x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er enkellaarsjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    British knights enkellaarsjes

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in enkellaarsjes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • British knights sneaker
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134318573.jpg
      British knights British knights sneaker sneaker sneaker British Knights sneaker in het wit voor dames! Deze sneaker heeft een bovenwerk gemaakt van synthetisch materiaal, een binnenvoering van textiel en een kunststof zool. (1)
      British knights sneaker
      • 08718430026973
      1
      most_sold
      54.99 EUR
    • British knights sneaker
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134318573.jpg
      British knights British knights sneaker sneaker sneaker British Knights sneaker in het wit voor dames! Deze sneaker heeft een bovenwerk gemaakt van synthetisch materiaal, een binnenvoering van textiel en een kunststof zool. (1)
      British knights sneaker
      • 08718430026966
      1
      54.99 EUR
    • British knights sneaker
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134318573.jpg
      British knights British knights sneaker sneaker sneaker British Knights sneaker in het wit voor dames! Deze sneaker heeft een bovenwerk gemaakt van synthetisch materiaal, een binnenvoering van textiel en een kunststof zool. (1)
      British knights sneaker
      • 08718430026942
      1
      54.99 EUR
    • British knights sneaker
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134318573.jpg
      British knights British knights sneaker sneaker sneaker British Knights sneaker in het wit voor dames! Deze sneaker heeft een bovenwerk gemaakt van synthetisch materiaal, een binnenvoering van textiel en een kunststof zool. (1)
      British knights sneaker
      • 08718430026935
      1
      54.99 EUR
    • British knights sneaker
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134318573.jpg
      British knights British knights sneaker sneaker sneaker British Knights sneaker in het wit voor dames! Deze sneaker heeft een bovenwerk gemaakt van synthetisch materiaal, een binnenvoering van textiel en een kunststof zool. (1)
      British knights sneaker
      • 08718430026959
      1
      54.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Merk (brand):
      • 4x Comfort (4x_comfort)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • Acebo's (acebo_s)
      • ACO (aco)
      • Adidas (adidas)
      • Agatha Ruiz de la Prada (agatha_ruiz_de_la_prada)
      • Aigle (aigle)
      • Airstep/a.s.98 (airstep_a_s_98)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Alberto gozzi (alberto_gozzi)
      • Aldo (aldo)
      • Alpina (alpina)
      • Andre (andre)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Anna field (anna_field)
      • Antonio Moretto (antonio_moretto)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Aqa (aqa)
      • Ara (ara)
      • Art (art)
      • Ash (ash)
      • Aster (aster)
      • Axelda (axelda)
      • Babybotte (babybotte)
      • Balsamik (balsamik)
      • Be Natural (be_natural)
      • Bensimon (bensimon)
      • Betty London (betty_london)
      • Bianco (bianco)
      • Bibob (bibob)
      • Bikkembergs (bikkembergs)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Bizzy (bizzy)
      • Blackstone (blackstone)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Blundstone (blundstone)
      • Bocage (bocage)
      • Braqeez (braqeez)
      • British knights (british_knights)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Buffalo london (buffalo_london)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Bunker (bunker)
      • Bunnies (bunnies)
      • Cafe noir (cafe_noir)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • Carvela By Kurt Geiger (carvela_by_kurt_geiger)
      • Cassis côte d'azur (cassis_co_te_d_azur)
      • Castañer (castan_er)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • CAT (cat)
      • Catarina martins (catarina_martins)
      • Catimini (catimini)
      • Chicco (chicco)
      • Chie mihara (chie_mihara)
      • Chinese laundry (chinese_laundry)
      • Choizz (choizz)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • Clic (clic)
      • Clic! (clic_)
      • CMP (cmp)
      • Cole Haan (cole_haan)
      • Columbia (columbia)
      • Coolway (coolway)
