x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er enkellaarsjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    La strada enkellaarsjes

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in enkellaarsjes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • La strada dames enkellaarsjes Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143770548.jpg
      La strada La strada dames enkellaarsjes Grijs dames enkellaarsjes Grijs dames enkellaarsjes Grijs Het model 908304 is een vrouwelijke enkellaars met hak van La Strada. De enkellaars heeft een upper gemaakt van imitatie suede met op de hak glanzende studs in het zilver en donkergrijs. Het model is uitgevoerd in het donkergrijs en heeft een rits voor de sier aan de buitenkant. De laars heeft een zool gemaakt van rubber en een hak van 8 centimeter hoog. Het model heeft een puntige neus en een binnenvoering en binnenzool gemaakt van textiel en imitatie leer. Deze enkellaars is leuk voor naar ... (1)
      La strada dames enkellaarsjes Grijs
      1
      most_sold
      33.94 EUR
    • La strada dames enkellaarsjes Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130307675.jpg
      La strada La strada dames enkellaarsjes Zwart dames enkellaarsjes Zwart dames enkellaarsjes Zwart De 908304 zijn vrouwelijke enkellaarzen uit de nieuwe collectie van La Strada. Het model heeft een upper gemaakt van imitatie suede met op de hak zilveren glanzende studs in verschillende grotes. De enkellaars is uitgevoerd in het zwart en heeft een rits voor de sier aan de buitenkant. De zool van de laars is gemaakt van rubber en de laars heeft een hak van 8 centimeter hoog. Het model heeft een puntige neus. De binnenvoering en binnenzool zijn gemaakt van textiel en imitatie leer. Het model ... (1)
      La strada dames enkellaarsjes Zwart
      1
      33.94 EUR
    • La strada dames enkellaarsjes Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130305499.jpg
      La strada La strada dames enkellaarsjes Zwart dames enkellaarsjes Zwart dames enkellaarsjes Zwart Modieuze dames enkellaarsjes uit de collectie van Visions Footwear. Het bovenwerk van deze dames enkellaarzen is geheel van synthetisch materiaal. De bruine variant heeft een geweldige luipaard print. De zwarte variant heeft een craquelé motief met daarover een coating laag. Aan de binnenzijde van de enkellaarsjes is een rits geplaatst om het in- en uitstappen te versoepelen. De binnenvoering van de enkellaarsjes is van aangenaam textiel. Dit dames model van Visions Footwear beschikt over een... (1)
      La strada dames enkellaarsjes Zwart
      1
      33.94 EUR
    • La strada dames enkellaarsjes Beige
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126149838.jpg
      La strada La strada dames enkellaarsjes Beige dames enkellaarsjes Beige dames enkellaarsjes Beige 6000051349 (1)
      La strada dames enkellaarsjes Beige
      1
      33.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Merk (brand):
      • 4x Comfort (4x_comfort)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • Acebo's (acebo_s)
      • ACO (aco)
      • Adidas (adidas)
      • Agatha Ruiz de la Prada (agatha_ruiz_de_la_prada)
      • Aigle (aigle)
      • Airstep/a.s.98 (airstep_a_s_98)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Alberto gozzi (alberto_gozzi)
      • Aldo (aldo)
      • Alpina (alpina)
      • Andre (andre)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Anna field (anna_field)
      • Antonio Moretto (antonio_moretto)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Aqa (aqa)
      • Ara (ara)
      • Art (art)
      • Ash (ash)
      • Aster (aster)
      • Axelda (axelda)
      • Babybotte (babybotte)
      • Be Natural (be_natural)
      • Bensimon (bensimon)
      • Betty London (betty_london)
      • Bianco (bianco)
      • Bibob (bibob)
      • Bikkembergs (bikkembergs)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Blackstone (blackstone)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blundstone (blundstone)
      • Bocage (bocage)
      • Braqeez (braqeez)
      • British knights (british_knights)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Buffalo london (buffalo_london)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Bunker (bunker)
      • Bunnies (bunnies)
      • C.petula (c_petula)
      • Cafe noir (cafe_noir)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • Carvela By Kurt Geiger (carvela_by_kurt_geiger)
      • Cassis côte d'azur (cassis_co_te_d_azur)
      • Castañer (castan_er)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • CAT (cat)
