x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Villette la Village elektrische fiets 43 cm, 26 inch Dames

Sorteer op
Thuiswinkel waarborg Thuiswinkel waarborg
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Villette la Village elektrische fiets 43 cm, 26 inch Dames
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Villette la Village elektrische fiets 43 cm, 26 inch Dames
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Villette la Village elektrische fiets 43 cm, 26 inch Dames
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/248463091.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/266281635.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/246665502.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/246665503.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/246665499.jpg?ts=1
Villette Villette la Village elektrische fiets 43 cm, 26 inch Dames la Village elektrische fiets 43 cm, 26 inch Dames la Village elektrische fiets 43 cm, 26 inch Dames "Villette la Village, elektrische damesfiets, 26"", 43 cm, 7 speed, coal grey" (1)
  • 08720618724588
1
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Dames
  • Design
    • Kleur: Grijs
  • 1249.00 1249.00 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      "Villette la Village, elektrische damesfiets, 26"", 43 cm, 7 speed, coal grey"1249.00, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Amigo Elektrische Stadsfiets E-vibe D1 28 Inch 57 Cm Heren 7v V-brakes Matgrijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228283792.jpg?ts=1
      Amigo Amigo Elektrische Stadsfiets E-vibe D1 28 Inch 57 Cm Heren 7v V-brakes Matgrijs Elektrische Stadsfiets E-vibe D1 28 Inch 57 Cm Heren 7v V-brakes Matgrijs Elektrische Stadsfiets E-vibe D1 28 Inch 57 Cm Heren 7v V-brakes Matgrijs Amigo E-Vibe D1 - Elektrische stadsfiets voor heren - Met 7 versnellingen - Matgrijs (1)
      Amigo Elektrische Stadsfiets E-vibe D1 28 Inch 57 Cm Heren 7v V-brakes Matgrijs
      • 08720585997268
      1
    • Troy elektrische Bakfiets 7V driewieler 481Wh Mat Bruin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134496300.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/135719751.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/135720675.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205841613.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/135720196.jpg?ts=1
      Troy Troy elektrische Bakfiets 7V driewieler 481Wh Mat Bruin elektrische Bakfiets 7V driewieler 481Wh Mat Bruin elektrische Bakfiets 7V driewieler 481Wh Mat Bruin Troy Elektrische Bakfiets - Fiets (elektrisch) - Unisex - Matzwart - 20 Inch (1)
      Troy elektrische Bakfiets 7V driewieler 481Wh Mat Bruin
      • 08717853990168
      • TR-101132
      1
    • Batavus Fonk E-go damesfiets 7 Rood mat
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/264541700.jpg?ts=1
      Batavus Batavus Fonk E-go damesfiets 7 Rood mat Fonk E-go damesfiets 7 Rood mat Fonk E-go damesfiets 7 Rood mat De Fonk E-go is een echte alleskunner. Niet alleen in de stad komt hij tot zijn recht, maar ook een recreatieve tocht gaat hij niet uit de weg. Door zijn lichte frame beweeg je lekker snel en ben je wendbaar. (2)
      Batavus Fonk E-go damesfiets 7 Rood mat
      • 08713568421812
      1
      deal
    • Vogue Elektrische fiets Basic dames Mat Zwart Bruin 47cm N7 468 Watt Mat Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205842621.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201612947.jpg?ts=1
      Vogue Vogue Elektrische fiets Basic dames Mat Zwart Bruin 47cm N7 468 Watt Mat Zwart Elektrische fiets Basic dames Mat Zwart Bruin 47cm N7 468 Watt Mat Zwart Elektrische fiets Basic dames Mat Zwart Bruin 47cm N7 468 Watt Mat Zwart Vogue Basic - Fiets (elektrisch) - Vrouwen - Matzwart;Bruin - 49 (8)
      Vogue Elektrische fiets Basic dames Mat Zwart Bruin 47cm N7 468 Watt Mat Zwart
      • 08717853996993
      • 08717853994135
      1
    • min
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 1299.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 1299.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 1299.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 1299.00
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 1299.00
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 1299.00
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 1299.00
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 1299.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 1299.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 1299.00
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 1299.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 1299.00
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 1299.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 1299.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 1299.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 1299.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 1299.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 1299.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 1299.00
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 1249.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 1229.00
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 1229.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 1229.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 1229.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 1229.00
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 1249.00
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 1249.00
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 1249.00
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 1249.00
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 1249.00
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 1249.00
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 1249.00
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 1249.00
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 1249.00
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 1249.00
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 1249.00
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 1249.00
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 1249.00
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 1249.00
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 1249.00
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 1249.00
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 1249.00
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 1249.00
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 1249.00
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 1249.00
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 1249.00
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 1249.00
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 1249.00
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 1249.00
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 1249.00
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 1249.00
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 1249.00
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 1249.00
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 1249.00
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 1249.00
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 1249.00
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 1249.00
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 1249.00
      • Wed Feb 01 00:00:00 CET 2023 1249.00
      • Thu Feb 02 00:00:00 CET 2023 1249.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be