x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er eetkamerstoelen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    OX Denmarq eetkamerstoel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in eetkamerstoel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • OX Denmarq Stretch Stoel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150663877.jpg
      OX Denmarq OX Denmarq Stretch Stoel Stretch Stoel Stretch Stoel Stretch Stoel : maakt je interieur bijzonder! De Stretch stoel van OX Denmarq is 46 centimeter breed, 45 centimeter diep en 82 centimeter hoog. De stoel is gemaakt van gepoedercoat staal en het kenmerkende OX leder, verkrijgbaar in drie varianten: cognac, mocca en zwart. (1)
      OX Denmarq Stretch Stoel
      1
      604.00 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • VidaXL DEFAULT
        • vidaxl
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Kunststof DEFAULT
        • kunststof
      • Hout DEFAULT
        • hout
      • Leer DEFAULT
        • leer
    • Merk (brand):
      • Zuiver (zuiver)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • 24Designs (24designs)
      • Alterego (alterego)
      • Anytime (anytime)
      • Be pure (be_pure)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • By boo (by_boo)
      • Carl Hansen & Son (carl_hansen_son)
      • Dan-Form (dan_form)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Eleonora (eleonora)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Functionals (functionals)
      • FÉST (fe_st)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Home Essentials (home_essentials)
      • Interstil (interstil)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Label51 (label51)
      • Light & Living (light_living)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Magis (magis)
      • Menu (menu)
      • MOOS (moos)
      • Muuto (muuto)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nofred (nofred)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuuck (nuuck)
      • OneConcept (oneconcept)
      • OX Denmarq (ox_denmarq)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Ptmd (ptmd)
      • Puik (puik)
      • Reke (reke)
      • Skagerak (skagerak)
      • SoHome (sohome)
      • Valerie Objects (valerie_objects)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Zilt (zilt)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €120 (budget)
      • €120 - €180 (low)
      • €180 - €240 (medium)
      • > €240 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Paars (paars)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Hout (hout)
      • Canvas (canvas)
      • Chroom (chroom)
      • Esdoornhout (esdoornhout)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • glasfiber (glasfiber)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Kersenhout (kersenhout)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Linnen (linnen)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
    • Varianten (group):
      • Kartell Maui (kartell_maui)
      • MOOS Hoppe (moos_hoppe)
      • Riviera Maison Madison (riviera_maison_madison)
      • Zuiver Albert Kuip (zuiver_albert_kuip)
      • Zuiver Mia (zuiver_mia)
      • Zuiver Ridge (zuiver_ridge)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be