      • Catarina martins (catarina_martins)
      • Catimini (catimini)
      • Chicco (chicco)
      • Chie mihara (chie_mihara)
      • Chinese laundry (chinese_laundry)
      • Choizz (choizz)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • Clic (clic)
      • Clic! (clic_)
      • CMP (cmp)
      • Coclico (coclico)
      • Cole Haan (cole_haan)
      • Columbia (columbia)
      • Coolway (coolway)
      • Crocs (crocs)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Desigual (desigual)
      • Develab (develab)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Dkode (dkode)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dorking (dorking)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dream in green (dream_in_green)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dubarry (dubarry)
      • Dumond (dumond)
      • Dune London (dune_london)
      • DWRS (dwrs)
      • Ecco (ecco)
      • Eclipse (eclipse)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Element (element)
      • Elizabeth Stuart (elizabeth_stuart)
      • Elle (elle)
      • Emma go (emma_go)
      • Emu (emu)
      • Esprit (esprit)
      • Esska (esska)
      • Even&odd (even_odd)
      • Evita (evita)
      • Fabs (fabs)
      • Felmini (felmini)
      • Fericelli (fericelli)
      • Filipe Shoes (filipe_shoes)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fly london (fly_london)
      • Fornarina (fornarina)
      • France Mode (france_mode)
      • Frank wright (frank_wright)
      • Franken Schuhe (franken_schuhe)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • French Connection (french_connection)
      • FRETZ men (fretz_men)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • G-Star (g_star)
      • Gabor (gabor)
      • Gadea (gadea)
      • Gant (gant)
      • Garvalin (garvalin)
      • GBB (gbb)
      • Gemini (gemini)
      • Gennia (gennia)
      • Geox (geox)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Giga (giga)
      • Gioseppo (gioseppo)
      • Goldmud (goldmud)
      • Gordon and Bros (gordon_and_bros)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Heyraud (heyraud)
      • Hip (hip)
      • Hispanitas (hispanitas)
      • Hub (hub)
      • Hudson (hudson)
      • Hudson London (hudson_london)
      • Hunter (hunter)
      • Hush puppies (hush_puppies)
      • Högl (ho_gl)
      • Ikks (ikks)
      • ILC (ilc)
      • Ippon Vintage (ippon_vintage)
      • Irregular choice (irregular_choice)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Janet janet (janet_janet)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Jenny (jenny)
      • Jfk (jfk)
      • Jil Sander Navy (jil_sander_navy)
      • Jochie & Freaks (jochie_freaks)
      • Jomos (jomos)
      • Jonak (jonak)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kamik (kamik)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kaporal (kaporal)
      • Kappa (kappa)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Karston (karston)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Keq (keq)
      • Keys (keys)
      • Kg by kurt geiger (kg_by_kurt_geiger)
      • Kickers (kickers)
      • Klingel (klingel)
      • Koah (koah)
      • Kost (kost)
      • La strada (la_strada)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Lazamani (lazamani)
      • Le Chic (le_chic)
      • Le Temps des Cerises (le_temps_des_cerises)
      • LEMON JELLY (lemon_jelly)
      • Les tropéziennes par m belarbi (les_trope_ziennes_par_m_belarbi)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Lipsy (lipsy)
      • Liva Loop (liva_loop)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lola espeleta (lola_espeleta)
      • Lola ramona (lola_ramona)
      • Lollipops (lollipops)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • Lotus (lotus)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowa (lowa)
      • LPB Shoes (lpb_shoes)
      • Luciano barachini (luciano_barachini)
      • Lumberjack (lumberjack)
      • Mae&Mathilda (mae_mathilda)
      • Mam'Zelle (mam_zelle)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Mcgregor (mcgregor)
      • Melissa (melissa)
      • Mellow yellow (mellow_yellow)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Menbur (menbur)
      • Metamorf'ose (metamorf_ose)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Miista (miista)
      • Mimmu (mimmu)
      • Minnetonka (minnetonka)
      • Miss kg (miss_kg)
      • Miss l'fire (miss_l_fire)
      • Mjus (mjus)
      • Mod'8 (mod_8)
      • Moma (moma)
      • Mona (mona)
