x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er enkellaarsjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    DWRS enkellaarsjes

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in enkellaarsjes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • DWRS female Low Texas Leopard Donkergrijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130314592.jpg
      DWRS DWRS female Low Texas Leopard Donkergrijs female Low Texas Leopard Donkergrijs female Low Texas Leopard Donkergrijs Westen enkellaarsjes zijn een musthave voor de dames dit seizoen! Deze opvallende variant komt uit de nieuwe collectie van DWRS. Het bovenwerk van de cowboy laarsjes is van suède. Het materiaal is bewerkt tot een opvallende luipaardprint. Op de schacht en op de wreef zijn bruine sierlijke stiksels aangebracht. De voering van de enkellaarsjes is van synthetisch materiaal. Dit dames model van DWRS 23145 beschikt over een vast voetbed. Verder hebben ze een stevige houtenhak van circa 4 centimeter. (1)
      DWRS female Low Texas Leopard Donkergrijs
      1
      most_sold
      93.94 EUR
    • DWRS enkellaars
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140365254.jpg
      DWRS DWRS enkellaars enkellaars enkellaars Stoere enkellaarzen in het zwart van het merk DWRS! Deze laarzen zijn grotendeels gemaakt van leer en hebben een kunststof zool. Deze enkellaars is voorzien van een elastiek. (1)
      DWRS enkellaars
      1
      87.99 EUR
    • DWRS enkellaars
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140365254.jpg
      DWRS DWRS enkellaars enkellaars enkellaars Stoere enkellaarzen in het zwart van het merk DWRS! Deze laarzen zijn grotendeels gemaakt van leer en hebben een kunststof zool. Deze enkellaars is voorzien van een elastiek. (1)
      DWRS enkellaars
      1
      87.99 EUR
    • DWRS enkellaars
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140365256.jpg
      DWRS DWRS enkellaars enkellaars enkellaars Stoeree witte enkellaarzen van het merk DWRS! Deze laars is grotendeels gemaakt van leer en heeft een kunststof zool. Deze enkellaars is voorzien van een elastiek. (1)
      DWRS enkellaars
      1
      87.99 EUR
    • DWRS enkellaars
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140365256.jpg
      DWRS DWRS enkellaars enkellaars enkellaars Stoeree witte enkellaarzen van het merk DWRS! Deze laars is grotendeels gemaakt van leer en heeft een kunststof zool. Deze enkellaars is voorzien van een elastiek. (1)
      DWRS enkellaars
      1
      87.99 EUR
    • DWRS female chelsea boots Beige
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130306312.jpg
      DWRS DWRS female chelsea boots Beige female chelsea boots Beige female chelsea boots Beige Opvallende chelsea laarsjes van het merk DWRS. De upper van deze DWRS damesschoenen worden gesierd door ponyhair met een giraffe print. Het binnenwerk van deze laars is volledig leer gevoerd. Deze DWRS 17001 enkellaarsjes hebben een uitneembaar leren voetbed. Aan beide zijkanten zit een bruine elastische inzet voor extra draagcomfort. De treklus aan de achterzijde en het elastiek versoepelen het in- en uitstappen. De mooie crepezool past helemaal bij deze stijl. (1)
      DWRS female chelsea boots Beige
      1
      53.94 EUR
    • DWRS enkellaars
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140365256.jpg
      DWRS DWRS enkellaars enkellaars enkellaars Stoeree witte enkellaarzen van het merk DWRS! Deze laars is grotendeels gemaakt van leer en heeft een kunststof zool. Deze enkellaars is voorzien van een elastiek. (1)
      DWRS enkellaars
      1
      87.99 EUR
    • DWRS enkellaars
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140365254.jpg
      DWRS DWRS enkellaars enkellaars enkellaars Stoere enkellaarzen in het zwart van het merk DWRS! Deze laarzen zijn grotendeels gemaakt van leer en hebben een kunststof zool. Deze enkellaars is voorzien van een elastiek. (1)
      DWRS enkellaars
      1
      87.99 EUR
    • DWRS enkellaars
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140365254.jpg
      DWRS DWRS enkellaars enkellaars enkellaars Stoere enkellaarzen in het zwart van het merk DWRS! Deze laarzen zijn grotendeels gemaakt van leer en hebben een kunststof zool. Deze enkellaars is voorzien van een elastiek. (1)
      DWRS enkellaars
      1
      87.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Merk (brand):
      • 4x Comfort (4x_comfort)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • ACO (aco)
      • Adidas (adidas)
      • Agatha Ruiz de la Prada (agatha_ruiz_de_la_prada)
      • Aigle (aigle)
      • Airstep/a.s.98 (airstep_a_s_98)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Alberto gozzi (alberto_gozzi)
      • Aldo (aldo)
      • Alpina (alpina)
      • Andre (andre)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Anna field (anna_field)
      • Antonio Moretto (antonio_moretto)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Aqa (aqa)
      • Ara (ara)
      • Art (art)
