x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er enkellaarsjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Fritzi aus Preußen enkellaarsjes

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in enkellaarsjes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Fritzi aus Preußen Chelsea boots 'Grace Basic'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118883849.jpg
      Fritzi aus Preußen Fritzi aus Preußen Chelsea boots 'Grace Basic' Chelsea boots 'Grace Basic' Chelsea boots 'Grace Basic' Die Grace für Damen von Fritzi aus Preußen ist eine angesagte Stiefelette und die ideale Begleitung für jeden Anlass. Das samtige Obermaterial mit Ziernähten und einem kleinen Metall-Logo zieht alle Blicke auf sich und macht diesen Schuh selbst am Abend zu einem eleganten Begleiter. Die praktische Schlupfform dieses Chelsea-Boot mit seitlichen Elastik-Einsätzen ermöglicht ein einfaches und bequemes An- und Ausziehen. 100% Lederfrei aus recycelbarem Polyurethan ohne tierische Inhaltsstoffe ge... (1)
      Fritzi aus Preußen Chelsea boots 'Grace Basic'
      • 04059065125131
      • FRI0422001000003
      2
      most_sold
      26.51 EUR
    • Fritzi aus Preußen Chelsea boots 'Grace Basic'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118883849.jpg
      Fritzi aus Preußen Fritzi aus Preußen Chelsea boots 'Grace Basic' Chelsea boots 'Grace Basic' Chelsea boots 'Grace Basic' Materiaal: Imitatieleer; Materiaal: Overige materialen; Type hak: Blokhak; Motief: Effen; Schoenneus: Ronde neus; Plateau: Zonder plateau; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Elastische inzetstukken, Enkelhoog, Elastische inserts, Hielband; Hakhoogte: Platte hak (0-3 cm) (1)
      Fritzi aus Preußen Chelsea boots 'Grace Basic'
      • 04059065125155
      • FRI0422001000005
      2
      deal
      44.90 EUR
    • Fritzi aus Preußen Boots 'Evie'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118263684.jpg
      Fritzi aus Preußen Fritzi aus Preußen Boots 'Evie' Boots 'Evie' Boots 'Evie' Bovenmateriaal: synthetisch. Voering: synthetisch, textiel. Zool: synthetisch. Deze boot van Fritzi uit Pruisen is de ideale metgezel voor stijlbewuste dames. Het glinsterende oppervlak en de decoratieve gespen maken de coole look perfect. (1)
      Fritzi aus Preußen Boots 'Evie'
      • 04059065125100
      • FRI0431001000006
      2
      24.20 EUR
    • Fritzi aus Preußen Boots 'Evie'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118263684.jpg
      Fritzi aus Preußen Fritzi aus Preußen Boots 'Evie' Boots 'Evie' Boots 'Evie' Materiaal: Imitatieleder; Materiaal: Overige materialen; Type hak: Blokhak; Motief: Effen; Schoenneus: Ronde neus; Plateau: Zonder plateau; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Ritszakken aan de zijkant, Profielzolen, Versterkte hak, Hielband, Decoratieve rits; Hakhoogte: Platte hak (0-3 cm) (1)
      Fritzi aus Preußen Boots 'Evie'
      • 04059065125063
      • FRI0431001000002
      2
      deal
      29.90 EUR
    • Fritzi aus Preußen Chelsea boots 'Grace Basic'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130176327.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118883849.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130176325.jpg
      Fritzi aus Preußen Fritzi aus Preußen Chelsea boots 'Grace Basic' Chelsea boots 'Grace Basic' Chelsea boots 'Grace Basic' Materiaal: Imitatieleer; Materiaal: Overige materialen; Type hak: Blokhak; Motief: Effen; Schoenneus: Ronde neus; Plateau: Zonder plateau; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Elastische inzetstukken, Enkelhoog, Elastische inserts, Hielband; Hakhoogte: Platte hak (0-3 cm) (1)
      Fritzi aus Preußen Chelsea boots 'Grace Basic'
      • 04059065125117
      • FRI0422001000001
      1
      deal
      44.90 EUR
    • Fritzi aus Preußen Boots 'Evie'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118263684.jpg
      Fritzi aus Preußen Fritzi aus Preußen Boots 'Evie' Boots 'Evie' Boots 'Evie' Material: Lederimitat; Material: Weiteres Material; Absatzart: Blockabsatz; Muster: Unifarben; Schuhspitze: Runde Kappe; Plateau: Ohne Plateau; Farben pro Pack: Eine Farbe pro Pack; Design: Seitlicher Reißverschluss, Profilsohle, Verstärkte Ferse, Fersenlasche, Zierreißverschluss; Absatzhöhe: Flacher Absatz (0-3 cm) (1)
      Fritzi aus Preußen Boots 'Evie'
      • 04059065125056
      • FRI0431001000001
      1
      deal
      29.90 EUR
    • Fritzi aus Preußen Chelsea boots 'Grace Basic'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118883849.jpg
      Fritzi aus Preußen Fritzi aus Preußen Chelsea boots 'Grace Basic' Chelsea boots 'Grace Basic' Chelsea boots 'Grace Basic' Materiaal: Imitatieleer; Materiaal: Overige materialen; Type hak: Blokhak; Motief: Effen; Schoenneus: Ronde neus; Plateau: Zonder plateau; Kleuren per verpakking: Een kleur per verpakking; Design: Elastische inzetstukken, Enkelhoog, Elastische inserts, Hielband; Hakhoogte: Platte hak (0-3 cm) (1)
      Fritzi aus Preußen Chelsea boots 'Grace Basic'
      • 04059065125124
      • FRI0422001000002
      2
      21.05 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Merk (brand):
      • 4x Comfort (4x_comfort)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • Acebo's (acebo_s)
      • ACO (aco)
      • Adidas (adidas)
