x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er eettafels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Fyn eettafel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in eettafel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Fyn Mario - Eettafel - Met afgeronde hoeken - Eiken geölied
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154578611.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/47340581.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147652809.jpg
      Fyn Fyn Mario - Eettafel - Met afgeronde hoeken - Eiken geölied Mario - Eettafel - Met afgeronde hoeken - Eiken geölied Mario - Eettafel - Met afgeronde hoeken - Eiken geölied FYN Mario - Eettafel - Met afgeronde hoeken - Eiken geölied - van Scandes in de categorie Tafel. (1)
      Fyn Mario - Eettafel - Met afgeronde hoeken - Eiken geölied
      • 05705994746938
      2
      580.95 EUR
    • Fyn Chili - Set van 2 aansteekplaten - Wild eiken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/95971312.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147641501.jpg
      Fyn Fyn Chili - Set van 2 aansteekplaten - Wild eiken Chili - Set van 2 aansteekplaten - Wild eiken Chili - Set van 2 aansteekplaten - Wild eiken FYN Chili - Set van 2 aansteekplaten - Wild eiken - van Fyn in de categorie Tafelonderdeel. (1)
      Fyn Chili - Set van 2 aansteekplaten - Wild eiken
      • 07433650594576
      1
      150.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Hay DEFAULT
        • hay
      • VidaXL DEFAULT
        • vidaxl
      • Meubella DEFAULT
        • meubella
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Woood (woood)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Laforma (laforma)
      • 24Designs (24designs)
      • Allibert (allibert)
      • Alterego (alterego)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bondy living (bondy_living)
      • Brix (brix)
      • Cam Cam Copenhagen (cam_cam_copenhagen)
      • Carl Hansen & Son (carl_hansen_son)
      • Casa (casa)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Dan-Form (dan_form)
      • Danform (danform)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Eleonora (eleonora)
      • Emu (emu)
      • F2D (f2d)
      • Feliz (feliz)
      • Fineliving (fineliving)
      • Finori (finori)
      • Fyn (fyn)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Germania (germania)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Gispen (gispen)
      • HAY (hay)
      • Hela (hela)
      • HK Living (hk_living)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Homexperts (homexperts)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Interlink (interlink)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kesta (kesta)
      • Kick Collection (kick_collection)
      • Kokoon (kokoon)
      • Label51 (label51)
      • Lapalma (lapalma)
      • Leonique (leonique)
      • Lifestyle Home Collection (lifestyle_home_collection)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Magis (magis)
      • Menu (menu)
      • Meubella (meubella)
      • Midj (midj)
      • MOOS (moos)
      • Moree (moree)
      • MOZART (mozart)
      • Muuto (muuto)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuuck (nuuck)
      • OTTO (otto)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Riverdale (riverdale)
      • SenS-Line (sens_line)
      • Sit (sit)
      • Sky Style (sky_style)
      • SoHome (sohome)
      • Symbiosis (symbiosis)
      • Teakea (teakea)
      • Temahome (temahome)
      • Tower Living (tower_living)
      • Trendteam (trendteam)
      • Tvilum (tvilum)
      • Unigro (unigro)
      • UrbanSofa (urbansofa)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • WMF (wmf)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • Zilt (zilt)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €285 (budget)
      • €285 - €475 (low)
      • €475 - €765 (medium)
      • > €765 (high)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Doorsnede (doorsnede):
      • 70 cm (doorsnede_70.0)
      • 76 cm (doorsnede_76.0)
      • 77 cm (doorsnede_77.0)
      • 120 cm (doorsnede_120.0)
      • 140 cm (doorsnede_140.0)
      • 180 cm (doorsnede_180.0)
      • 200 cm (doorsnede_200.0)
      • 220 cm (doorsnede_220.0)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Marmer (marmer)
      • Metaal (metaal)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wicker (wicker)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Varianten (group):
      • Kave Home Argo (kave_home_argo)
      • Kave Home Malira (kave_home_malira)
      • Riviera Maison Beacon Hill (riviera_maison_beacon_hill)
      • Riviera Maison Chateau Chassigny (riviera_maison_chateau_chassigny)
      • Woood Rhonda (woood_rhonda)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be