x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Batavus Fonk E-go elektrische fiets 7V Blauw Mat

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Batavus Fonk E-go elektrische fiets 7V Blauw Mat
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Batavus Fonk E-go elektrische fiets 7V Blauw Mat
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Batavus Fonk E-go elektrische fiets 7V Blauw Mat
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/181917137.jpg?ts=1
Batavus Batavus Fonk E-go elektrische fiets 7V Blauw Mat Fonk E-go elektrische fiets 7V Blauw Mat Fonk E-go elektrische fiets 7V Blauw Mat De Batavus Fonk E-go elektrische fiets 7V Blauw Mat Mat is een echte alleskunner. Niet alleen in de stad komt hij tot zijn recht, maar ook een recreatieve tocht gaat hij niet uit de weg. Door zijn lichte frame beweeg je lekker snel en ben je wendbaar. (1)
  • 08713568422789
1
deal
  • Algemene kenmerken
    • Soort fiets: Elektrische fiets
    • Geslacht: Heren
    • Aantal versnellingen: 7
    • Accu positie: In achterdrager
  • Design
    • Kleur: Blauw
  • 1529.00 1799.00 EUR 1
    1
    • Premiumbikes Premiumbikes
      De Batavus Fonk E-go elektrische fiets 7V Blauw Mat Mat is een echte alleskunner. Niet alleen in de stad komt hij tot zijn recht, maar oo...
      1529.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Kreidler Vitality Eco 7 Diamond, grijs 60cm 2022 Elektrische stadsfietsen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231593736.jpg?ts=1
      Kreidler Kreidler Vitality Eco 7 Diamond, grijs 60cm 2022 Elektrische stadsfietsen Vitality Eco 7 Diamond, grijs 60cm 2022 Elektrische stadsfietsen Vitality Eco 7 Diamond, grijs 60cm 2022 Elektrische stadsfietsen Belangrijkste informatie: Type: E-bike 25km/u; Gebruiksdoel: E-Cityrad; Wielmaat: 28" inch; Aantal versnellingen: 8; Verkeersreglement: Voldoet aan de wet inzake de toelating van motorvoertuigen tot het wegverkeer; Afmetingen: Gewicht (ca.): 27.5 kg; Toegestane maximale laadgewicht: 140 kg; Levering: inclusief pedalen: Ja; Frame: Merk demper: zonder dempers; Model: Diamant; Materiaal type: Aluminium; Andere functies: Kreidler Vitality Eco 7; Motor: Merk: Bosch; Model: Active Plus Gen.3 (50 Nm); Type: Middenmotor; Vermogen: 250 Watt; Accu: Model: Bosch Power Tube; Type: Lithium-ionen; Energieniveau: 400 Wh; Batterij montage: Intube accu verwijderbaar; Display: Bosch Purion; Bereik: Bereik (km): 45; Vork: Model: Verende Vork; Merk: Suntour; Type: NEX, 28" aluminium; Veervork: Veerweg (mm): 65 mm; Achterderailleur: Type aandrijving: Naafversnelling; Aantal versnellingen: 8; Merk: Shimano; Type: Nexus 8; Versnellingshendel: Model: Shimano Nexus, Draaigreep; Tandwiel: Model: Miranda alumini (1)
      Kreidler Vitality Eco 7 Diamond, grijs 60cm 2022 Elektrische stadsfietsen
      • 04260131162053
      1
    • Winora E-Flitzer, rood 42cm 2023 Elektrische stadsfietsen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245886929.jpg?ts=1
      Winora Winora E-Flitzer, rood 42cm 2023 Elektrische stadsfietsen E-Flitzer, rood 42cm 2023 Elektrische stadsfietsen E-Flitzer, rood 42cm 2023 Elektrische stadsfietsen Belangrijkste informatie: Type: E-bike 25km/u; Gebruiksdoel: E-Cityrad; Wielmaat: 27,5 inch; Verkeersreglement: Voldoet aan de wet inzake de toelating van motorvoertuigen tot het wegverkeer; Afmetingen: Gewicht (ca.): 16.5 kg; Toegestane maximale laadgewicht: 115 kg; Levering: inclusief pedalen: Ja; Frame: Merk demper: zonder dempers; Model: Diamant; Materiaal type: Aluminium; Motor: Merk: Ebikemotion; Model: X 35; Type: Middenmotor; Vermogen: 250 Watt; Accu: Model: Ebikemotion; Energieniveau: 250 Wh; Batterij montage: Intube-Accu; Lader: Cube Access WLS Hybrid One 400 E-mountainbike: Ebikemotion X35; Bereik: Bereik (km): 30; Vork: Model: Starre Vork; Achterderailleur: Type aandrijving: Kettingschakeling; Aantal versnellingen: 10; Merk: Shimano; Type: Deore; Voorderailleur: Uitvoering: 1-speed; Ketting: Model: KMC, e10S; Tandkrans: Overbrenging tandkrans (tanden): 11 tanden; Remmen voor: Merk: Tektro; Remsysteem: Hydraulische Schijfrem; Remschijfdiameter: 160 mm; Remmen achter: Merk: T (1)
      Winora E-Flitzer, rood 42cm 2023 Elektrische stadsfietsen
      • 04054624128042
      1
    • Haibike HardSeven 7, zwart 40cm 2022 Elektrische MTB hardtails
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216446505.jpg?ts=1