      • Agatha Ruiz de la Prada (agatha_ruiz_de_la_prada)
      • Aigle (aigle)
      • Airstep/a.s.98 (airstep_a_s_98)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Alberto gozzi (alberto_gozzi)
      • Aldo (aldo)
      • Alpina (alpina)
      • Andre (andre)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Anna field (anna_field)
      • Antonio Moretto (antonio_moretto)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Aqa (aqa)
      • Ara (ara)
      • Art (art)
      • Ash (ash)
      • Aster (aster)
      • Axelda (axelda)
      • Babybotte (babybotte)
      • Be Natural (be_natural)
      • Bensimon (bensimon)
      • Betty London (betty_london)
      • Bianco (bianco)
      • Bibob (bibob)
      • Bikkembergs (bikkembergs)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Blackstone (blackstone)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blundstone (blundstone)
      • Bocage (bocage)
      • Braqeez (braqeez)
      • British knights (british_knights)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Buffalo london (buffalo_london)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Bunker (bunker)
      • Bunnies (bunnies)
      • C.petula (c_petula)
      • Cafe noir (cafe_noir)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • Carvela By Kurt Geiger (carvela_by_kurt_geiger)
      • Cassis côte d'azur (cassis_co_te_d_azur)
      • Castañer (castan_er)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • CAT (cat)
      • Catarina martins (catarina_martins)
      • Catimini (catimini)
      • Chicco (chicco)
      • Chie mihara (chie_mihara)
      • Chinese laundry (chinese_laundry)
      • Choizz (choizz)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • Clic (clic)
      • Clic! (clic_)
      • CMP (cmp)
      • Coclico (coclico)
      • Cole Haan (cole_haan)
      • Columbia (columbia)
      • Coolway (coolway)
      • Crocs (crocs)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Desigual (desigual)
      • Develab (develab)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Dkode (dkode)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dorking (dorking)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dream in green (dream_in_green)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dubarry (dubarry)
      • Dumond (dumond)
      • Dune London (dune_london)
      • DWRS (dwrs)
      • Ecco (ecco)
      • Eclipse (eclipse)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Element (element)
      • Elizabeth Stuart (elizabeth_stuart)
      • Elle (elle)
      • Emma go (emma_go)
      • Emu (emu)
      • Esprit (esprit)
      • Esska (esska)
      • Even&odd (even_odd)
      • Evita (evita)
      • Fabs (fabs)
      • Felmini (felmini)
      • Fericelli (fericelli)
      • Filipe Shoes (filipe_shoes)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fly london (fly_london)
      • Fornarina (fornarina)
      • France Mode (france_mode)
      • Frank wright (frank_wright)
      • Franken Schuhe (franken_schuhe)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • French Connection (french_connection)
      • FRETZ men (fretz_men)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • G-Star (g_star)
      • Gabor (gabor)
      • Gadea (gadea)
      • Gant (gant)
      • Garvalin (garvalin)
      • GBB (gbb)
      • Gemini (gemini)
      • Gennia (gennia)
      • Geox (geox)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Giga (giga)
      • Gioseppo (gioseppo)
      • Goldmud (goldmud)
      • Gordon and Bros (gordon_and_bros)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Heyraud (heyraud)
      • Hip (hip)
      • Hispanitas (hispanitas)
      • Hub (hub)
      • Hudson (hudson)
      • Hudson London (hudson_london)
      • Hunter (hunter)
      • Hush puppies (hush_puppies)
      • Högl (ho_gl)
      • Ikks (ikks)
      • ILC (ilc)
      • Ippon Vintage (ippon_vintage)
      • Irregular choice (irregular_choice)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Janet janet (janet_janet)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Jenny (jenny)
      • Jfk (jfk)
      • Jil Sander Navy (jil_sander_navy)
      • Jochie & Freaks (jochie_freaks)
      • Jomos (jomos)
      • Jonak (jonak)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kamik (kamik)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kaporal (kaporal)
      • Kappa (kappa)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Karston (karston)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Keq (keq)
      • Keys (keys)
      • Kg by kurt geiger (kg_by_kurt_geiger)
      • Kickers (kickers)
      • Klingel (klingel)
      • Koah (koah)
      • Kost (kost)
      • La strada (la_strada)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Lazamani (lazamani)
      • Le Chic (le_chic)
      • Le Temps des Cerises (le_temps_des_cerises)
      • LEMON JELLY (lemon_jelly)
      • Les tropéziennes par m belarbi (les_trope_ziennes_par_m_belarbi)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Lipsy (lipsy)
      • Liva Loop (liva_loop)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lola espeleta (lola_espeleta)
      • Lola ramona (lola_ramona)
      • Lollipops (lollipops)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • Lotus (lotus)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowa (lowa)
