x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
x Categorieën
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er fietsen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Trek fiets

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in fiets categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Trek Dublin Three 2015 Dames
      • //static1.vergelijk.be/fotos/{{size}}/0/5/4/5/trek-dublin-three-2015-dames-58740545.jpg?m=aHR0cHM6Ly93d3cuZmlldHNlbndpbmtlbC5ubC9tZWRpYS9jYXRhbG9nL3Byb2R1Y3QvY2FjaGUvMC9pbWFnZS80NTB4NDUwLzE2M2I4MTY0OWI3ZWY3YmM4YTAwYjAwNjZlNTlhZTBhL2QvdS9kdWJsaW4tdGhyZWUtZGFtZXNfMi5qcGc=
      • //static1.vergelijk.be/fotos/{{size}}/0/5/4/5/trek-dublin-three-2015-dames-58740545.jpg?m=aHR0cHM6Ly93d3cuZmlldHNlbndpbmtlbC5ubC9tZWRpYS9jYXRhbG9nL3Byb2R1Y3QvY2FjaGUvMC9pbWFnZS80NTB4NDUwLzE2M2I4MTY0OWI3ZWY3YmM4YTAwYjAwNjZlNTlhZTBhL2QvdS9kdWJsaW4tdGhyZWUtZGFtZXNfMi5qcGc=
      Trek Dublin Three 2015 Dames (4)
      Trek Dublin Three 2015 Dames
      Fietsenwinkel.nl Fietsenwinkel.nl
      675.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      Fietsenwinkel.nl Fietsenwinkel.nl
      675.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
      most_sold
    • Quick filters (quick_questions):
      • Cross Ebike DEFAULT
        • cross_ebike
      • Gazelle DEFAULT
        • gazelle
      • Sparta DEFAULT
        • sparta
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Elektrisch DEFAULT
        • elektrisch
    • Wielmaat (wielmaat):
      • 20.0 inch (20_0_inch)
      • 26.0 inch (26_0_inch)
      • 27.5 inch (27_5_inch)
      • 28.0 inch (28_0_inch)
    • Framemaat (framemaat):
      • 45 cm (45_cm)
      • 46 cm (46_cm)
      • 47 cm (47_cm)
      • 48 cm (48_cm)
      • 49 cm (49_cm)
      • 50 cm (50_cm)
      • 52 cm (52_cm)
      • 53 cm (53_cm)
      • 54 cm (54_cm)
      • 58 cm (58_cm)
    • Geschikt voor (frametype):
    • Soort fiets (soort_fiets):
      • Bakfiets (bakfiets)
      • Damesfiets (damesfiets)
      • Herenfiets (herenfiets)
      • Hybride fiets (hybride_fiets)
      • Mountainbike (mountainbike)
      • Omafiets (omafiets)
      • Racefiets (racefiets)
      • Stadsfiets (stadsfiets)
      • Transportfiets (transportfiets)
      • Vouwfiets (vouwfiets)
    • Merk (brand):
      • Cross Ebike (cross_ebike)
      • Batavus (batavus)
      • B'twin (b_twin)
      • Gazelle (gazelle)
      • Sparta (sparta)
      • Prophete (prophete)
      • Azor (azor)
      • Bakfiets.nl (bakfiets_nl)
      • BERGAMONT (bergamont)
      • Brinckers (brinckers)
      • BSP (bsp)
      • Cannondale (cannondale)
      • Corratec (corratec)
      • Cortina (cortina)
      • Creme (creme)
      • Cube (cube)
      • Dahon (dahon)
      • Electra (electra)
      • Felt (felt)
      • Fixie Inc. (fixie_inc_)
      • Focus (focus)
      • Gepida (gepida)
      • Ghost (ghost)
      • Giant (giant)
      • Grace (grace)
      • Haibike (haibike)
      • Hollandia (hollandia)
      • Ideal (ideal)
      • INNOWIN (innowin)
      • Kalkhoff (kalkhoff)
      • Kona (kona)
      • Kreidler (kreidler)
      • Liv Collections (liv_collections)
      • Multicycle (multicycle)
      • Ns Bikes (ns_bikes)
