x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Cortina E-U1 elektrische herenfiets 7V Deep Green Matt

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Cortina E-U1 elektrische herenfiets 7V Deep Green Matt
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Cortina E-U1 elektrische herenfiets 7V Deep Green Matt
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Cortina E-U1 elektrische herenfiets 7V Deep Green Matt
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/187518343.jpg?ts=1
Cortina Cortina E-U1 elektrische herenfiets 7V Deep Green Matt E-U1 elektrische herenfiets 7V Deep Green Matt E-U1 elektrische herenfiets 7V Deep Green Matt Op zoek naar een krachtige en betaalbare e-bike? Dan is de Cortina E-U1 elektrische fiets 7V Deep Green Matt vast iets voor jou! Deze degelijke stadsfiets is uitgerust met het H400-systeem van Bafang: marktleider in Europa op het gebied van e-bike motoren (2)
  • 08719461030236
  • 08719461030243
1
deal
  • Algemene kenmerken
    • Soort fiets: Elektrische fiets
    • Geslacht: Heren
    • Aantal versnellingen: 7
    • Wielmaat (inch): 28 inch
    • Accu positie: In achterdrager
  • Design
    • Kleur: Groen
  • 1519.00 1789.00 EUR 1
    1
    • Premiumbikes Premiumbikes
      Op zoek naar een krachtige en betaalbare e-bike? Dan is de Cortina E-U1 elektrische fiets 7V Deep Green Matt vast iets voor jou! Deze deg...
      1519.00, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Batavus Fonk E-go elektrische fiets 7V Rood Oranje mat
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202827780.jpg?ts=1
      Batavus Batavus Fonk E-go elektrische fiets 7V Rood Oranje mat Fonk E-go elektrische fiets 7V Rood Oranje mat Fonk E-go elektrische fiets 7V Rood Oranje mat De Batavus Fonk E-go elektrische fiets 7V Rood Oranje mat is een echte alleskunner. Niet alleen in de stad komt hij tot zijn recht, maar ook een recreatieve tocht gaat hij niet uit de weg. Door zijn lichte frame beweeg je lekker snel en ben je wendbaar. (2)
      Batavus Fonk E-go elektrische fiets 7V Rood Oranje mat
      • 08713568421836
      1
      deal
    • Focus Jam² 6.7 Nine 29", zwart L | 47cm 2022 Elektrische Fully's
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234867471.jpg?ts=1
      Focus Focus Jam² 6.7 Nine 29", zwart L | 47cm 2022 Elektrische Fully's Jam² 6.7 Nine 29", zwart L | 47cm 2022 Elektrische Fully's Jam² 6.7 Nine 29", zwart L | 47cm 2022 Elektrische Fully's Belangrijkste informatie: Type: E-bike 25km/u; Gebruiksdoel: E-Mountainbike Full Suspension; Wielmaat: 29" inch; Aantal versnellingen: 12; Verkeersreglement: Zonder (Duitse) goedkeuring voor gebruik op de openbare weg; Afmetingen: Gewicht (ca.): 24.48 kg; Toegestane maximale laadgewicht: 120 kg; Levering: inclusief pedalen: Nee; Frame: Merk demper: Rock Shox; Model: MTB Full Suspension Frame; Materiaal type: Aluminium; Andere functies: 3D-gesmeed, 150 mm F.O.L.D. kinematisch, 148x12 mm thru axle, interne kabelgeleiding, post mount 200 mm; Schokdempertype: Deluxe Select, 210 / 55 mm, hardware: 25,0 x 8 mm, custom tune; Veerweg (mm): 150 mm; Motor: Merk: Bosch; Model: Performance CX; Type: Middenmotor; Vermogen: 250 Watt; Accu: Model: Bosch Power Tube; Type: Lithium-ionen; Energieniveau: 625 Wh; Batterij montage: Intube accu verwijderbaar; Display: Bosch Purion; Bereik: Bereik (km): 45; Vork: Model: Verende Vork; Merk: RockShox; Type: Recon RL, 110x15 mm QR; Veervork: Veerweg (mm): 150 m (1)
      Focus Jam² 6.7 Nine 29", zwart L | 47cm 2022 Elektrische Fully's
      • 04000990376679
      1
    • Kalkhoff Endeavour 7.B Advance Wave, grijs 48cm 2022 Elektrische trekkingfietsen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247735420.jpg?ts=1
      Kalkhoff Kalkhoff Endeavour 7.B Advance Wave, grijs 48cm 2022 Elektrische trekkingfietsen Endeavour 7.B Advance Wave, grijs 48cm 2022 Elektrische trekkingfietsen Endeavour 7.B Advance Wave, grijs 48cm 2022 Elektrische trekkingfietsen Belangrijkste informatie: Type: E-bike 25km/u; Gebruiksdoel: E-trekkingfiets; Wielmaat: 27,5 inch; Aantal versnellingen: 11; Verkeersreglement: Voldoet aan de wet inzake de toelating van motorvoertuigen tot het wegverkeer; Afmetingen: Gewicht (ca.): 26.5 kg; Toegestane maximale laadgewicht: 130 kg; Levering: inclusief pedalen: Ja; Frame: Merk demper: zonder dempers; Model: Wave; Materiaal type: Aluminium; Motor: Merk: Bosch; Model: Performance CX; Type: Middenmotor; Vermogen: 250 Watt; Accu: Model: Bosch Power Tube; Energieniveau: 750 Wh; Batterij montage: Intube accu verwijderbaar; Display: Bosch Kiox 300; Bereik: Bereik (km): 60; Vork: Model: Verende Vork; Merk: Suntour; Type: Mobie25 Air, Uitsluiting, 15mm steekas; Veervork: Veerweg (mm): 75 mm; Achterderailleur: Type aandrijving: Kettingschakeling; Aantal versnellingen: 11; Merk: Shimano; Type: XT; Versnellingshendel: Model: Shimano Deore XT; Tandwiel: Model: aluminium, 170mm; Overbrenging blad 1: 38 tanden; Ketting: Model: Shimano (1)
      Kalkhoff Endeavour 7.B Advance Wave, grijs 48cm 2022 Elektrische trekkingfietsen
      • 04000990424523
      1
    • Kalkhoff Endeavour 3.B Move Diamond 500Wh, grijs 60cm 2022 Elektrische trekkingfietsen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247735813.jpg?ts=1
