x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

vidaXL Elektrische fiets inklapbaar met Li-ion-accu aluminiumlegering

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews vidaXL Elektrische fiets inklapbaar met Li-ion-accu aluminiumlegering
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties vidaXL Elektrische fiets inklapbaar met Li-ion-accu aluminiumlegering
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
vidaXL Elektrische fiets inklapbaar met Li-ion-accu aluminiumlegering
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/239307042.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/229439884.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/229439890.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/229439889.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/229439894.jpg?ts=1
vidaXL vidaXL Elektrische fiets inklapbaar met Li-ion-accu aluminiumlegering Elektrische fiets inklapbaar met Li-ion-accu aluminiumlegering Elektrische fiets inklapbaar met Li-ion-accu aluminiumlegering Deze hoogwaardige elektrische klapfiets maakt je leven een stuk gemakkelijker. De elektrische fiets kan snel en gemakkelijk worden ingeklapt en in een zeer compacte ruimte worden geplaatst. Hij beschikt over een hoogwaardige lithium-ion-accu, die beter is dan de accu's waarmee elektrische fietsen gewoonlijk zijn uitgerust. Het stuur en de wielen zijn gemaakt van een aluminiumlegering, dus deze elektrische fiets is lichtgewicht en gemakkelijk te vervoeren. De fiets is uitgerust met een 250 W motor waarmee je een maximale snelheid 25 km/u kunt behalen. Dankzij de hoogwaardige constructie van aluminiumlegering is deze inklapbare elektrische fiets zeer duurzaam. (16)
  • 08718475914822
1
good_buy
  • Algemene kenmerken
    • Soort fiets: Elektrische fiets
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Kleur: Zilver
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 882.99 882.99 EUR 1
    1
    • Vida XL B.V Vida XL B.V
      Deze hoogwaardige elektrische klapfiets maakt je leven een stuk gemakkelijker. De elektrische fiets kan snel en gemakkelijk worden ingekl...882.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Batavus Fonk E-go elektrische fiets 7V Rood Oranje mat
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202827780.jpg?ts=1
      Batavus Batavus Fonk E-go elektrische fiets 7V Rood Oranje mat Fonk E-go elektrische fiets 7V Rood Oranje mat Fonk E-go elektrische fiets 7V Rood Oranje mat De Batavus Fonk E-go elektrische fiets 7V Rood Oranje mat is een echte alleskunner. Niet alleen in de stad komt hij tot zijn recht, maar ook een recreatieve tocht gaat hij niet uit de weg. Door zijn lichte frame beweeg je lekker snel en ben je wendbaar. (2)
      Batavus Fonk E-go elektrische fiets 7V Rood Oranje mat
      • 08713568421836
      1
      deal
    • Focus Jam² 6.7 Nine 29", zwart L | 47cm 2022 Elektrische Fully's
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234867471.jpg?ts=1
      Focus Focus Jam² 6.7 Nine 29", zwart L | 47cm 2022 Elektrische Fully's Jam² 6.7 Nine 29", zwart L | 47cm 2022 Elektrische Fully's Jam² 6.7 Nine 29", zwart L | 47cm 2022 Elektrische Fully's Belangrijkste informatie: Type: E-bike 25km/u; Gebruiksdoel: E-Mountainbike Full Suspension; Wielmaat: 29" inch; Aantal versnellingen: 12; Verkeersreglement: Zonder (Duitse) goedkeuring voor gebruik op de openbare weg; Afmetingen: Gewicht (ca.): 24.48 kg; Toegestane maximale laadgewicht: 120 kg; Levering: inclusief pedalen: Nee; Frame: Merk demper: Rock Shox; Model: MTB Full Suspension Frame; Materiaal type: Aluminium; Andere functies: 3D-gesmeed, 150 mm F.O.L.D. kinematisch, 148x12 mm thru axle, interne kabelgeleiding, post mount 200 mm; Schokdempertype: Deluxe Select, 210 / 55 mm, hardware: 25,0 x 8 mm, custom tune; Veerweg (mm): 150 mm; Motor: Merk: Bosch; Model: Performance CX; Type: Middenmotor; Vermogen: 250 Watt; Accu: Model: Bosch Power Tube; Type: Lithium-ionen; Energieniveau: 625 Wh; Batterij montage: Intube accu verwijderbaar; Display: Bosch Purion; Bereik: Bereik (km): 45; Vork: Model: Verende Vork; Merk: RockShox; Type: Recon RL, 110x15 mm QR; Veervork: Veerweg (mm): 150 m (1)
      Focus Jam² 6.7 Nine 29", zwart L | 47cm 2022 Elektrische Fully's
      • 04000990376679
      1
    • Kalkhoff Endeavour 7.B Advance Wave, grijs 48cm 2022 Elektrische trekkingfietsen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247735420.jpg?ts=1
      Kalkhoff Kalkhoff Endeavour 7.B Advance Wave, grijs 48cm 2022 Elektrische trekkingfietsen Endeavour 7.B Advance Wave, grijs 48cm 2022 Elektrische trekkingfietsen Endeavour 7.B Advance Wave, grijs 48cm 2022 Elektrische trekkingfietsen Belangrijkste informatie: Type: E-bike 25km/u; Gebruiksdoel: E-trekkingfiets; Wielmaat: 27,5 inch; Aantal versnellingen: 11; Verkeersreglement: Voldoet aan de wet inzake de toelating van motorvoertuigen tot het wegverkeer; Afmetingen: Gewicht (ca.): 26.5 kg; Toegestane maximale laadgewicht: 130 kg; Levering: inclusief pedalen: Ja; Frame: Merk demper: zonder dempers; Model: Wave; Materiaal type: Aluminium; Motor: Merk: Bosch; Model: Performance CX; Type: Middenmotor; Vermogen: 250 Watt; Accu: Model: Bosch Power Tube; Energieniveau: 750 Wh; Batterij montage: Intube accu verwijderbaar; Display: Bosch Kiox 300; Bereik: Bereik (km): 60; Vork: Model: Verende Vork; Merk: Suntour; Type: Mobie25 Air, Uitsluiting, 15mm steekas; Veervork: Veerweg (mm): 75 mm; Achterderailleur: Type aandrijving: Kettingschakeling; Aantal versnellingen: 11; Merk: Shimano; Type: XT; Versnellingshendel: Model: Shimano Deore XT; Tandwiel: Model: aluminium, 170mm; Overbrenging blad 1: 38 tanden; Ketting: Model: Shimano (1)
      Kalkhoff Endeavour 7.B Advance Wave, grijs 48cm 2022 Elektrische trekkingfietsen
      • 04000990424523
      1
    • Kalkhoff Endeavour 3.B Move Diamond 500Wh, grijs 60cm 2022 Elektrische trekkingfietsen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247735813.jpg?ts=1
      Kalkhoff Kalkhoff Endeavour 3.B Move Diamond 500Wh, grijs 60cm 2022 Elektrische trekkingfietsen Endeavour 3.B Move Diamond 500Wh, grijs 60cm 2022 Elektrische trekkingfietsen Endeavour 3.B Move Diamond 500Wh, grijs 60cm 2022 Elektrische trekkingfietsen Belangrijkste informatie: Type: E-bike 25km/u; Gebruiksdoel: E-trekkingfiets; Wielmaat: 28" inch; Aantal versnellingen: 9; Verkeersreglement: Voldoet aan de wet inzake de toelating van motorvoertuigen tot het wegverkeer; Afmetingen: Gewicht (ca.): 26.9 kg; Toegestane maximale laadgewicht: 130 kg; Levering: inclusief pedalen: Ja; Frame: Merk demper: zonder dempers; Model: Diamant; Materiaal type: Aluminium; Andere functies: Kalkhoff Endeavour 3.B Move; Motor: Merk: Bosch; Model: Prestaties Gen.3 (65 Nm); Type: Middenmotor; Vermogen: 250 Watt; Accu: Model: Bosch Power Tube; Type: Lithium-ionen; Energieniveau: 500 Wh; Batterij montage: Intube accu verwijderbaar; Display: Bosch Purion; Bereik: Bereik (km): 50; Vork: Model: Verende Vork; Merk: Suntour; Type: NEX E25 HLO, Lockout; Veervork: Veerweg (mm): 63 mm; Achterderailleur: Type aandrijving: Kettingschakeling; Aantal versnellingen: 9; Merk: Shimano; Type: Alivio; Versnellingshendel: Model: Shimano Alivio; Tandwiel: Model: aluminium, 170 (1)
      Kalkhoff Endeavour 3.B Move Diamond 500Wh, grijs 60cm 2022 Elektrische trekkingfietsen
      • 04000990422703
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 739.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 739.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 739.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 739.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 739.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 739.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 739.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 739.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 739.99
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 739.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 739.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 739.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 739.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 739.99
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 739.99
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 739.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 739.99