      • Crocs (crocs)
      • D.co copenhagen (d_co_copenhagen)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Desigual (desigual)
      • Develab (develab)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Dkode (dkode)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dorking (dorking)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dream in green (dream_in_green)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dubarry (dubarry)
      • Dune London (dune_london)
      • DWRS (dwrs)
      • Ecco (ecco)
      • Eclipse (eclipse)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Element (element)
      • Elizabeth Stuart (elizabeth_stuart)
      • Elle (elle)
      • Emma go (emma_go)
      • Emu (emu)
      • Esprit (esprit)
      • Esska (esska)
      • Even&odd (even_odd)
      • Evita (evita)
      • Excellent (excellent)
      • Fabs (fabs)
      • Felmini (felmini)
      • Fericelli (fericelli)
      • Filipe Shoes (filipe_shoes)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fluchos (fluchos)
      • Fly london (fly_london)
      • Fornarina (fornarina)
      • France Mode (france_mode)
      • Frank wright (frank_wright)
      • Franken Schuhe (franken_schuhe)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • French Connection (french_connection)
      • FRETZ men (fretz_men)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • G-Star (g_star)
      • Gabor (gabor)
      • Gadea (gadea)
      • Gant (gant)
      • Garvalin (garvalin)
      • GBB (gbb)
      • Gemini (gemini)
      • Gennia (gennia)
      • Geox (geox)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Giga (giga)
      • Gioseppo (gioseppo)
      • Goldmud (goldmud)
      • Gordon and Bros (gordon_and_bros)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Heyraud (heyraud)
      • Hip (hip)
      • Hispanitas (hispanitas)
      • Hub (hub)
      • Hudson (hudson)
      • Hudson London (hudson_london)
      • Hunter (hunter)
      • Hush puppies (hush_puppies)
      • Högl (ho_gl)
      • Ikks (ikks)
      • Ippon Vintage (ippon_vintage)
      • Irregular choice (irregular_choice)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Janet janet (janet_janet)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Jenny (jenny)
      • Jfk (jfk)
      • Jil Sander Navy (jil_sander_navy)
      • Jochie & Freaks (jochie_freaks)
      • Jomos (jomos)
      • Jonak (jonak)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kamik (kamik)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kaporal (kaporal)
      • Kappa (kappa)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Karston (karston)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Keq (keq)
      • Keys (keys)
      • Kg by kurt geiger (kg_by_kurt_geiger)
      • Kickers (kickers)
      • Klingel (klingel)
      • Koah (koah)
      • Kost (kost)
      • La strada (la_strada)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Lazamani (lazamani)
      • Le Chic (le_chic)
      • Le Temps des Cerises (le_temps_des_cerises)
      • LEMON JELLY (lemon_jelly)
      • Les tropéziennes par m belarbi (les_trope_ziennes_par_m_belarbi)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Lipsy (lipsy)
      • Liva Loop (liva_loop)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lola espeleta (lola_espeleta)
      • Lola ramona (lola_ramona)
      • Lollipops (lollipops)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • Lotus (lotus)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowa (lowa)
      • LPB Shoes (lpb_shoes)
      • Luciano barachini (luciano_barachini)
      • Lumberjack (lumberjack)
      • Mae&Mathilda (mae_mathilda)
      • Mam'Zelle (mam_zelle)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Mcgregor (mcgregor)
      • Meline (meline)
      • Melissa (melissa)
      • Mellow yellow (mellow_yellow)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Menbur (menbur)
      • Merrell (merrell)
      • Metamorf'ose (metamorf_ose)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Miista (miista)
      • Mimmu (mimmu)
      • Minnetonka (minnetonka)
      • Miss kg (miss_kg)
      • Miss l'fire (miss_l_fire)
      • Mjus (mjus)
      • Mod'8 (mod_8)
      • Moma (moma)
      • Mona (mona)
      • Moon boot (moon_boot)
      • moony mood (moony_mood)
      • MOOYE ® - Collectie (mooye_collectie)
      • Mtng (mtng)
      • Muratti (muratti)
      • Mustang (mustang)
