x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Vitra DSW Stoel, Kuip Zwart, Onderstel Donker Esdoorn (b) 46,5 X (d) 55 X (h) 83 Cm

Sorteer op
Thuiswinkel waarborg Thuiswinkel waarborg
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Vitra DSW Stoel, Kuip Zwart, Onderstel Donker Esdoorn (b) 46,5 X (d) 55 X (h) 83 Cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Vitra DSW Stoel, Kuip Zwart, Onderstel Donker Esdoorn (b) 46,5 X (d) 55 X (h) 83 Cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Vitra DSW Stoel, Kuip Zwart, Onderstel Donker Esdoorn (b) 46,5 X (d) 55 X (h) 83 Cm
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/115100792.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/56110002.jpg?ts=1
Vitra Vitra DSW Stoel, Kuip Zwart, Onderstel Donker Esdoorn (b) 46,5 X (d) 55 X (h) 83 Cm DSW Stoel, Kuip Zwart, Onderstel Donker Esdoorn (b) 46,5 X (d) 55 X (h) 83 Cm DSW Stoel, Kuip Zwart, Onderstel Donker Esdoorn (b) 46,5 X (d) 55 X (h) 83 Cm DSW Stoel, Kuip Zwart, Onderstel Donker Esdoorn (b) 46,5 X (d) 55 X (h) 83 Cm: maakt je interieur bijzonder! De DSW stoel van Vitra is een absolute topseller. Uiteraard is de door Ray en Charles Eames ontworpen stoel er in vele kleuren. basic dark rood (poppy rood) wit oceaan ijsgrijs mauve grijs klassiek rood crème mosterd basalt navy blue oxide rood classic green moss grey De zitting is gemaakt van kunststof en is ook te bekleden in één van de 27 kleuren in de stofsoort Hopsak. De Eames DSW stoel heeft (als nieuwe afmetingen) een breedte van 46,5 centimeter, een diepte van 55 centimeter en een hoogte van 83 centimeter. De zithoogte van de stoel is 43 centimeter. In plaats van een donker esdoorn onderstel is er in dezelfde serie ook een DSW stoel met zwart esdoorn of geelachtig esdoorn. (1)
  • 08719172386271
  • 04055737022623
1
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Esdoornhout
  • 495.00 495.00 EUR 1
    1
    • Flinders.be Flinders.be
      DSW Stoel, Kuip Zwart, Onderstel Donker Esdoorn (b) 46,5 X (d) 55 X (h) 83 Cm: maakt je interieur bijzonder! De DSW stoel van Vitra is ee...495.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Hioshop 2 X Dimmo Eetkamerstoel Donkergrijs, Rubberhout.
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233994206.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243465381.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237075691.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237075692.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220273198.jpg?ts=1
      Hioshop Hioshop 2 X Dimmo Eetkamerstoel Donkergrijs, Rubberhout. 2 X Dimmo Eetkamerstoel Donkergrijs, Rubberhout. 2 X Dimmo Eetkamerstoel Donkergrijs, Rubberhout. Scandes - Gimli Eetkamerstoel - Donkergrijs (1)
      Hioshop 2 X Dimmo Eetkamerstoel Donkergrijs, Rubberhout.
      • 05705994858082
      1
    • Hioshop 2 X Arturo Eetkamerstoel Lichtgrijs.
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230725062.jpg?ts=1
      Hioshop Hioshop 2 X Arturo Eetkamerstoel Lichtgrijs. 2 X Arturo Eetkamerstoel Lichtgrijs. 2 X Arturo Eetkamerstoel Lichtgrijs. FYN Arturo eetkamerstoel lichtgrijs (1)
      Hioshop 2 X Arturo Eetkamerstoel Lichtgrijs.
      • 08438477510838
      1
    • Dimehouse Eetkamerstoel met armleuning Deen zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202343180.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185883342.jpg?ts=1
      Dimehouse Dimehouse Eetkamerstoel met armleuning Deen zwart Eetkamerstoel met armleuning Deen zwart Eetkamerstoel met armleuning Deen zwart (1)
      Dimehouse Eetkamerstoel met armleuning Deen zwart
      • 08720239801019
      1
      deal
    • Zuiver Ridge Rib Stoel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231066054.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231066074.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231066022.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115101975.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183601096.jpg?ts=1
      Zuiver Zuiver Ridge Rib Stoel Ridge Rib Stoel Ridge Rib Stoel De Ridge Rib green 25A: Een moderne klassieker die tegelijkertijd ook retro is. Klinkt ingewikkeld, maar dat is het allerminst! Deze ribfluwelen stoel van Zuiver zit zeer comfortabel en ziet er erg goed uit. Wat wil je nog meer? H 85 x B 48 x D 48 cm Zithoogte van 48 cm Stevig chromen onderstel Voorzien van voetstukjes (1)
      Zuiver Ridge Rib Stoel
      • 08718548002838
      • 1006009
      1
    • min
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 460.00
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 460.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 460.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 460.00
      • Sun Jan 01 01:00:00 CET 2023 368.00
      • Mon Jan 02 01:00:00 CET 2023 396.00
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 396.00
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 396.00
      • Thu Jan 05 01:00:00 CET 2023 495.00
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 495.00
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 495.00
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 495.00
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 495.00
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 495.00
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 495.00
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 495.00
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 495.00
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 495.00
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 495.00
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 495.00
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 495.00
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 495.00
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 495.00
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 495.00
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 495.00
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 495.00
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 495.00
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 495.00
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 495.00
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 495.00
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 495.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be