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 739.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 739.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 739.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 739.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 739.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 739.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 739.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 739.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 739.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 739.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 739.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 739.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 739.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 739.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 739.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 739.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 739.99
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 739.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 739.99
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 740.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 706.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 706.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 706.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 706.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 706.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 706.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 706.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 706.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 706.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 706.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 706.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 706.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 706.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 706.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 706.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 706.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 706.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 706.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 706.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 706.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 706.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 706.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 706.99
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 706.99
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 706.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 706.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 706.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 706.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 706.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 706.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 706.99
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 706.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 706.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 706.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 706.99
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 706.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 706.99
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 706.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 706.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 706.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 728.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 728.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 728.99
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 728.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 728.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 728.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 728.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 728.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 728.99
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 728.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 728.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 728.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 728.99
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 740.99
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 740.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 740.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 740.99
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 740.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 740.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 740.99
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 740.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 740.99
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 777.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 777.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 777.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 777.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 777.99
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 803.99
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 882.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 882.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 882.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 882.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 882.99
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 913.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 913.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 913.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 913.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 913.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 913.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 913.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 913.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 913.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 913.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 913.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 913.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 913.99
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 882.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 882.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 882.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 882.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 882.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 882.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 882.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 882.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 882.99
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 882.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 882.99
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 882.99
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 882.99
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 882.99
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 882.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 882.99
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 882.99
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 882.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 882.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 882.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 882.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 882.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 882.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 882.99
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 882.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 882.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 882.99
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 882.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 882.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 882.99
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 882.99
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 882.99
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 882.99
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 882.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 882.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 882.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 882.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 882.99
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 882.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 882.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 882.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 882.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 882.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 882.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 882.99
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 882.99
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 882.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 882.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be