x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er enkellaarsjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Lloyd enkellaars

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in enkellaars categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Lloyd Chelsea boots
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154594762.jpg
      Lloyd Lloyd Chelsea boots Chelsea boots Chelsea boots LLOYD 10-066-1, Chelsea boots heren 42 EU (1)
      Lloyd Chelsea boots
      • 04061693115859
      • 023601300060420
      2
      142.36 EUR
    • Lloyd Chelsea boots
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154594762.jpg
      Lloyd Lloyd Chelsea boots Chelsea boots Chelsea boots Sluiting: Slip; Materiaal: Leer; Type hak: Blokhak; Schoenneus: Ronde neus; Materiaal: Glad leer, Textiel, Suède; Motief: Effen; Design: Brogue -perforaties, Hielband, Versterkte hak, Elastische inzetstukken, Elastische inserts; Extra's: Voelt zacht aan, Op staal naden; Hakhoogte: Platte hak (0-3 cm) (1)
      Lloyd Chelsea boots
      • 04061693115880
      • 023601300060440
      2
      139.88 EUR
    • Lloyd Chelsea boots
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154594762.jpg
      Lloyd Lloyd Chelsea boots Chelsea boots Chelsea boots LLOYD 10-066-1, Chelsea boots heren 41 EU (1)
      Lloyd Chelsea boots
      • 04061693115842
      • 023601300060410
      2
      deal
      169.90 EUR
    • Lloyd Enkellaarsje
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154958456.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163693023.jpg
      Lloyd Lloyd Enkellaarsje Enkellaarsje Enkellaarsje Elegante zool. Gevoerde leren binnenzool. Hoogwaardige kwaliteit (1)
      Lloyd Enkellaarsje
      • 04061694228350
      • 263-00-01552_39
      2
      158.40 EUR
    • Lloyd Chelsea boots
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154594762.jpg
      Lloyd Lloyd Chelsea boots Chelsea boots Chelsea boots Sluiting: Slip; Materiaal: Leer; Type hak: Blokhak; Schoenneus: Ronde neus; Materiaal: Glad leer, Textiel, Suède; Motief: Effen; Design: Brogue -perforaties, Hielband, Versterkte hak, Elastische inzetstukken, Elastische inserts; Extra's: Voelt zacht aan, Op staal naden; Hakhoogte: Platte hak (0-3 cm) (1)
      Lloyd Chelsea boots
      • 04061693115873
      • 023601300060430
      1
      deal
      169.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Met plateau DEFAULT
        • platformzolen
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • GUESS DEFAULT
        • guess
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (volwassen) (unisex)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
      • Unisex (kinderen) (kinderen)
    • Merk (brand):
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • adidas (adidas)
      • Airstep/a.s.98 (airstep_a_s_98)
      • Aldo (aldo)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Ann Rocks (ann_rocks)
      • Antonio Moretto (antonio_moretto)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Aqa (aqa)
      • Ara (ara)
      • Ash (ash)
      • Australian (australian)
      • Bama (bama)
      • Barbour (barbour)
      • Be Natural (be_natural)
      • Bee Natural (bee_natural)
      • Bensimon (bensimon)
      • Bianco (bianco)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blackstone (blackstone)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blundstone (blundstone)
      • Bobbi-Shoes (bobbi_shoes)
      • Bobux (bobux)
      • Braqeez (braqeez)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Bunnies (bunnies)
      • BunniesJR (bunniesjr)
      • Ca'shott (ca_shott)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • Cashott (cashott)
      • CAT (cat)
      • Cellini (cellini)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • Columbia (columbia)
      • Copenhagen (copenhagen)
      • COSMOS COMFORT (cosmos_comfort)
      • Cupcake Couture (cupcake_couture)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • Develab (develab)
      • Dockers (dockers)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Donna carolina (donna_carolina)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dubarry (dubarry)
      • Dune London (dune_london)
      • Durea (durea)
      • Dutch originals (dutch_originals)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Esprit (esprit)
      • Everybody (everybody)
      • Evita (evita)
      • Fabienne Chapot (fabienne_chapot)
      • Faina (faina)
      • Falcotto By Naturino (falcotto_by_naturino)