      • LPB Shoes (lpb_shoes)
      • Luciano barachini (luciano_barachini)
      • Lumberjack (lumberjack)
      • Mae&Mathilda (mae_mathilda)
      • Mam'Zelle (mam_zelle)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Mcgregor (mcgregor)
      • Melissa (melissa)
      • Mellow yellow (mellow_yellow)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Menbur (menbur)
      • Metamorf'ose (metamorf_ose)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Miista (miista)
      • Mimmu (mimmu)
      • Minnetonka (minnetonka)
      • Miss kg (miss_kg)
      • Miss l'fire (miss_l_fire)
      • Mjus (mjus)
      • Mod'8 (mod_8)
      • Moma (moma)
      • Mona (mona)
      • Moon boot (moon_boot)
      • moony mood (moony_mood)
      • MOOYE ® - Collectie (mooye_collectie)
      • Mtng (mtng)
      • Muratti (muratti)
      • Mustang (mustang)
      • Myma (myma)
      • Mymo (mymo)
      • Naturino (naturino)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Neosens (neosens)
      • New Balance (new_balance)
      • New Look (new_look)
      • New rock (new_rock)
      • New zealand auckland (new_zealand_auckland)
      • Nike (nike)
      • Nine west (nine_west)
      • Nome Footwear (nome_footwear)
      • Now (now)
      • Nubikk (nubikk)
      • Only (only)
      • Oxs (oxs)
      • Pablosky (pablosky)
      • Paco gil (paco_gil)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Pataugas (pataugas)
      • Paul green (paul_green)
      • Paul Joe Sister (paul_joe_sister)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pepino (pepino)
      • Perlato (perlato)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Philippe Morvan (philippe_morvan)
      • Pieces (pieces)
      • Pier one (pier_one)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pinocchio (pinocchio)
      • Pldm by palladium (pldm_by_palladium)
      • Pretty ballerinas (pretty_ballerinas)
      • Primigi (primigi)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Red-Rag (red_rag)
      • Redskins (redskins)
      • Reflexan (reflexan)
      • Refresh (refresh)
      • Regard (regard)
      • Rehab (rehab)
      • Relaxshoe (relaxshoe)
      • Remonte (remonte)
      • Remonte dorndorf (remonte_dorndorf)
      • Replay (replay)
      • Richter (richter)
      • Ricosta (ricosta)
      • Rieker (rieker)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Romika (romika)
      • Rondinella (rondinella)
      • Rovers (rovers)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • S.oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sam edelman (sam_edelman)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Schutz (schutz)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sebago (sebago)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Semler (semler)
      • Shabbies (shabbies)
      • Shoe biz (shoe_biz)
      • Shoecolate (shoecolate)
      • Shoesme (shoesme)
      • Shoo Pom (shoo_pom)
      • Shwik (shwik)
      • Sioux (sioux)
      • Sixtyseven (sixtyseven)
      • SKECHERS (skechers)
      • So size (so_size)
      • Softinos (softinos)
      • Softwalk (softwalk)
      • Sorel (sorel)
      • Spiral (spiral)
      • Spm (spm)
      • Spot on (spot_on)
      • Sprox (sprox)
      • Start rite (start_rite)
      • Stephane gontard (stephane_gontard)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stonefly (stonefly)
      • Strategia (strategia)
      • Studio Maison (studio_maison)
      • Superdry (superdry)
      • Superfit (superfit)
      • Supertrash (supertrash)
      • Swedish hasbeens (swedish_hasbeens)
      • Sweet Lemon (sweet_lemon)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tango (tango)
      • Tbs (tbs)
      • Teva (teva)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The north face (the_north_face)
      • Think! (think_)
      • Tigha (tigha)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toms (toms)
      • Tosca blu (tosca_blu)
      • TUK (tuk)
      • Ugg (ugg)
      • Un matin d'ete (un_matin_d_ete)
      • Unisa (unisa)
      • United nude (united_nude)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vamos (vamos)
      • VAN IKKE (van_ikke)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vialis (vialis)
      • Vic (vic)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • Vingino (vingino)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Wild (wild)
      • Wildflower (wildflower)
      • Wolky (wolky)
      • Xti (xti)
      • Yaya (yaya)
      • Yellow cab (yellow_cab)
      • Zign (zign)
    • Maat (schoenmaat):
      • 16 (16)
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 20.5 (20_5)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 22.5 (22_5)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Roze (roze)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Prijs (price):
      • Budget: lager dan €80 (budget)
      • Lage prijs: €80- €115 (low)
      • Gemiddelde prijs: €115- €150 (medium)
      • High end: Meer dan €150 (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Nubuck (nubuck)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
    • Type hak (hakvorm):
      • Block heel (block_heel)
      • Hoge hakken (hoge_hakken)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be