      • Mymo (mymo)
      • Naturino (naturino)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Neosens (neosens)
      • New Balance (new_balance)
      • New Look (new_look)
      • New rock (new_rock)
      • New zealand auckland (new_zealand_auckland)
      • Nike (nike)
      • Nine west (nine_west)
      • Nome Footwear (nome_footwear)
      • Now (now)
      • Nubikk (nubikk)
      • Only (only)
      • Pablosky (pablosky)
      • Paco gil (paco_gil)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Pataugas (pataugas)
      • Paul green (paul_green)
      • Paul Joe Sister (paul_joe_sister)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pepino (pepino)
      • Perlato (perlato)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Philippe Morvan (philippe_morvan)
      • Pieces (pieces)
      • Pier one (pier_one)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pinocchio (pinocchio)
      • Pldm by palladium (pldm_by_palladium)
      • Pretty ballerinas (pretty_ballerinas)
      • Primigi (primigi)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Ravel (ravel)
      • Red-Rag (red_rag)
      • Redskins (redskins)
      • Reflexan (reflexan)
      • Refresh (refresh)
      • Regard (regard)
      • Rehab (rehab)
      • Relaxshoe (relaxshoe)
      • Remonte (remonte)
      • Remonte dorndorf (remonte_dorndorf)
      • Replay (replay)
      • Richter (richter)
      • Ricosta (ricosta)
      • Rieker (rieker)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rockport (rockport)
      • Romika (romika)
      • Rondinella (rondinella)
      • Rovers (rovers)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Salamander (salamander)
      • Sam edelman (sam_edelman)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Schutz (schutz)
      • Sebago (sebago)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Semler (semler)
      • Shabbies (shabbies)
      • Shoecolate (shoecolate)
      • Shoesme (shoesme)
      • Shoo Pom (shoo_pom)
      • Shwik (shwik)
      • Sioux (sioux)
      • Sixtyseven (sixtyseven)
      • SKECHERS (skechers)
      • So size (so_size)
      • Softwalk (softwalk)
      • Sorel (sorel)
      • Spiral (spiral)
      • Spm (spm)
      • Spot on (spot_on)
      • Sprox (sprox)
      • Start rite (start_rite)
      • Stephane gontard (stephane_gontard)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stonefly (stonefly)
      • Strategia (strategia)
      • Studio Maison (studio_maison)
      • Superdry (superdry)
      • Superfit (superfit)
      • Swaggies (swaggies)
      • Swedish hasbeens (swedish_hasbeens)
      • Sweet Lemon (sweet_lemon)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tango (tango)
      • Tbs (tbs)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Teva (teva)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The north face (the_north_face)
      • Think! (think_)
      • Tigha (tigha)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toms (toms)
      • Tosca blu (tosca_blu)
      • Trend One (trend_one)
      • TUK (tuk)
      • Ugg (ugg)
      • Un matin d'ete (un_matin_d_ete)
      • Unisa (unisa)
      • United nude (united_nude)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vamos (vamos)
      • VAN IKKE (van_ikke)
      • Vaude (vaude)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Vialis (vialis)
      • Vic (vic)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • Vingino (vingino)
      • Volcom (volcom)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Wild (wild)
      • Wildflower (wildflower)
      • Woeffies (woeffies)
      • Wolky (wolky)
      • Xti (xti)
      • Yaya (yaya)
      • Yellow cab (yellow_cab)
      • Zign (zign)
    • Maat (schoenmaat):
      • 16 (16)
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 20.5 (20_5)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 22.5 (22_5)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Roze (roze)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Prijs (price):
      • Budget: lager dan €80 (budget)
      • Lage prijs: €80- €115 (low)
      • Gemiddelde prijs: €115- €150 (medium)
      • High end: Meer dan €150 (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Nubuck (nubuck)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
    • Type hak (hakvorm):
      • Block heel (block_heel)
      • Hoge hakken (hoge_hakken)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be