x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er enkellaarsjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Fritzi aus Preußen enkellaarsjes

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in enkellaarsjes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Fritzi aus Preußen Veterlaarsjes 'Paula'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/121081624.jpg
      Fritzi aus Preußen Fritzi aus Preußen Veterlaarsjes 'Paula' Veterlaarsjes 'Paula' Veterlaarsjes 'Paula' Materiaal: Overige materialen; Materiaal: Textiel; Type hak: Blokhak; Schoenneus: Ronde neus; Plateau: Zonder plateau; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Vetering, Ritszakken aan de zijkant, Versterkte hak, Hielband; Hakhoogte: Platte hak (0-3 cm) (1)
      Fritzi aus Preußen Veterlaarsjes 'Paula'
      • 04059065127821
      • FRI0429001000001
      2
      deal
      34.90 EUR
    • Fritzi aus Preußen Veterlaarsjes 'Paula'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/121081624.jpg
      Fritzi aus Preußen Fritzi aus Preußen Veterlaarsjes 'Paula' Veterlaarsjes 'Paula' Veterlaarsjes 'Paula' Materiaal: Overige materialen; Materiaal: Textiel; Type hak: Blokhak; Schoenneus: Ronde neus; Plateau: Zonder plateau; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Vetering, Ritszakken aan de zijkant, Versterkte hak, Hielband; Hakhoogte: Platte hak (0-3 cm) (1)
      Fritzi aus Preußen Veterlaarsjes 'Paula'
      • 04059065127838
      • FRI0429001000002
      2
      34.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Merk (brand):
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 4x Comfort (4x_comfort)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • ACO (aco)
      • Adidas (adidas)
      • Airstep/a.s.98 (airstep_a_s_98)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Aldo (aldo)
      • Alpina (alpina)
      • Andre (andre)
      • Antonio Moretto (antonio_moretto)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Aqa (aqa)
      • Ara (ara)
      • Art (art)
      • Be Natural (be_natural)
      • Bensimon (bensimon)
      • Betty London (betty_london)
      • Bianco (bianco)
      • Bibob (bibob)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Bizzy (bizzy)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Blundstone (blundstone)
      • Braqeez (braqeez)
      • British knights (british_knights)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Buffalo london (buffalo_london)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Bunnies (bunnies)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Caprice (caprice)
      • Carvela By Kurt Geiger (carvela_by_kurt_geiger)
      • CAT (cat)
      • Choizz (choizz)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • Clic (clic)
      • Clic! (clic_)
      • Cole Haan (cole_haan)
      • Columbia (columbia)
      • Crocs (crocs)
      • Develab (develab)
      • Diesel (diesel)
      • Dkode (dkode)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dream in green (dream_in_green)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dubarry (dubarry)
      • Dune London (dune_london)
      • DWRS (dwrs)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Emu (emu)
      • Esprit (esprit)
      • Even&odd (even_odd)
      • Evita (evita)
      • Fabs (fabs)
      • Filipe Shoes (filipe_shoes)
      • FitFlop (fitflop)
      • Floris van bommel (floris_van_bommel)
      • Franken Schuhe (franken_schuhe)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • FRETZ men (fretz_men)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Gabor (gabor)
      • Gadea (gadea)
      • Gant (gant)
      • Gemini (gemini)
      • Gennia (gennia)
      • Geox (geox)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Giga (giga)
      • GUESS (guess)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Heyraud (heyraud)
      • Hip (hip)
      • Hub (hub)
      • Hudson London (hudson_london)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hunter (hunter)
      • Högl (ho_gl)
      • Ichi (ichi)
      • ILC (ilc)
      • Ippon Vintage (ippon_vintage)
      • Irregular choice (irregular_choice)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Jenny (jenny)
      • Jochie & Freaks (jochie_freaks)
      • Jomos (jomos)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kamik (kamik)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Keq (keq)
      • Kickers (kickers)
      • Klingel (klingel)
      • La strada (la_strada)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Lazamani (lazamani)
      • Le Chic (le_chic)
      • LEMON JELLY (lemon_jelly)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Liva Loop (liva_loop)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lola ramona (lola_ramona)
      • Lowa (lowa)
      • Lurchi (lurchi)
      • Mae&Mathilda (mae_mathilda)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Mcgregor (mcgregor)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Merrell (merrell)
      • Minnetonka (minnetonka)
      • Mjus (mjus)
      • Mona (mona)
      • MOOYE ® - Collectie (mooye_collectie)
      • Mustang (mustang)
      • Mymo (mymo)
      • Naturino (naturino)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • New Look (new_look)
      • New rock (new_rock)
      • New zealand auckland (new_zealand_auckland)
      • Nike (nike)
      • Only (only)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Paul green (paul_green)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pepino (pepino)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Pieces (pieces)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pinocchio (pinocchio)
      • Pldm by palladium (pldm_by_palladium)
      • Primigi (primigi)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Red-Rag (red_rag)
      • Reflexan (reflexan)
      • Regarde Le Ciel Cady (regarde_le_ciel_cady)
      • Rehab (rehab)
      • Relaxshoe (relaxshoe)
      • Remonte (remonte)
      • Remonte dorndorf (remonte_dorndorf)
      • Replay (replay)
      • Richter (richter)
      • Ricosta (ricosta)
      • Rieker (rieker)
      • Romika (romika)
      • Rondinella (rondinella)
      • Rovers (rovers)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Salamander (salamander)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Semler (semler)
      • Shabbies (shabbies)
      • Shoecolate (shoecolate)
      • Shoesme (shoesme)
      • Shoo Pom (shoo_pom)
      • Sioux (sioux)
      • Sixtyseven (sixtyseven)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softinos (softinos)
      • Softline (softline)
      • Softwalk (softwalk)
      • Sorel (sorel)
      • Spm (spm)
      • Sprox (sprox)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Studio Maison (studio_maison)
      • Stuppy (stuppy)
      • Superdry (superdry)
      • Superfit (superfit)
      • Swaggies (swaggies)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tango (tango)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The north face (the_north_face)
      • Think! (think_)
      • Tigha (tigha)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toms (toms)
      • Trend One (trend_one)
      • Ugg (ugg)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vamos (vamos)
      • VAN IKKE (van_ikke)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • Vingino (vingino)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Woeffies (woeffies)
      • Wolky (wolky)
      • Xsensible (xsensible)
      • Yellow cab (yellow_cab)
    • Maat (schoenmaat):
      • 16 (16)
      • 18 (18)
      • 20 (20)
      • 20.5 (20_5)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 22.5 (22_5)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
      • 55 (55)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Roze (roze)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Prijs (price):
      • Budget: lager dan €80 (budget)
      • Lage prijs: €80- €115 (low)
      • Gemiddelde prijs: €115- €150 (medium)
      • High end: Meer dan €150 (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Nubuck (nubuck)
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
    • Type hak (hakvorm):
      • Block heel (block_heel)
      • Hoge hakken (hoge_hakken)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be