x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er eetkamerbanken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Light & Living eetkamerbank

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in eetkamerbank categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Light & Living Bank 90x31x46 cm RAMY leer grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142365525.jpg?ts=1
      Light & Living Light & Living Bank 90x31x46 cm RAMY leer grijs Bank 90x31x46 cm RAMY leer grijs Bank 90x31x46 cm RAMY leer grijs Light & Living - Bank RAMY - Leer Grijs (1)
      Light & Living Bank 90x31x46 cm RAMY leer grijs
      • 08717807240769
      1
      272.95 EUR
    • Light & Living Bank 90x31x46 cm RAMY leer groen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159253242.jpg?ts=1
      Light & Living Light & Living Bank 90x31x46 cm RAMY leer groen Bank 90x31x46 cm RAMY leer groen Bank 90x31x46 cm RAMY leer groen Light & Living Bank 87x30x46 cm RAMY leer groen (1)
      Light & Living Bank 90x31x46 cm RAMY leer groen
      • 08717807282011
      1
      268.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Bepurehome DEFAULT
        • bepurehome
      • Dutchbone DEFAULT
        • dutchbone
      • HK Living DEFAULT
        • hk_living
    • Merk (brand):
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • HK Living (hk_living)
      • Kave Home (kave_home)
      • Richmond (richmond)
      • 24Designs (24designs)
      • Alterego (alterego)
      • Atelier Del Sofa (atelier_del_sofa)
      • Bazar Bizar (bazar_bizar)
      • Bendt (bendt)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Hannah Home (hannah_home)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House Nordic (house_nordic)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Label 51 (label_51)
      • Label51 (label51)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Light & Living (light_living)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Loft46 (loft46)
      • Macabane (macabane)
      • Meubelstunt (meubelstunt)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Mondex (mondex)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nordal (nordal)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • Ptmd (ptmd)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Richmond Interiors (richmond_interiors)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Skagerak (skagerak)
      • Sky Style (sky_style)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Wohnling (wohnling)
      • WOMO-DESIGN (womo_design)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 145 (budget)
      • € 145 - € 245 (price_2)
      • € 245 - € 390 (price_3)
      • ≥ € 390 (price_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 100 cm (breedte_cm_1)
      • 100 cm - 140 cm (breedte_cm_2)
      • 140 cm - 180 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 180 cm (breedte_cm_4)
    • Hoogte (cm) (hoogte_cm):
      • < 44 cm (hoogte_cm_1)
      • 44 cm - 85 cm (hoogte_cm_2)
      • ≥ 85 cm (hoogte_cm_3)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Bamboe (bamboe)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Marmer (marmer)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be