x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er enkellaarsjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    enkellaars

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in enkellaars categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Jack Wolfskin Veterlaarsjes
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158098211.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154371336.jpg
      Jack Wolfskin Jack Wolfskin Veterlaarsjes Veterlaarsjes Veterlaarsjes Jack Wolfskin 4035941, Combat laarzen voor dames 38.5 EU (1)
      Jack Wolfskin Veterlaarsjes
      • 04060477349343
      • 841-98-00005_38.5
      2
      82.57 EUR
    • Jack Wolfskin Veterlaarsjes
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146794419.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150254487.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145989258.jpg
      Jack Wolfskin Jack Wolfskin Veterlaarsjes Veterlaarsjes Veterlaarsjes "Back to the roots" meets streetstyle: De JACK RIDE TEXAPORE MID is onze klassieke lederen laars met stadse uitstraling. We hebben hem gemaakt van hoogwaardig geolied nubuckleer. Het TEXAPORE-membraan garandeert een optimale bescherming tegen vocht en ademend vermogen. De voering van fleece en textiel houdt de voeten aangenaam warm. Overigens: Ook langere uitstapjes zijn met de JACK RIDE TEXAPORE MID geen probleem. De goed dempende PU-tussenzool en onze comfortpasvorm bieden je voet de ruimte... (1)
      Jack Wolfskin Veterlaarsjes
      • 04060477349756
      • 04060477349688
      • 841-98-00002_40
      1
      149.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Met plateau DEFAULT
        • platformzolen
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • GUESS DEFAULT
        • guess
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (volwassen) (unisex)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
      • Unisex (kinderen) (kinderen)
    • Merk (brand):
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • adidas (adidas)
      • Agatha Ruiz de la Prada (agatha_ruiz_de_la_prada)
      • Airstep/a.s.98 (airstep_a_s_98)
      • Andre (andre)
      • Antonio Moretto (antonio_moretto)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ara (ara)
      • Ash (ash)
      • Bama (bama)
      • Be Natural (be_natural)
      • Bensimon (bensimon)
      • Bianco (bianco)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Blackstone (blackstone)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blundstone (blundstone)
      • Bobux (bobux)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Buffalo london (buffalo_london)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Ca'shott (ca_shott)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Camel active (camel_active)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • Cashott (cashott)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • Dockers (dockers)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Donna carolina (donna_carolina)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dubarry (dubarry)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Emu (emu)
      • Esprit (esprit)
      • Evita (evita)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • FELIPA (felipa)
      • Filippa K (filippa_k)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fly london (fly_london)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • FRETZ men (fretz_men)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gabor (gabor)
      • Gadea (gadea)
      • Gant (gant)
      • Ganter (ganter)
      • GBB (gbb)
      • Geox (geox)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gevavi (gevavi)
      • Glamorous (glamorous)
      • GUESS (guess)
      • Hassia (hassia)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hub (hub)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hunter (hunter)
      • Högl (ho_gl)
      • ICEBOUND (icebound)
      • ILC (ilc)
      • Inuovo (inuovo)
      • IZIA (izia)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Jenny (jenny)
      • Jj footwear (jj_footwear)
      • K1x (k1x)
      • Kastinger (kastinger)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Keq (keq)
      • Kickers (kickers)
      • LASCANA (lascana)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Legero (legero)
      • LEMON JELLY (lemon_jelly)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lola ramona (lola_ramona)
      • Lowa (lowa)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mjus (mjus)
      • MOT-CLè (mot_cle_)
      • Mtng (mtng)
      • Mustang (mustang)
      • Mymo (mymo)
      • Nakd (nakd)
      • New Look (new_look)
      • ONLY (only)
      • Pablosky (pablosky)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Pantofola d'oro (pantofola_d_oro)
      • Paul green (paul_green)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rapisardi (rapisardi)
      • Rehab (rehab)
      • Remonte (remonte)
      • Remonte dorndorf (remonte_dorndorf)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • RISA (risa)
      • Romika (romika)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Sansibar (sansibar)
      • Scapa (scapa)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Semler (semler)
      • Shabbies (shabbies)
      • Shoesme (shoesme)
      • Sixtyseven (sixtyseven)
      • SKECHERS (skechers)
      • Sorel (sorel)
      • Spm (spm)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Strellson (strellson)
      • Superfit (superfit)
      • Supertrash (supertrash)
      • Tamaris (tamaris)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The North Face (the_north_face)
      • TheMusthaves (themusthaves)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Trespass (trespass)
      • Ugg (ugg)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • Van Driel Exclusive (van_driel_exclusive)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Wolky (wolky)
      • Xti (xti)
    • Maat (schoenmaat):
      • 16 (16)
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 20.5 (20_5)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 22.5 (22_5)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37 - 40 (37_40)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
      • 55 (55)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Grijs (grijs)
      • Bruin (bruin)
      • Crème (creme)
      • Huidkleurig (nude)
      • Beige (beige)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €80 (budget)
      • €80 - €115 (low)
      • €115 - €150 (medium)
      • €150 of meer (high)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag (0 - 2.5 cm) (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel (2.6 - 4.5 cm) (middel_2_6_4_5_cm_)
      • Hoog (4.6 - 6.9 cm) (hoog_4_6_6_9_cm_)
      • Zeer hoog (7 cm en hoger) (zeer_hoog_7_cm_en_hoger_)
    • Type hak (hakvorm):
      • Platformzolen (met plateau) (platformzolen)
      • Blokhak (blokhak)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Naaldhak (naaldhak)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
    • Materiaal (materiaal):
      • Nubuck (leer) (nubuck)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wol (wol)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Elastiek (elastiek)
      • Gesp (gesp)
      • Klittenband (klittenband)
      • Rits (rits)
      • Veters (veters)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Schoenneus (schoenneus):
      • Ronde neus (ronde_neus)
    • Schoen opties (schoen_opties):
      • Uitneembare zool (uitneembare_zool)
      • Warmte-isolerend (warmte_isolerend)
      • Waterafstotend (waterafstotend)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be