x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er eetkamerstoelen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Vitra eetkamerstoel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in eetkamerstoel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Vitra Eames DCW Eetkamerstoel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146618915.jpg
      Vitra Vitra Eames DCW Eetkamerstoel Eames DCW Eetkamerstoel Eames DCW Eetkamerstoel De designers Charles & Ray Eames ontwierpen voor Vitra deze DCW Stoel (Dining Chair Wood). Op dit luxe meubelstuk schuif je comfortabel aan voor het diner. De zitting, rugleuning en het onderstel zijn gevormd uit hoogwaardig multiplex essenhout. (1)
      Vitra Eames DCW Eetkamerstoel
      1
      deal
      1460.00 EUR
    • Vitra HAL Wood Eetkamerstoel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146243019.jpg
      Vitra Vitra HAL Wood Eetkamerstoel HAL Wood Eetkamerstoel HAL Wood Eetkamerstoel Met Vitra stoelen heb je een echte blikvanger in je interieur. (1)
      Vitra HAL Wood Eetkamerstoel
      1
      deal
      395.00 EUR
    • Vitra Eames DAW Eetkamerstoel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152445010.jpg
      Vitra Vitra Eames DAW Eetkamerstoel Eames DAW Eetkamerstoel Eames DAW Eetkamerstoel Vitra stoelen zijn echte tijdloze blikvangers in je interieur. (1)
      Vitra Eames DAW Eetkamerstoel
      1
      deal
      500.00 EUR
    • Vitra HAL Wood Eetkamerstoel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116580121.jpg
      Vitra Vitra HAL Wood Eetkamerstoel HAL Wood Eetkamerstoel HAL Wood Eetkamerstoel Met Vitra stoelen heb je een echte blikvanger in je interieur. (1)
      Vitra HAL Wood Eetkamerstoel
      • 00000004402404
      • 44020100100404
      1
      395.00 EUR
    • Vitra All Plastic Eetkamerstoel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143977827.jpg
      Vitra Vitra All Plastic Eetkamerstoel All Plastic Eetkamerstoel All Plastic Eetkamerstoel All Plastic: dat is niet alleen een vrolijke trend, maar ook de naam van deze hippe eetkamerstoel van Vitra! De stoel is gemaakt van 100% kunststof en heeft een elegant design. De rugleuning beweegt iets mee, wat zorgt voor fijn zitcomfort. (1)
      Vitra All Plastic Eetkamerstoel
      1
      255.00 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Home affaire DEFAULT
        • home_affaire
      • VidaXL DEFAULT
        • vidaxl
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Kunststof DEFAULT
        • kunststof
      • Hout DEFAULT
        • hout
      • Leer DEFAULT
        • leer
    • Merk (brand):
      • Zuiver (zuiver)
      • Woood (woood)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • 24Designs (24designs)
      • @GAAF (_gaaf)
      • Alterego (alterego)
      • Anytime (anytime)
      • Beaux (beaux)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bolia (bolia)
      • Bondy living (bondy_living)
      • Bright (bright)
      • Brix (brix)
      • Butik (butik)
      • By-Boo (by_boo)
      • Central Light (central_light)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Dan-Form (dan_form)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • DELIFE (delife)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Eleonora (eleonora)
      • Emu (emu)
      • Feliz (feliz)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fest Amsterdam (fest_amsterdam)
      • Fresh (fresh)
      • Fyn (fyn)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • HAY (hay)
      • Hela (hela)
      • Hioshop (hioshop)
      • HK Living (hk_living)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home Essentials (home_essentials)
      • Homexperts (homexperts)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Inosign (inosign)
      • Interlink sas (interlink_sas)
      • J-Line (j_line)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kokoon (kokoon)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Lapalma (lapalma)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Lifestyle Home Collection (lifestyle_home_collection)
      • Light & Living (light_living)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Lt-luce (lt_luce)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Menu (menu)
      • Meubella (meubella)
      • Midj (midj)
      • Monaica (monaica)
      • MOOS (moos)
      • Muuto (muuto)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Puik (puik)
      • Reke (reke)
      • Riverdale (riverdale)
      • Roba (roba)
      • Roon (roon)
      • Scab (scab)
      • Scandes (scandes)
      • Serax (serax)
      • Skagerak (skagerak)
      • Sky Style (sky_style)
      • SoHome (sohome)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Tenzo (tenzo)
      • Thonet (thonet)
      • Toou (toou)
      • Tower Living (tower_living)
      • Umbra (umbra)
      • Unigro (unigro)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Viking Choice (viking_choice)
      • VinceDesign (vincedesign)
      • Vitra (vitra)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • XLBoom (xlboom)
      • Zilt (zilt)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €120 (budget)
      • €120 - €180 (low)
      • €180 - €240 (medium)
      • > €240 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Paars (paars)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Hout (hout)
      • Acryl (acryl)
      • Canvas (canvas)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Glas (glas)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Linnen (linnen)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
    • Varianten (group):
      • Kartell Maui (kartell_maui)
      • Kave Home Alve (kave_home_alve)
      • Kave Home Davi (kave_home_davi)
      • Kave Home Ralf (kave_home_ralf)
      • MOOS Hoppe (moos_hoppe)
      • MOOS Ingrid (moos_ingrid)
      • MOOS Maxime (moos_maxime)
      • Riverdale Jersey (riverdale_jersey)
      • Riverdale Leeds (riverdale_leeds)
      • Riviera Maison Cape Breton (riviera_maison_cape_breton)
      • Riviera Maison Hampton (riviera_maison_hampton)
      • Riviera Maison Madison (riviera_maison_madison)
      • Scandes Nora (scandes_nora)
      • Scandes Wilma (scandes_wilma)
      • Tenzo Lolly (tenzo_lolly)
      • Zuiver Albert Kuip (zuiver_albert_kuip)
      • Zuiver Mia (zuiver_mia)
      • Zuiver Ridge (zuiver_ridge)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be