x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Wallbox Pulsar Plus 22 kW | fase 3 - 32A | Type 2 - 5 meter | laadpaal

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Wallbox Pulsar Plus 22 kW | fase 3 - 32A | Type 2 - 5 meter | laadpaal
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Wallbox Pulsar Plus 22 kW | fase 3 - 32A | Type 2 - 5 meter | laadpaal
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Wallbox Pulsar Plus 22 kW | fase 3 - 32A | Type 2 - 5 meter | laadpaal
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/218664676.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/182781858.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/186540451.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/235850482.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/235927433.jpg?ts=1
Wallbox Wallbox Pulsar Plus 22 kW | fase 3 - 32A | Type 2 - 5 meter | laadpaal Pulsar Plus 22 kW | fase 3 - 32A | Type 2 - 5 meter | laadpaal Pulsar Plus 22 kW | fase 3 - 32A | Type 2 - 5 meter | laadpaal Wallbox wil de manier van energiegebruik ter wereld veranderen. Onze ultramoderne e-auto-laadoplossingen voor huishoudens, bedrijven en steden bieden duurzamere mogelijkheden om energie te benutten en te delen. Ontdek welke oplossing voor jou de juiste is Productkenmerken laadvermogen van 1,4 kW tot 7,4 kW bij eenfasige installaties of van 4,2 kW tot 22 kW bij driefasige installaties. * Houd er rekening mee dat het maximale laadvermogen ook afhankelijk is van de capaciteit van je autoaccu en het circuit in je huis of gebouw. Je kunt laadsessies plannen, energietarieven buiten de piektijden gebruiken, de laadstatus bewaken en nog veel meer. Nieuwe software-updates bieden nieuwe functies Installatie. Onze gecertificeerde installatiepartners kunnen ervoor zorgen dat de Pulsar Plus correct en veilig wordt geïnstalleerd. De installateurs zijn getraind door ons team van deskundige ingenieurs. De Wallbox-energiemeter verbetert je Pulsar Plus, zodat hij de hele energiestroom kan bewaken en je (1)
  • 08436575273273
  • PLP1-0-2-4-9-002-C
2
  • Algemene kenmerken
    • Accessoires voor het opladen van elektrische auto's: Laadkabel, Laadstation
    • Type aansluiting van oplader voor elektrische voertuigen: Type 2
  • Technische details
    • Lengte snoer: 5 m
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 719.00 719.00 EUR 2
    2
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Wallbox wil de manier van energiegebruik ter wereld veranderen. Onze ultramoderne e-auto-laadoplossingen voor huishoudens, bedrijven en s...719.00, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Amazon Amazon
      Wallbox wil de manier van energiegebruik ter wereld veranderen. Onze ultramoderne e-auto-laadoplossingen voor huishoudens, bedrijven en s...719.00, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Technisat TECHNIVOLT 100 11 KW
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210690496.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/221334698.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/251875212.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/251875213.jpg?ts=1
      Technisat Technisat TECHNIVOLT 100 11 KW TECHNIVOLT 100 11 KW TECHNIVOLT 100 11 KW De TechniSat TECHNIVOLT 100 maakt snel en veilig opladen thuis mogelijk. De montagemogelijkheden van de TECHNIVOLT 100 zijn even talrijk als de voordelen. Hij kan worden geïnstalleerd onder de carport, in de garage of ondergrondse parkeergarage en zelfs op de oprit - met andere woorden, overal waar je jouw elektrische auto gewoonlijk parkeert. Voor wie de structuur van een muur niet wil of mag beschadigen, is installatie op een sokkel ook mogelijk. Met het laadvermogen van 11 kW kan je ook een elektrisch voertuig met een grotere accucapaciteit snel en effectief opladen. De TECHNIVOLT 100 beschikt reeds over een geïntegreerde elektronische detectie van gelijkmatige reststromen in het bereik van In 6 mA, zoals voorgeschreven door DIN EN 61851-1 voor elektrische voertuigen. Hij zorgt ervoor dat de stroomvoorziening van het voertuig wordt onderbroken in geval van een gelijkstroomfout van meer dan 6 mA. Dit betekent dat de elektricien die de wallbox aansluit alleen een aardleksc (1)
      Technisat TECHNIVOLT 100 11 KW
      • 04019588064003
      3
    • Webasto Next, 22 kW
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234040517.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227442914.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/251985647.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/251985272.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/251985646.jpg?ts=1
      Webasto Webasto Next, 22 kW Next, 22 kW Next, 22 kW 511161A (1)
      Webasto Next, 22 kW
      • 04054037306877
      2
    • Wallbox Copper SB | Socket | tot 22 KW | 1-3 fase | Zonder vaste kabel | Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178319084.jpg?ts=1
      Wallbox Wallbox Copper SB | Socket | tot 22 KW | 1-3 fase | Zonder vaste kabel | Zwart Copper SB | Socket | tot 22 KW | 1-3 fase | Zonder vaste kabel | Zwart Copper SB | Socket | tot 22 KW | 1-3 fase | Zonder vaste kabel | Zwart Wallbox Copper SB | Socket | tot 22 KW | 1-3 fase | Zonder vaste kabel | Zwart (1)
      Wallbox Copper SB | Socket | tot 22 KW | 1-3 fase | Zonder vaste kabel | Zwart
      • 08719326600772
      1
    • Wallbox Pulsar Plus white 74kW Type 2 5m Cable OCPP
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185722149.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182188264.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225734242.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/252177570.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/252176742.jpg?ts=1
      Wallbox Wallbox Pulsar Plus white 74kW Type 2 5m Cable OCPP Pulsar Plus white 74kW Type 2 5m Cable OCPP Pulsar Plus white 74kW Type 2 5m Cable OCPP Compatibel met alle oplaadbare huishoudelijke installaties, elektrische voertuigen en hybriden die een type 2-aansluiting gebruiken. Met de myWallbox app bewaak en plan je je ladingen, bekijk je statistieken in real-time en nog veel meer. Geschikt voor binnen en buiten, omdat het dankzij de beschermingsklasse IP54 water- en stofdicht is. Draagvermogen bij instelbaar vermogen tot 22 kW oplaadkabel type 2 met 5 of 7 meter lengte. Bluetooth en wifi-verbinding. Compatibel met alle Wallbox energiemeters om stroomuitval, verrassingen op je energierekeningen te voorkomen en je VE met je zonnepanelen op te laden. (1)
      Wallbox Pulsar Plus white 74kW Type 2 5m Cable OCPP
      • 08436575273242
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 863.85
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 863.85
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 863.85
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 849.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 849.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 849.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 849.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 849.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 839.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 839.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 839.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 839.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 839.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 839.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 839.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 839.00
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 839.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 839.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 839.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 839.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 839.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 839.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 839.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 839.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 839.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 839.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 869.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 804.64
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 804.64
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 804.64
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 804.64
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 804.64
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 804.64
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 804.64
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 879.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 879.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 869.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 879.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 879.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 835.05