      • Moon boot (moon_boot)
      • moony mood (moony_mood)
      • MOOYE ® - Collectie (mooye_collectie)
      • Mtng (mtng)
      • Muratti (muratti)
      • Mustang (mustang)
      • Myma (myma)
      • Mymo (mymo)
      • Naturino (naturino)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Neosens (neosens)
      • New Balance (new_balance)
      • New Look (new_look)
      • New rock (new_rock)
      • New zealand auckland (new_zealand_auckland)
      • Nike (nike)
      • Nine west (nine_west)
      • Nome Footwear (nome_footwear)
      • Now (now)
      • Nubikk (nubikk)
      • Only (only)
      • Oxs (oxs)
      • Pablosky (pablosky)
      • Paco gil (paco_gil)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Pataugas (pataugas)
      • Paul green (paul_green)
      • Paul Joe Sister (paul_joe_sister)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pepino (pepino)
      • Perlato (perlato)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Philippe Morvan (philippe_morvan)
      • Pieces (pieces)
      • Pier one (pier_one)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pinocchio (pinocchio)
      • Pldm by palladium (pldm_by_palladium)
      • Pretty ballerinas (pretty_ballerinas)
      • Primigi (primigi)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Red-Rag (red_rag)
      • Redskins (redskins)
      • Reflexan (reflexan)
      • Refresh (refresh)
      • Regard (regard)
      • Rehab (rehab)
      • Relaxshoe (relaxshoe)
      • Remonte (remonte)
      • Remonte dorndorf (remonte_dorndorf)
      • Replay (replay)
      • Richter (richter)
      • Ricosta (ricosta)
      • Rieker (rieker)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Romika (romika)
      • Rondinella (rondinella)
      • Rovers (rovers)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • S.oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sam edelman (sam_edelman)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Schutz (schutz)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sebago (sebago)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Semler (semler)
      • Shabbies (shabbies)
      • Shoe biz (shoe_biz)
      • Shoecolate (shoecolate)
      • Shoesme (shoesme)
      • Shoo Pom (shoo_pom)
      • Shwik (shwik)
      • Sioux (sioux)
      • Sixtyseven (sixtyseven)
      • SKECHERS (skechers)
      • So size (so_size)
      • Softinos (softinos)
      • Softwalk (softwalk)
      • Sorel (sorel)
      • Spiral (spiral)
      • Spm (spm)
      • Spot on (spot_on)
      • Sprox (sprox)
      • Start rite (start_rite)
      • Stephane gontard (stephane_gontard)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stonefly (stonefly)
      • Strategia (strategia)
      • Studio Maison (studio_maison)
      • Superdry (superdry)
      • Superfit (superfit)
      • Supertrash (supertrash)
      • Swedish hasbeens (swedish_hasbeens)
      • Sweet Lemon (sweet_lemon)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tango (tango)
      • Tbs (tbs)
      • Teva (teva)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The north face (the_north_face)
      • Think! (think_)
      • Tigha (tigha)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toms (toms)
      • Tosca blu (tosca_blu)
      • TUK (tuk)
      • Ugg (ugg)
      • Un matin d'ete (un_matin_d_ete)
      • Unisa (unisa)
      • United nude (united_nude)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vamos (vamos)
      • VAN IKKE (van_ikke)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vialis (vialis)
      • Vic (vic)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • Vingino (vingino)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Wild (wild)
      • Wildflower (wildflower)
      • Wolky (wolky)
      • Xti (xti)
      • Yaya (yaya)
      • Yellow cab (yellow_cab)
      • Zign (zign)
    • Maat (schoenmaat):
      • 16 (16)
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 20.5 (20_5)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 22.5 (22_5)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Roze (roze)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Prijs (price):
      • Budget: lager dan €80 (budget)
      • Lage prijs: €80- €115 (low)
      • Gemiddelde prijs: €115- €150 (medium)
      • High end: Meer dan €150 (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Nubuck (nubuck)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
    • Type hak (hakvorm):
      • Block heel (block_heel)
      • Hoge hakken (hoge_hakken)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be