x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er eettafels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Fyn eettafel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in eettafel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Fyn Chili - Set van 2 aansteekplaten - Wild eiken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/95971312.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147641501.jpg
      Fyn Fyn Chili - Set van 2 aansteekplaten - Wild eiken Chili - Set van 2 aansteekplaten - Wild eiken Chili - Set van 2 aansteekplaten - Wild eiken FYN Chili - Set van 2 aansteekplaten - Wild eiken - van Fyn in de categorie Tafelonderdeel. (1)
      Fyn Chili - Set van 2 aansteekplaten - Wild eiken
      • 07433650594576
      1
      150.95 EUR
    • Fyn Mario - Eettafel - Met afgeronde hoeken - Eiken geölied
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154578611.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/47340581.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147652809.jpg
      Fyn Fyn Mario - Eettafel - Met afgeronde hoeken - Eiken geölied Mario - Eettafel - Met afgeronde hoeken - Eiken geölied Mario - Eettafel - Met afgeronde hoeken - Eiken geölied Trae Eettafel 180x102 102 X 76 Cm: maakt je interieur bijzonder! De Trae eettafel van Nuuck heeft een lengte van 180 centimeter, een breedte van 102 centimeter en een totale hoogte van 76 centimeter. Met het Trae eettafel aanzetstuk is het mogelijk het tafeloppervlak te vergroten. De Trae eettafel van Nuuck is gemaakt van massief en fineer eikenhout dat is afgewerkt met een lak op oliebasis. (1)
      Fyn Mario - Eettafel - Met afgeronde hoeken - Eiken geölied
      • 05705994746938
      1
      849.00 EUR
    • Fyn Pippi - Witte Eetkamertafel - met 2 uittrekplaten - kegelvormige poten Zwart Chroom/hout
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159571213.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/74698717.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147649539.jpg
      Fyn Fyn Pippi - Witte Eetkamertafel - met 2 uittrekplaten - kegelvormige poten Zwart Chroom/hout Pippi - Witte Eetkamertafel - met 2 uittrekplaten - kegelvormige poten Zwart Chroom/hout Pippi - Witte Eetkamertafel - met 2 uittrekplaten - kegelvormige poten Zwart Chroom/hout FYN Pippi - Witte Eetkamertafel - met 2 uittrekplaten - kegelvormige poten Zwart Chroom/hout - van Fyn in de categorie Tafel. (1)
      Fyn Pippi - Witte Eetkamertafel - met 2 uittrekplaten - kegelvormige poten Zwart Chroom/hout
      • 08438477592230
      1
      529.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Hay DEFAULT
        • hay
      • VidaXL DEFAULT
        • vidaxl
      • Meubella DEFAULT
        • meubella
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Woood (woood)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Laforma (laforma)
      • 24Designs (24designs)
      • Allibert (allibert)
      • Alterego (alterego)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bondy living (bondy_living)
      • Brix (brix)
      • Cam Cam Copenhagen (cam_cam_copenhagen)
      • Carl Hansen & Son (carl_hansen_son)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Dan-Form (dan_form)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Eleonora (eleonora)
      • Emu (emu)
      • Feliz (feliz)
      • Finori (finori)
      • FMD (fmd)
      • Fyn (fyn)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Germania (germania)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Gispen (gispen)
      • HAY (hay)
      • Hela (hela)
      • HK Living (hk_living)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Homexperts (homexperts)
      • Interlink (interlink)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kesta (kesta)
      • Kick Collection (kick_collection)
      • Kokoon (kokoon)
      • Label51 (label51)
      • Lapalma (lapalma)
      • Lifestyle Home Collection (lifestyle_home_collection)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Magis (magis)
      • Menu (menu)
      • Meubella (meubella)
      • Midj (midj)
      • MOOS (moos)
      • Moree (moree)
      • MOZART (mozart)
      • Muuto (muuto)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuuck (nuuck)
      • OTTO (otto)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Riverdale (riverdale)
      • Scandes (scandes)
      • Sky Style (sky_style)
      • SoHome (sohome)
      • Symbiosis (symbiosis)
      • Teakea (teakea)
      • Temahome (temahome)
      • Tenzo (tenzo)
      • Trendteam (trendteam)
      • Unigro (unigro)
      • UrbanSofa (urbansofa)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • WMF (wmf)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • Zilt (zilt)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €285 (budget)
      • €285 - €475 (low)
      • €475 - €765 (medium)
      • > €765 (high)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Doorsnede (doorsnede):
      • 70 cm (doorsnede_70.0)
      • 75 cm (doorsnede_75.0)
      • 76 cm (doorsnede_76.0)
      • 77 cm (doorsnede_77.0)
      • 120 cm (doorsnede_120.0)
      • 140 cm (doorsnede_140.0)
      • 180 cm (doorsnede_180.0)
      • 200 cm (doorsnede_200.0)
      • 220 cm (doorsnede_220.0)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Marmer (marmer)
      • Metaal (metaal)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Wicker (wicker)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Varianten (group):
      • Kave Home Argo (kave_home_argo)
      • Kave Home Malira (kave_home_malira)
      • Woood Rhonda (woood_rhonda)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be