      • Ash (ash)
      • Aster (aster)
      • Atelier voisin (atelier_voisin)
      • Axelda (axelda)
      • Babybotte (babybotte)
      • Be Natural (be_natural)
      • Bensimon (bensimon)
      • Betty London (betty_london)
      • Bianco (bianco)
      • Bibob (bibob)
      • Bikkembergs (bikkembergs)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Blackstone (blackstone)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blundstone (blundstone)
      • Bocage (bocage)
      • Braqeez (braqeez)
      • British knights (british_knights)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Buffalo london (buffalo_london)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Bunker (bunker)
      • Bunnies (bunnies)
      • C.petula (c_petula)
      • Cafe noir (cafe_noir)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • Carvela (carvela)
      • Carvela By Kurt Geiger (carvela_by_kurt_geiger)
      • Cassis côte d'azur (cassis_co_te_d_azur)
      • Castañer (castan_er)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • CAT (cat)
      • Catarina martins (catarina_martins)
      • Catimini (catimini)
      • Chicco (chicco)
      • Chie mihara (chie_mihara)
      • Chinese laundry (chinese_laundry)
      • Choizz (choizz)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • Clic (clic)
      • Clic! (clic_)
      • CMP (cmp)
      • Cole Haan (cole_haan)
      • Columbia (columbia)
      • Coolway (coolway)
      • Crocs (crocs)
      • D.co copenhagen (d_co_copenhagen)
      • Desigual (desigual)
      • Develab (develab)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Dkode (dkode)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dorking (dorking)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dream in green (dream_in_green)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dubarry (dubarry)
      • Dune London (dune_london)
      • DWRS (dwrs)
      • Ecco (ecco)
      • Eclipse (eclipse)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Elizabeth Stuart (elizabeth_stuart)
      • Elle (elle)
      • Emma go (emma_go)
      • Emu (emu)
      • Esprit (esprit)
      • Esska (esska)
      • Even&odd (even_odd)
      • Evita (evita)
      • Fabs (fabs)
      • Felmini (felmini)
      • Fericelli (fericelli)
      • Filipe Shoes (filipe_shoes)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fly london (fly_london)
      • Fornarina (fornarina)
      • France Mode (france_mode)
      • Frank wright (frank_wright)
      • Franken Schuhe (franken_schuhe)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • French Connection (french_connection)
      • FRETZ men (fretz_men)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • G-Star (g_star)
      • Gabor (gabor)
      • Gadea (gadea)
      • Gant (gant)
      • Garvalin (garvalin)
      • GBB (gbb)
      • Gemini (gemini)
      • Gennia (gennia)
      • Geox (geox)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Giga (giga)
      • Gioseppo (gioseppo)
      • Goldmud (goldmud)
      • Gordon and Bros (gordon_and_bros)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Heyraud (heyraud)
      • Hip (hip)
      • Hispanitas (hispanitas)
      • Hub (hub)
      • Hudson (hudson)
      • Hudson London (hudson_london)
      • Hunter (hunter)
      • Hush puppies (hush_puppies)
      • Högl (ho_gl)
      • Ikks (ikks)
      • ILC (ilc)
      • Ippon Vintage (ippon_vintage)
      • Irregular choice (irregular_choice)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Janet janet (janet_janet)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Jenny (jenny)
      • Jfk (jfk)
      • Jil Sander Navy (jil_sander_navy)
      • Jochie & Freaks (jochie_freaks)
      • Jomos (jomos)
      • Jonak (jonak)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kamik (kamik)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kaporal (kaporal)
      • Kappa (kappa)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Karston (karston)
      • Katy Perry (katy_perry)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Keq (keq)
      • Keys (keys)
      • Kg by kurt geiger (kg_by_kurt_geiger)
      • Kickers (kickers)
      • Klingel (klingel)
      • Koah (koah)
      • La strada (la_strada)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Lazamani (lazamani)
      • Le Chic (le_chic)
      • Le Temps des Cerises (le_temps_des_cerises)
      • LEMON JELLY (lemon_jelly)
      • Les tropéziennes par m belarbi (les_trope_ziennes_par_m_belarbi)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Lipsy (lipsy)
      • Liva Loop (liva_loop)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lola espeleta (lola_espeleta)
      • Lola ramona (lola_ramona)
      • Lollipops (lollipops)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • Lotus (lotus)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowa (lowa)
      • LPB Shoes (lpb_shoes)
      • Luciano barachini (luciano_barachini)
      • Lumberjack (lumberjack)
