x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Medisana LT470 Daglichtlamp

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Medisana LT470 Daglichtlamp
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Medisana LT470 Daglichtlamp
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Medisana LT470 Daglichtlamp
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/123927656.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/96056363.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/123927654.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/225152622.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/146549069.jpg?ts=1
Medisana Medisana LT470 Daglichtlamp LT470 Daglichtlamp LT470 Daglichtlamp MEDISANA LT 470 Daglichtlamp (1)
  • 04015588452222
  • 4003736
  • 408883
  • 45222
  • 3860009
2
  • Technische details
    • Light intensity: 10000 Lux
    • Aantal helderheidsniveaus: 1
    • Vermogen: 45 Watt
  • Algemene kenmerken
    • Type Lamp: Energy light
    • Garantie: 3 jaar
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Kleur: Wit
    • Materiaal: Kunststof
  • 103.18 116.99 EUR 2
    2
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      MEDISANA LT 470 Daglichtlamp103.18, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Winterdepressie: We hebben de helderheid nodig om ons fit te voelen. Vooral in het donkere seizoen kan de LT 470 voor het verlichten zorg...116.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Silk'n Facial Led Mask 100 Leds
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/221983458.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218443315.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218443316.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231980401.jpg?ts=1
      Silk'n Silk'n Facial Led Mask 100 Leds Facial Led Mask 100 Leds Facial Led Mask 100 Leds Silk'n Facial Led Mask 100 Leds is een LED-masker om de huid te verbeteren. Deze LED-lichttherapie vermindert rimpels, helpt bij ontstekingen, acne, littekens en verbetert de bloedcirculatie. Tegelijkertijd worden de vochttoevoer en elasticiteit van de huid verbeterd. Voor huid verbeterende behandelingen thuis! (1)
      Silk'n Facial Led Mask 100 Leds
      • 08712856067770
      2
      deal
    • Beurer TL20
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212242499.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212911365.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147726634.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144482946.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169747095.jpg?ts=1
      Beurer Beurer TL20 TL20 TL20 Beurer TL20 - Daglichtlamp - Compact en dun - 16,5x8,5cm (1)
      Beurer TL20
      • 04052095608032
      • 04211125608033
      • 60803
      • TL20
      • 20-641
      • 5657087
      • B60803
      2
    • Luminette 3
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209985656.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225667953.jpg?ts=1
      Luminette Luminette 3 3 3 Luminette 3 Lichttherapiebril - Energielamp - Daglichtlamp - Wit | Blauw (1)
      Luminette 3
      • 00745844429340
      2
    • Cstore Lexibook Frozen 2 - Projectorwekker Met Geluiden - Rp510fz
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167751924.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189585969.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189600919.jpg?ts=1
      Cstore Cstore Lexibook Frozen 2 - Projectorwekker Met Geluiden - Rp510fz Lexibook Frozen 2 - Projectorwekker Met Geluiden - Rp510fz Lexibook Frozen 2 - Projectorwekker Met Geluiden - Rp510fz Lexibook Disney Frozen 2 wekkerradio met projectie - Disney speelgoed - frozen speelgoed (1)
      Cstore Lexibook Frozen 2 - Projectorwekker Met Geluiden - Rp510fz
      • 03380743080352
      3
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 103.51
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 101.27
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 100.54
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 100.54
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 100.97
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 100.97
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 100.97
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 100.97
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 102.40
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 101.91
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 101.91
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 101.91
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 102.20
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 102.28
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 102.92
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 102.92
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 102.92
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 102.38
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 102.38
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 102.38
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 102.38
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 102.38
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 102.38
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 102.38
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 102.38
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 102.38
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 102.38
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 102.38
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 102.38
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 102.38
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 102.38
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 102.38
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 102.38
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 102.38
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 102.38
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 102.38
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 102.38
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 102.38
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 102.38
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 102.38
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 102.38
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 102.38
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 102.38
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 105.85
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 105.85
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 105.85
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 105.85
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 105.85
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 105.85
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 105.85
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 105.85
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 108.87
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 108.87
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 108.87
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 108.87
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 108.87
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 108.87
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 108.87
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 108.87
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 108.87
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 108.87
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 108.06
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 106.06
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 106.06
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 106.06
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 106.06
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 103.03
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 103.03
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 103.03
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 103.03
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 103.03
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 103.03
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 103.03
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 103.03
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 103.03
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 103.03
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 103.03
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 103.03
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 103.03
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 103.03
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 103.03
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 103.03
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 103.03
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 103.03
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 103.03
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 103.03
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 103.03
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 103.03
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 99.45
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 99.45
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 99.45
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 99.09
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 99.09
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 99.09
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 99.09
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 99.09
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 99.09
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 99.02
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 99.02
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 99.02
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 99.02
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 99.02
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 99.02
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 99.02
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 99.02
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 99.02
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 99.02
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 99.02
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 99.02
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 99.08
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 99.08
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 102.67
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 103.18
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 103.18
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 103.18
    • teamvergelijk@vergelijk.be