      • Orbea (orbea)
      • Ortler (ortler)
      • Pegasus (pegasus)
      • POPAL (popal)
      • Puch (puch)
      • Riese & Müller (riese_mu_ller)
      • Scott (scott)
      • Sensa (sensa)
      • Serious (serious)
      • Silent Force (silent_force)
      • Sprint (sprint)
      • Storck Bicycle (storck_bicycle)
      • Target (target)
      • Tern (tern)
      • Trek (trek)
      • Vermont (vermont)
      • Votec (votec)
    • Als beste getest (beste_getest):
      • Consumentenbond: Best getest (2015) (consumentenbond_best_getest_2015_)
      • Consumentenbond: Best getest (2016) (consumentenbond_best_getest_2016_)
    • Prijs (price):
      • < € 640 (budget)
      • € 640 - € 1000 (price_640_1000)
      • € 1000 - € 2200 (price_1000_2200)
      • ≥ € 2200 (price_2200)
    • Aantal Versnellingen (aantal_versnellingen):
      • 10 (10)
      • 24 (24)
      • 3 (3)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
    • Kenmerken/Elektrisch (kenmerken):
      • Elektrisch (elektrisch)
    • Varianten (group):
      • Batavus CNCTD (batavus_cnctd)
      • Batavus Dinsdag (batavus_dinsdag)
      • Batavus Diva Plus (batavus_diva_plus)
      • Batavus Fuze (batavus_fuze)
      • Batavus Genova E-go (batavus_genova_e_go)
      • Batavus Milano E-go (batavus_milano_e_go)
      • Batavus Monaco E-go (batavus_monaco_e_go)
      • Batavus Mont Blanc Easy (batavus_mont_blanc_easy)
      • Batavus Stream N7 (batavus_stream_n7)
      • Cube Access WLS (cube_access_wls)
      • Cube Agree (cube_agree)
      • Gazelle Chamonix (gazelle_chamonix)
      • Gazelle Cityzen (gazelle_cityzen)
      • Gazelle HeavyDutyNL (gazelle_heavydutynl)
      • Gazelle Miss Grace (gazelle_miss_grace)
      • Gazelle Orange (gazelle_orange)
      • Gazelle Paris (gazelle_paris)
      • Gazelle PUUR_NL (gazelle_puur_nl)
      • Giant Argento (giant_argento)
      • Giant Aspiro (giant_aspiro)
      • Giant Defy (giant_defy)
      • Giant Ease-E+ (giant_ease_e_)
      • Giant Prime (giant_prime)
      • Giant TCR Advanced (giant_tcr_advanced)
      • Giant Triple X (giant_triple_x)
      • Giant Ultimo (giant_ultimo)
      • Giant XTC (giant_xtc)
      • Sparta F7e (sparta_f7e)
      • Sparta M7b (sparta_m7b)
      • Sparta M8i (sparta_m8i)
      • Sparta Pick-Up (sparta_pick_up)
    • Varianten (group_name):
      • Access WLS (access_wls)
      • Agree (agree)
      • Argento (argento)
      • Aspiro (aspiro)
      • Chamonix (chamonix)
      • Cityzen (cityzen)
      • CNCTD (cnctd)
      • Defy (defy)
      • Dinsdag (dinsdag)
      • Diva Plus (diva_plus)
      • Ease-E+ (ease_e_)
      • F7e (f7e)
      • Fuze (fuze)
      • Genova E-go (genova_e_go)
      • HeavyDutyNL (heavydutynl)
      • M7b (m7b)
      • M8i (m8i)
      • Milano E-go (milano_e_go)
      • Miss Grace (miss_grace)
      • Monaco E-go (monaco_e_go)
      • Mont Blanc Easy (mont_blanc_easy)
      • Orange (orange)
      • Paris (paris)
      • Pick-Up (pick_up)
      • Prime (prime)
      • PUUR_NL (puur_nl)
      • Stream N7 (stream_n7)
      • TCR Advanced (tcr_advanced)
      • Triple X (triple_x)
      • Ultimo (ultimo)
      • XTC (xtc)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be