x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er eetkamerstoelen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Woood eetkamerstoel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in eetkamerstoel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Woood Largo Bank
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/136083415.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143173242.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/83075289.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151102932.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105487999.jpg
      Woood Woood Largo Bank Largo Bank Largo Bank De Woood Largo is een prachtig bankje van massief eikenhout. Hij is ideaal aan de eettafel, maar staat ook mooi in een ruime hal of in de slaapkamer voor het bed. Tip: leg er gekleurde kussens of een plaid op voor extra sfeer. (1)
      Woood Largo Bank
      • 08714713014187
      1
      111.60 EUR
    • Woood Nora Eetkamerstoel Petrol blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145153056.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145610279.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102465521.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/81294973.jpg
      Woood Woood Nora Eetkamerstoel Petrol blauw Nora Eetkamerstoel Petrol blauw Nora Eetkamerstoel Petrol blauw Comfortabel en tijdloos, zo kun je de Woood Nora eetkamerstoel het beste omschrijven. De zitting zit fijn en het beukenhouten onderstel geeft Nora een chique look. Het leukste aan de stoel is de rugleuning: deze heeft een hip visgraatpatroon! (1)
      Woood Nora Eetkamerstoel Petrol blauw
      • 08714713061723
      1
      129.00 EUR
    • Woood Exclusive Amber Eetkamerstoel Velvet Karamel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147798737.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150921765.jpg
      Woood Woood Exclusive Amber Eetkamerstoel Velvet Karamel Exclusive Amber Eetkamerstoel Velvet Karamel Exclusive Amber Eetkamerstoel Velvet Karamel Op de Amber eetkamerstoel van Woood kun jij met gemak meerdere gangen doorkomen. Hij zit heerlijk zacht en heeft een fijne zitdiepte van 43 cm. Jij wilt dus eigenlijk nooit meer opstaan na het diner. Nog een toetje erbij dan maar? Dat kan nog wel! (1)
      Woood Exclusive Amber Eetkamerstoel Velvet Karamel
      • 08714713095636
      1
      129.00 EUR
    • Woood Exclusive Elaine Eetkamerstoel Fluweel 3 Kleuren (Kleur: Ocean)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147797570.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149350312.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118611924.jpg
      Woood Woood Exclusive Elaine Eetkamerstoel Fluweel 3 Kleuren (Kleur: Ocean) Exclusive Elaine Eetkamerstoel Fluweel 3 Kleuren (Kleur: Ocean) Exclusive Elaine Eetkamerstoel Fluweel 3 Kleuren (Kleur: Ocean) Elaine straalt een en al luxe uit. De zitting van de chique eetkamerstoel van Woood is bekleed met een zachte fluwelen stof en alsof dat nog niet genoeg is: de rugleuning is gecapitonneerd! Op deze stoel voel jij je de koning(in) te rijk. (1)
      Woood Exclusive Elaine Eetkamerstoel Fluweel 3 Kleuren (Kleur: Ocean)
      • 08714713076598
      1
      137.00 EUR
    • Woood Sien Eetkamerstoel Set van 2 Materiaal zitting: Polyester
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152360719.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151641216.jpg
      Woood Woood Sien Eetkamerstoel Set van 2 Materiaal zitting: Polyester Sien Eetkamerstoel Set van 2 Materiaal zitting: Polyester Sien Eetkamerstoel Set van 2 Materiaal zitting: Polyester Écht royaal zitten doe je met de Sien eetkamerstoel van Woood. Deze ruime kuipstoel is perfect voor die diners met vrienden die tot in de late uurtjes doorgaan. Hij zit namelijk echt zo comfortabel; dat is fijn! Dus stuur de uitnodiging maar alvast. (1)
      Woood Sien Eetkamerstoel Set van 2 Materiaal zitting: Polyester
      • 08714713092475
      1
      238.00 EUR
    • Woood Exclusive Elaine Eetkamerstoel Fluweel 3 Kleuren (Kleur: Deep Sea)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147797560.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149348961.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/119260525.jpg
