x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Batavus PACKD E-go elektrische fiets 7V Jeansblauw Mat

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Batavus PACKD E-go elektrische fiets 7V Jeansblauw Mat
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Batavus PACKD E-go elektrische fiets 7V Jeansblauw Mat
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Batavus PACKD E-go elektrische fiets 7V Jeansblauw Mat
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/181917040.jpg?ts=1
Batavus Batavus PACKD E-go elektrische fiets 7V Jeansblauw Mat PACKD E-go elektrische fiets 7V Jeansblauw Mat PACKD E-go elektrische fiets 7V Jeansblauw Mat De E-motion voorwielmotor geeft je een natuurlijke en stille ondersteuning. Hierdoor beweeg je nog makkelijker door het drukke stadsverkeer. Moet je plotseling stoppen voor een stoplicht? Dat is geen enkel probleem met de betrouwbare Batavus PACKD E-go el (2)
  • 08713568422352
1
deal
  • Algemene kenmerken
    • Soort fiets: Elektrische fiets
    • Geslacht: Dames
    • Aantal versnellingen: 7
  • 1529.00 1799.00 EUR 1
    1
    • Premiumbikes Premiumbikes
      De E-motion voorwielmotor geeft je een natuurlijke en stille ondersteuning. Hierdoor beweeg je nog makkelijker door het drukke stadsverke...
      1529.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Bohlt Elektrische Vouwfiets X200 Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214050040.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214050740.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214050041.jpg?ts=1
      Bohlt Bohlt Elektrische Vouwfiets X200 Zwart Elektrische Vouwfiets X200 Zwart Elektrische Vouwfiets X200 Zwart De Bohlt X200 elektrische vouwfiets 20 inch Zwart is een sportief uitziende en comfortabele vouwfiets. De X200 is uitgerust met Shimano 6 speeds versnellingen en is voorzien van achtervering. Hiermee fietst u ook eenvoudig zonder trapondersteuning verder (1)
      Bohlt Elektrische Vouwfiets X200 Zwart
      • 08720094238050
      1
      deal
    • Y1 14 Inch band opvouwbare elektrische fiets - 350W motor & 36V 10.4Ah oplaadbare batterij : Kleur - Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/257486350.jpg?ts=1
      Y1 Y1 14 Inch band opvouwbare elektrische fiets - 350W motor & 36V 10.4Ah oplaadbare batterij : Kleur - Zwart 14 Inch band opvouwbare elektrische fiets - 350W motor & 36V 10.4Ah oplaadbare batterij : Kleur - Zwart 14 Inch band opvouwbare elektrische fiets - 350W motor & 36V 10.4Ah oplaadbare batterij : Kleur - Zwart 25km/h Max Snelheid 30-40km Bereik Zuiver elektrische modus, elektrische assistentie modus, normale modus 10.4Ah oplaadbare batterij Waterdicht IP54, 350W Motor (1)
      Y1 14 Inch band opvouwbare elektrische fiets - 350W motor & 36V 10.4Ah oplaadbare batterij : Kleur - Zwart
      1
      deal
    • Troy Folding elektrische vouwfiets 7V mat zwart/rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232157499.jpg?ts=1
      Troy Troy Folding elektrische vouwfiets 7V mat zwart/rood Folding elektrische vouwfiets 7V mat zwart/rood Folding elektrische vouwfiets 7V mat zwart/rood De Troy elektrische vouwfiets mat zwart/rood is een hoogwaardige elektrische opvouwbare fiets met krachtige motor in het achterwiel. (1)
      Troy Folding elektrische vouwfiets 7V mat zwart/rood
      • 06094139671679
      1
      deal
    • BK BK1 Elektrische fiets 36V 250W Motor 10AH Batterij Max Snelheid 25 km/u Max kilometerstand 35 km : Kleur - Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232849594.jpg?ts=1
      BK BK BK1 Elektrische fiets 36V 250W Motor 10AH Batterij Max Snelheid 25 km/u Max kilometerstand 35 km : Kleur - Wit BK1 Elektrische fiets 36V 250W Motor 10AH Batterij Max Snelheid 25 km/u Max kilometerstand 35 km : Kleur - Wit BK1 Elektrische fiets 36V 250W Motor 10AH Batterij Max Snelheid 25 km/u Max kilometerstand 35 km : Kleur - Wit BK1 Elektrische fiets 36V 250W Motor 10AH Batterij Max Snelheid 25 km/u Max kilometerstand 35 km : Kleur - Wit (13)
      BK BK1 Elektrische fiets 36V 250W Motor 10AH Batterij Max Snelheid 25 km/u Max kilometerstand 35 km : Kleur - Wit
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 1609.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 1609.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 1609.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 1609.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 1609.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 1609.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 1609.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 1609.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 1609.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 1609.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 1609.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 1609.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 1609.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 1609.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 1609.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 1609.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 1609.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 1609.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 1609.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 1609.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 1609.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 1609.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 1609.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 1609.00
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 1709.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 1709.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 1709.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 1709.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 1579.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 1709.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 1709.00
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 1809.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 1809.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 1809.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 1709.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 1709.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 1709.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 1559.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 1809.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 1709.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 1709.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 1709.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 1709.00
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 1769.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 1769.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 1769.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 1769.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 1769.00
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 1869.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 1869.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 1869.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 1869.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 1619.00
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 1769.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 1769.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 1769.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 1769.00
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 1869.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 1869.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 1869.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 1869.00
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 1769.00
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 1869.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 1869.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 1869.00
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 1679.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 1679.00
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 1799.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 1799.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 1529.00
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 1799.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 1799.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 1799.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 1799.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 1799.00
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 1949.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 1949.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 1949.00
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 1949.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 1949.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 1949.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 1949.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 1949.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 1949.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 1949.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 1949.00
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 1949.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 1949.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 1949.00
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 1949.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 1949.00
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 1799.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 1799.00
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 1799.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 1799.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 1799.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 1799.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 1799.00
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 1799.00
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 1799.00
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 1799.00
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 1799.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 1799.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 1799.00
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 1799.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 1799.00
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 1799.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 1799.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 1799.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 1799.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 1799.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 1799.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 1799.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 1799.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 1799.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 1799.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 1799.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 1799.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 1799.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 1799.00
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 1799.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 1799.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 1799.00
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 1579.00
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 1579.00
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 1579.00
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 1579.00
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 1579.00
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 1579.00
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 1579.00
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 1529.00
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 1529.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be