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 835.05
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 835.05
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 835.05
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 835.05
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 835.05
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 835.05
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 869.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 869.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 869.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 739.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 739.00
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 738.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 738.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 738.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 738.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 738.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 738.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 738.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 738.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 738.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 738.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 738.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 738.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 738.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 738.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 738.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 738.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 738.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 738.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 738.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 738.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 738.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 738.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 738.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 738.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 738.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 738.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 738.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 738.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 738.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 738.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 738.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 738.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 738.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 738.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 738.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 738.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 738.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 738.00
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 748.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 748.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 748.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 748.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 748.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 748.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 748.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 748.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 748.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 748.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 748.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 748.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 748.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 748.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 748.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 748.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 748.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 748.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 748.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 748.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 748.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 748.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 748.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 748.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 748.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 748.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 748.00
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 729.99
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 725.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 725.00
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 725.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 725.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 725.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 725.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 725.00
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 733.38
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 721.07
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 721.07
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 721.07
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 725.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 725.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 725.00
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 725.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 725.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 725.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 725.00
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 725.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 725.00
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 703.18
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 740.00
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 730.00
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 732.74
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 732.74
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 732.74
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 732.74
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 732.74
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 732.74
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 732.74
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 732.74
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 732.74
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 731.43
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 731.43
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 731.43
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 731.43
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 731.43
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 731.43
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 731.43
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 748.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 748.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 748.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 748.00
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 748.00
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 755.90
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 755.90
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 739.99
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 739.99
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 739.99
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 739.99
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 739.99
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 739.99
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 739.99
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 739.99
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 739.99
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 739.99
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 739.99
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 739.99
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 719.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 719.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 719.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 719.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 719.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 719.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 719.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 719.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 719.00
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 719.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 719.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 719.00
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 719.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 719.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be