      Woood Woood Exclusive Elaine Eetkamerstoel Fluweel 3 Kleuren (Kleur: Deep Sea) Exclusive Elaine Eetkamerstoel Fluweel 3 Kleuren (Kleur: Deep Sea) Exclusive Elaine Eetkamerstoel Fluweel 3 Kleuren (Kleur: Deep Sea) Elaine straalt een en al luxe uit. De zitting van de chique eetkamerstoel van Woood is bekleed met een zachte fluwelen stof en alsof dat nog niet genoeg is: de rugleuning is gecapitonneerd! Op deze stoel voel jij je de koning(in) te rijk. (1)
      Woood Exclusive Elaine Eetkamerstoel Fluweel 3 Kleuren (Kleur: Deep Sea)
      • 08714713076581
      1
      104.25 EUR
    • Woood Roos Eetkamerstoel Textiel: Stone grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143933511.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143171285.jpg
      Woood Woood Roos Eetkamerstoel Textiel: Stone grijs Roos Eetkamerstoel Textiel: Stone grijs Roos Eetkamerstoel Textiel: Stone grijs De Roos eetkamerstoel van Woood bewijst dat basic helemaal niet saai hoeft te zijn! De mooie stoel is bekleed met een stevige polyester stof en zit heel comfortabel. De zwarte beukenhouten pootjes lopen taps toe en maken het geheel af. (1)
      Woood Roos Eetkamerstoel Textiel: Stone grijs
      • 08714713078462
      1
      80.10 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • VidaXL DEFAULT
        • vidaxl
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Kunststof DEFAULT
        • kunststof
      • Hout DEFAULT
        • hout
      • Leer DEFAULT
        • leer
    • Merk (brand):
      • Zuiver (zuiver)
      • Woood (woood)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • 24Designs (24designs)
      • Alterego (alterego)
      • Anytime (anytime)
      • Be pure (be_pure)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bolia (bolia)
      • Brix (brix)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By boo (by_boo)
      • Carl Hansen & Son (carl_hansen_son)
      • Dan-Form (dan_form)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Eleonora (eleonora)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fest Amsterdam (fest_amsterdam)
      • Functionals (functionals)
      • FÉST (fe_st)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Home Essentials (home_essentials)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Huismerk (huismerk)
      • Interstil (interstil)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Lapalma (lapalma)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Light & Living (light_living)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Magis (magis)
      • Menu (menu)
      • Meubella (meubella)
      • Midj (midj)
      • MOOS (moos)
      • Muuto (muuto)
      • Nofred (nofred)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuuck (nuuck)
      • OX Denmarq (ox_denmarq)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Ptmd (ptmd)
      • Puik (puik)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Reke (reke)
      • Scab (scab)
      • Serax (serax)
      • Skagerak (skagerak)
      • SoHome (sohome)
      • Tenzo (tenzo)
      • Thonet (thonet)
      • Umbra (umbra)
      • Valerie Objects (valerie_objects)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Woud (woud)
      • XLBoom (xlboom)
      • Zilt (zilt)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €120 (budget)
      • €120 - €180 (low)
      • €180 - €240 (medium)
      • > €240 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Paars (paars)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Hout (hout)
      • Canvas (canvas)
      • Chroom (chroom)
      • Esdoornhout (esdoornhout)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Kersenhout (kersenhout)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Linnen (linnen)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
    • Varianten (group):
      • Kartell Maui (kartell_maui)
      • Kave Home Ralf (kave_home_ralf)
      • MOOS Esmee (moos_esmee)
      • MOOS Hoppe (moos_hoppe)
      • MOOS Maxime (moos_maxime)
      • Riviera Maison Cape Breton (riviera_maison_cape_breton)
      • Riviera Maison Hampton (riviera_maison_hampton)
      • Riviera Maison Madison (riviera_maison_madison)
      • Scab Drop (scab_drop)
      • Scandes Nora (scandes_nora)
      • Zuiver Albert Kuip (zuiver_albert_kuip)
      • Zuiver Mia (zuiver_mia)
      • Zuiver Ridge (zuiver_ridge)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be