      Haibike Haibike HardSeven 7, zwart 40cm 2022 Elektrische MTB hardtails HardSeven 7, zwart 40cm 2022 Elektrische MTB hardtails HardSeven 7, zwart 40cm 2022 Elektrische MTB hardtails Belangrijkste informatie: Type: E-bike 25km/u; Gebruiksdoel: E Mountainbike Hardtail; Wielmaat: 27,5 inch; Aantal versnellingen: 12; Verkeersreglement: Zonder (Duitse) goedkeuring voor gebruik op de openbare weg; Afmetingen: Gewicht (ca.): 22.62 kg; Toegestane maximale laadgewicht: 120 kg; Levering: inclusief pedalen: Nee; Frame: Merk demper: zonder dempers; Model: MTB Hardtail Frame; Materiaal type: Aluminium; Andere functies: Doorgaande as X-12 (1.00) x 148 mm, schijfrem Post Mount; Motor: Merk: Yamaha; Model: PW-ST systeem; Type: Middenmotor; Vermogen: 250 Watt; Accu: Model: Yamaha; Type: Lithium-ionen; Energieniveau: 630 Wh; Batterij montage: Intube accu verwijderbaar; Display: Yamaha Zijschakelaar 1,7" LCD, 7 functies; Lader: Cube Access WLS Hybrid One 400 E-mountainbike: Yamaha snellader 4A; Bereik: Bereik (km): 50; Vork: Model: Verende Vork; Merk: RockShox; Type: 35 zilver, stalen veer, Aluminium as 1 1/8 - 1 1/2'' taps toelopend, steekas Boost; Veervork: Veerweg (mm): 120 mm; A (1)
      Haibike HardSeven 7, zwart 40cm 2022 Elektrische MTB hardtails
      • 04054624118005
      1
    • Kalkhoff Image 1.B Move Comfort, grijs 45cm 2022 Elektrische stadsfietsen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229006108.jpg?ts=1
      Kalkhoff Kalkhoff Image 1.B Move Comfort, grijs 45cm 2022 Elektrische stadsfietsen Image 1.B Move Comfort, grijs 45cm 2022 Elektrische stadsfietsen Image 1.B Move Comfort, grijs 45cm 2022 Elektrische stadsfietsen Belangrijkste informatie: Type: E-bike 25km/u; Gebruiksdoel: E-Cityrad; Wielmaat: 28" inch; Aantal versnellingen: 8; Verkeersreglement: Voldoet aan de wet inzake de toelating van motorvoertuigen tot het wegverkeer; Afmetingen: Gewicht (ca.): 27.2 kg; Toegestane maximale laadgewicht: 130 kg; Levering: inclusief pedalen: Ja; Frame: Merk demper: zonder dempers; Model: Wave; Materiaal type: Aluminium; Andere functies: Kalkhoff afbeelding 1.B Move; Motor: Merk: Bosch; Model: Actief Gen.3; Type: Middenmotor; Vermogen: 250 Watt; Accu: Model: Bosch Power Tube; Type: Lithium-ionen; Energieniveau: 500 Wh; Batterij montage: Intube accu verwijderbaar; Display: Bosch Purion; Bereik: Bereik (km): 60; Vork: Model: Verende Vork; Merk: Suntour; Type: NVX30; Veervork: Veerweg (mm): 75 mm; Achterderailleur: Type aandrijving: Naafversnelling; Aantal versnellingen: 8; Merk: Shimano; Type: Nexus 8; Versnellingshendel: Model: Shimano Nexus; Tandwiel: Model: aluminium, 170mm; Overbrenging blad 1: 38 tanden; K (1)
      Kalkhoff Image 1.B Move Comfort, grijs 45cm 2022 Elektrische stadsfietsen
      • 04000990422536
      1
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 1609.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 1609.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 1609.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 1609.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 1609.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 1609.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 1609.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 1609.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 1609.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 1609.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 1609.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 1609.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 1609.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 1609.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 1609.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 1609.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 1609.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 1609.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 1609.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 1609.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 1609.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 1709.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 1709.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 1709.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 1709.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 1709.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 1709.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 1709.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 1709.00
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 1809.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 1809.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 1869.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 1869.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 1869.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 1869.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 1869.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 1869.00
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 1529.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be