      • Mae&Mathilda (mae_mathilda)
      • Mam'Zelle (mam_zelle)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Mcgregor (mcgregor)
      • Melissa (melissa)
      • Mellow yellow (mellow_yellow)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Menbur (menbur)
      • Metamorf'ose (metamorf_ose)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Miista (miista)
      • Mimmu (mimmu)
      • Minnetonka (minnetonka)
      • Miss kg (miss_kg)
      • Miss l'fire (miss_l_fire)
      • Mjus (mjus)
      • Mod'8 (mod_8)
      • Mona (mona)
      • Moon boot (moon_boot)
      • moony mood (moony_mood)
      • MOOYE ® - Collectie (mooye_collectie)
      • Mtng (mtng)
      • Muratti (muratti)
      • Mustang (mustang)
      • Myma (myma)
      • Mymo (mymo)
      • Naturino (naturino)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Neosens (neosens)
      • New Balance (new_balance)
      • New Look (new_look)
      • New rock (new_rock)
      • New zealand auckland (new_zealand_auckland)
      • Nike (nike)
      • Nine west (nine_west)
      • Nome Footwear (nome_footwear)
      • Now (now)
      • Nubikk (nubikk)
      • Only (only)
      • Oxs (oxs)
      • Pablosky (pablosky)
      • Paco gil (paco_gil)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Pataugas (pataugas)
      • Paul green (paul_green)
      • Paul Joe Sister (paul_joe_sister)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pepino (pepino)
      • Perlato (perlato)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Philippe Morvan (philippe_morvan)
      • Pieces (pieces)
      • Pier one (pier_one)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pinocchio (pinocchio)
      • Pldm by palladium (pldm_by_palladium)
      • Pretty ballerinas (pretty_ballerinas)
      • Primigi (primigi)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Ravel (ravel)
      • Red-Rag (red_rag)
      • Redskins (redskins)
      • Reflexan (reflexan)
      • Refresh (refresh)
      • Regard (regard)
      • Rehab (rehab)
      • Relaxshoe (relaxshoe)
      • Remonte (remonte)
      • Remonte dorndorf (remonte_dorndorf)
      • Replay (replay)
      • Richter (richter)
      • Ricosta (ricosta)
      • Rieker (rieker)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Romika (romika)
      • Rondinella (rondinella)
      • Rovers (rovers)
      • Roxy (roxy)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sam edelman (sam_edelman)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Schutz (schutz)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sebago (sebago)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Semler (semler)
      • Shabbies (shabbies)
      • Shoecolate (shoecolate)
      • Shoesme (shoesme)
      • Shoo Pom (shoo_pom)
      • Shwik (shwik)
      • Sioux (sioux)
      • Sixtyseven (sixtyseven)
      • SKECHERS (skechers)
      • So size (so_size)
      • Softinos (softinos)
      • Softwalk (softwalk)
      • Sorel (sorel)
      • Spiral (spiral)
      • Spm (spm)
      • Spot on (spot_on)
      • Sprox (sprox)
      • Stephane gontard (stephane_gontard)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stonefly (stonefly)
      • Strategia (strategia)
      • Studio Maison (studio_maison)
      • Superdry (superdry)
      • Superfit (superfit)
      • Swedish hasbeens (swedish_hasbeens)
      • Sweet Lemon (sweet_lemon)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tango (tango)
      • Tbs (tbs)
      • Teva (teva)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The north face (the_north_face)
      • Think! (think_)
      • Tigha (tigha)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toms (toms)
      • Tosca blu (tosca_blu)
      • Ugg (ugg)
      • Un matin d'ete (un_matin_d_ete)
      • Unisa (unisa)
      • United nude (united_nude)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vamos (vamos)
      • VAN IKKE (van_ikke)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vialis (vialis)
      • Vic (vic)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • Vingino (vingino)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Wild (wild)
      • Wildflower (wildflower)
      • Wolky (wolky)
      • Xti (xti)
      • Yaya (yaya)
      • Yellow cab (yellow_cab)
      • Zign (zign)
    • Maat (schoenmaat):
      • 16 (16)
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 20.5 (20_5)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 22.5 (22_5)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Roze (roze)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Prijs (price):
      • Budget: lager dan €80 (budget)
      • Lage prijs: €80- €115 (low)
      • Gemiddelde prijs: €115- €150 (medium)
      • High end: Meer dan €150 (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Nubuck (nubuck)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
    • Type hak (hakvorm):
      • Block heel (block_heel)
      • Hoge hakken (hoge_hakken)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be