwaardige producten (1)
      Verbatim DVD-R Colour
      • 07188888212173
      • 00239424355704
      • 00023942435570
      • 162221
      • 43557
      2
    • HP C8842A-OEM VB Black 45A CRT
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190391489.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/101055345.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233120420.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225701606.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122128714.jpg?ts=1
      HP HP C8842A-OEM VB Black 45A CRT C8842A-OEM VB Black 45A CRT C8842A-OEM VB Black 45A CRT HP C8842A Versatile zwart Print cartridge origineel (1)
      HP C8842A-OEM VB Black 45A CRT
      • 09500000002703
      • 04902520252012
      • 03609740039508
      • 01042015015111
      • 04050385244076
      • 06032015011430
      • 07092014032118
      • 04902520252005
      • 05032015011417
      • 04053162280953
      • 04053617041078
      • 04092014032210
      • 07613058005045
      • 04102014032353
      • 06092014032409
      • 05082014032159
      • 01012015031947
      • 04250905207134
      • 01082014032344
      • 08112014032150
      • 00082014032345
      • 5880904
      • C8842A
      • 7613058005045
      • 45767
      2
    • Verbatim DVD-R Matt Silver 4,7 GB 5 stuk(s)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/114010766.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222566463.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172379516.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145069306.jpg?ts=1
      Verbatim Verbatim DVD-R Matt Silver 4,7 GB 5 stuk(s) DVD-R Matt Silver 4,7 GB 5 stuk(s) DVD-R Matt Silver 4,7 GB 5 stuk(s) Verbatim 43519 DVD-R Matt Silver Schijven - 5 Stuks / Jewelcase (1)
      Verbatim DVD-R Matt Silver 4,7 GB 5 stuk(s)
      • 05051964485889
      • 00023942435181
      • 05053460877663
      • 00023942435198
      • 00239424351812
      • 05053676915364
      • 00239424351980
      • 05742220831082
      • 00023942431688
      • 09858592664824
      • 04007249435194
      • 05051395671790
      • 43519
      1
    • Verbatim DVD+R Wide Inkjet Printable discs in Jewel Case - 16-speed - 4,7 GB / 10 stuks
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231980584.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/114010771.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/114010770.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/114010772.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228144611.jpg?ts=1
      Verbatim Verbatim DVD+R Wide Inkjet Printable discs in Jewel Case - 16-speed - 4,7 GB / 10 stuks DVD+R Wide Inkjet Printable discs in Jewel Case - 16-speed - 4,7 GB / 10 stuks DVD+R Wide Inkjet Printable discs in Jewel Case - 16-speed - 4,7 GB / 10 stuks Verbatim DVD+R Wide Inkjet Printable discs in Jewel Case - 16-speed - 4,7 GB / 10 (1)
      Verbatim DVD+R Wide Inkjet Printable discs in Jewel Case - 16-speed - 4,7 GB / 10 stuks
      • 00023942435082
      • 43508
      2
    • min
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 21.09
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 48.85
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 48.85
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 48.85
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 48.85
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 48.85
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 48.85
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 48.85
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 48.85
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 48.85
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 48.85
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 48.85
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 48.85
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 20.45
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 20.45
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 20.47
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 20.47
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 20.47
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 20.47
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 20.47
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 20.47
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 20.47
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 20.47
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 20.47
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 20.47
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 20.47
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 20.47
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 20.47
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 48.85
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 48.85
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 48.85
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 48.85
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 48.85
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 48.85
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 48.85
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 48.85
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 48.85
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 48.85
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 48.85
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 48.85
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 48.85
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 48.85
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 48.85
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 48.85
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 48.85
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 48.85
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 48.85
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 48.85
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 48.85
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 48.85
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 48.85
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 48.85
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 48.85
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 48.85
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 48.85
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 48.85
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 48.85
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 48.85
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 48.85
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 48.85
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 48.85
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 48.85
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 24.26
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 24.26
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 24.26
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 24.26
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 24.26
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 24.26
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 24.26
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 24.26
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 24.26
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 24.26
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 24.26
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 24.26
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 24.26
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 24.26
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 24.26
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 24.26
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 24.26
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 24.26
    • teamvergelijk@vergelijk.be