x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Besen Wallbox Oplaadstation | 16A | 1 FASE | Type 2 MENNEKES

Sorteer op
Thuiswinkel waarborg Thuiswinkel waarborg
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Besen Wallbox Oplaadstation | 16A | 1 FASE | Type 2 MENNEKES
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Besen Wallbox Oplaadstation | 16A | 1 FASE | Type 2 MENNEKES
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Besen Wallbox Oplaadstation | 16A | 1 FASE | Type 2 MENNEKES
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/178312290.jpg?ts=1
Besen Besen Wallbox Oplaadstation | 16A | 1 FASE | Type 2 MENNEKES Wallbox Oplaadstation | 16A | 1 FASE | Type 2 MENNEKES Wallbox Oplaadstation | 16A | 1 FASE | Type 2 MENNEKES Wallbox Oplaadstation | 16A | 1 FASE | Type 2 MENNEKES (1)
  • 07424920036094
1
  • Algemene kenmerken
    • Accessoires voor het opladen van elektrische auto's: Laadstation
    • Type aansluiting van oplader voor elektrische voertuigen: Type 2
  • Technische details
    • Power A: 16 Ampère
  • Design
    • Kleur: Zwart, Wit
  • 619.00 619.00 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Wallbox Oplaadstation | 16A | 1 FASE | Type 2 MENNEKES619.00, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Blaupunkt Ev Laadkabel Type2-2 16a 3ph
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186279716.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237517346.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232988785.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205836343.jpg?ts=1
      Blaupunkt Blaupunkt Ev Laadkabel Type2-2 16a 3ph Ev Laadkabel Type2-2 16a 3ph Ev Laadkabel Type2-2 16a 3ph Blaupunkt Electric Vehicle Laadkabel Type2>2 16A 3ph A3P16AT2 (1)
      Blaupunkt Ev Laadkabel Type2-2 16a 3ph
      • 05714652000107
      1
    • Ratio Electric Ratio EV Basic Laadkabel T2 1x16A 6m Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243658385.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/257050646.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169084569.jpg?ts=1
      Ratio Electric Ratio Electric Ratio EV Basic Laadkabel T2 1x16A 6m Zwart Ratio EV Basic Laadkabel T2 1x16A 6m Zwart Ratio EV Basic Laadkabel T2 1x16A 6m Zwart Ratio Basic Line laadkabel auto | type 2 naar type 2 | 3.7 kW | fase 1 - 16A | 6 meter (1)
      Ratio Electric Ratio EV Basic Laadkabel T2 1x16A 6m Zwart
      • 08718375371695
      1
    • Ratio Electric Ratio Basic Line laadkabel type 2 naar type 2 - 3,7 kW | 1 fase 16A
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183547984.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169084470.jpg?ts=1
      Ratio Electric Ratio Electric Ratio Basic Line laadkabel type 2 naar type 2 - 3,7 kW | 1 fase 16A Ratio Basic Line laadkabel type 2 naar type 2 - 3,7 kW | 1 fase 16A Ratio Basic Line laadkabel type 2 naar type 2 - 3,7 kW | 1 fase 16A Ratio Basic Line Laadkabel auto | type 2 naar type 2 | 3.7 kW | fase 1 - 16A | 4 meter | Zwart (1)
      Ratio Electric Ratio Basic Line laadkabel type 2 naar type 2 - 3,7 kW | 1 fase 16A
      • 08718375371688
      1
    • Besen Mobiele Lader Type 2 naar Schuko
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/259886503.jpg?ts=1
      Besen Besen Mobiele Lader Type 2 naar Schuko Mobiele Lader Type 2 naar Schuko Mobiele Lader Type 2 naar Schuko Besen Mobiele Lader Type 2 naar Schuko (1)
      Besen Mobiele Lader Type 2 naar Schuko
      • 08784251930874
      1
    • min
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 625.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 625.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 599.00
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 625.00
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 625.00
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 625.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 625.00
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 625.00
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 599.00
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 499.00
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 625.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 625.00
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 625.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 625.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 625.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 625.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 625.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 625.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 625.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 625.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 625.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 625.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 625.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 625.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 625.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 625.00
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 625.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 625.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 625.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 625.00
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 625.00
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 625.00
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 625.00
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 625.00
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 625.00
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 625.00
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 625.00
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 625.00
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 625.00
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 625.00
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 625.00
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 625.00
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 625.00
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 625.00
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 625.00
      • Wed Dec 14 01:00:00 CET 2022 619.00
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 619.00
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 619.00
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 619.00
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 619.00
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 619.00
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 619.00
      • Wed Dec 21 01:00:00 CET 2022 625.00
      • Thu Dec 22 01:00:00 CET 2022 619.00
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 619.00
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 619.00
      • Sun Dec 25 01:00:00 CET 2022 625.00
      • Mon Dec 26 01:00:00 CET 2022 619.00
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 619.00
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 619.00
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 619.00
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 619.00
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 619.00
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 619.00
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 619.00
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 619.00
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 619.00
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 619.00
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 619.00
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 619.00
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 619.00
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 619.00
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 619.00
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 619.00
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 619.00
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 619.00
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 619.00
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 619.00
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 619.00
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 619.00
      • Wed Jan 18 01:00:00 CET 2023 625.00
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 625.00
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 625.00
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 625.00
      • Sun Jan 22 01:00:00 CET 2023 619.00
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 619.00
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 619.00
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 619.00
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 619.00
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 619.00
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 619.00
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 619.00
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 619.00
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 619.00
      • Wed Feb 01 00:00:00 CET 2023 619.00
      • Thu Feb 02 00:00:00 CET 2023 619.00
      • Fri Feb 03 00:00:00 CET 2023 619.00
      • Sat Feb 04 00:00:00 CET 2023 619.00
      • Sun Feb 05 00:00:00 CET 2023 619.00
      • Mon Feb 06 00:00:00 CET 2023 619.00
      • Tue Feb 07 00:00:00 CET 2023 619.00
      • Wed Feb 08 00:00:00 CET 2023 619.00
      • Thu Feb 09 00:00:00 CET 2023 619.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be