      Kalkhoff Kalkhoff Endeavour 3.B Move Diamond 500Wh, grijs 60cm 2022 Elektrische trekkingfietsen Endeavour 3.B Move Diamond 500Wh, grijs 60cm 2022 Elektrische trekkingfietsen Endeavour 3.B Move Diamond 500Wh, grijs 60cm 2022 Elektrische trekkingfietsen Belangrijkste informatie: Type: E-bike 25km/u; Gebruiksdoel: E-trekkingfiets; Wielmaat: 28" inch; Aantal versnellingen: 9; Verkeersreglement: Voldoet aan de wet inzake de toelating van motorvoertuigen tot het wegverkeer; Afmetingen: Gewicht (ca.): 26.9 kg; Toegestane maximale laadgewicht: 130 kg; Levering: inclusief pedalen: Ja; Frame: Merk demper: zonder dempers; Model: Diamant; Materiaal type: Aluminium; Andere functies: Kalkhoff Endeavour 3.B Move; Motor: Merk: Bosch; Model: Prestaties Gen.3 (65 Nm); Type: Middenmotor; Vermogen: 250 Watt; Accu: Model: Bosch Power Tube; Type: Lithium-ionen; Energieniveau: 500 Wh; Batterij montage: Intube accu verwijderbaar; Display: Bosch Purion; Bereik: Bereik (km): 50; Vork: Model: Verende Vork; Merk: Suntour; Type: NEX E25 HLO, Lockout; Veervork: Veerweg (mm): 63 mm; Achterderailleur: Type aandrijving: Kettingschakeling; Aantal versnellingen: 9; Merk: Shimano; Type: Alivio; Versnellingshendel: Model: Shimano Alivio; Tandwiel: Model: aluminium, 170 (1)
      Kalkhoff Endeavour 3.B Move Diamond 500Wh, grijs 60cm 2022 Elektrische trekkingfietsen
      • 04000990422703
      1
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 1599.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 1599.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 1599.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 1599.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 1599.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 1599.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 1599.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 1599.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 1599.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 1599.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 1599.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 1599.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 1599.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 1599.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 1599.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 1599.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 1599.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 1599.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 1599.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 1469.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 1549.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 1549.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 1549.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 1549.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 1549.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 1549.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 1549.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 1549.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 1549.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 1549.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 1549.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 1549.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 1549.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 1549.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 1549.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 1549.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 1549.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 1549.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 1549.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 1549.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 1549.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 1609.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 1609.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 1609.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 1609.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 1609.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 1609.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 1609.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 1609.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 1609.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 1609.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 1609.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 1609.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 1609.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 1609.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 1609.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 1609.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 1609.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 1609.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 1609.00
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 1569.00
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 1519.00
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 1789.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 1789.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 1789.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 1789.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 1789.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 1789.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 1789.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be