      • FELIPA (felipa)
      • Feyn (feyn)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • FitFlop (fitflop)
      • Floris van bommel (floris_van_bommel)
      • Fly london (fly_london)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • FRETZ men (fretz_men)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • G-Star (g_star)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gabor (gabor)
      • Gadea (gadea)
      • Gant (gant)
      • Ganter (ganter)
      • GARMENT PROJECT (garment_project)
      • Geox (geox)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gevavi (gevavi)
      • Gino Rossi (gino_rossi)
      • Giorgio 1958 (giorgio_1958)
      • Goosecraft (goosecraft)
      • Graceland (graceland)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hip Shoe Style (hip_shoe_style)
      • Hub (hub)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hush puppies (hush_puppies)
      • Högl (ho_gl)
      • ILC (ilc)
      • Inuovo (inuovo)
      • Invinci (invinci)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Jenny (jenny)
      • Jj footwear (jj_footwear)
      • Jomos (jomos)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • K1x (k1x)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Keq (keq)
      • Kickers (kickers)
      • Koel4kids (koel4kids)
      • La strada (la_strada)
      • LASCANA (lascana)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Legero (legero)
      • Levi's (levi_s)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Linea Zeta (linea_zeta)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lola ramona (lola_ramona)
      • Lowa (lowa)
      • Luhta (luhta)
      • Mace (mace)
      • Madden Girl (madden_girl)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maripé (maripe_)
      • Maruti (maruti)
      • Mcgregor (mcgregor)
      • Medicus (medicus)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Mexx (mexx)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Missguided (missguided)
      • Mjus (mjus)
      • MOT-CLè (mot_cle_)
      • Mtng (mtng)
      • Mustang (mustang)
      • Mymo (mymo)
      • Mélyade (me_lyade)
      • NA-KD (na_kd)
      • Nero Giardini (nero_giardini)
      • New Look (new_look)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • No Stress (no_stress)
      • Nubikk (nubikk)
      • Omoda (omoda)
      • ONLY (only)
      • Outfielder (outfielder)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Paul green (paul_green)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Pieces (pieces)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pinocchio (pinocchio)
      • Pme (pme)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Public Desire (public_desire)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rapisardi (rapisardi)
      • Refresh (refresh)
      • Regarde Le Ciel Cady (regarde_le_ciel_cady)
      • Rehab (rehab)
      • Remonte (remonte)
      • Replay (replay)
      • Richter (richter)
      • Ricosta (ricosta)
      • Rieker (rieker)
      • Rocket dog (rocket_dog)
      • Romika (romika)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sacha (sacha)
      • Safety Jogger (safety_jogger)
      • Salamander (salamander)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Sansibar (sansibar)
      • Scapa (scapa)
      • Scapino (scapino)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Semler (semler)
      • Sendra (sendra)
      • Shabbies (shabbies)
      • Shoe the bear (shoe_the_bear)
      • Shoesme (shoesme)
      • Sioux (sioux)
      • Sixtyseven (sixtyseven)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softline (softline)
      • Solidus (solidus)
      • Sorel (sorel)
      • Spm (spm)
      • Sprox (sprox)
      • Stefano lauran (stefano_lauran)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Steven New York (steven_new_york)
      • Superfit (superfit)
      • Supertrash (supertrash)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tamaris Heart & Sole (tamaris_heart_sole)
      • Tango (tango)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The flexx (the_flexx)
      • The North Face (the_north_face)
      • TheMusthaves (themusthaves)
      • Think! (think_)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Toral (toral)
      • Ugg (ugg)
      • Unisa (unisa)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • VAN IKKE (van_ikke)
      • Venice (venice)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vertice (vertice)
      • Via vai (via_vai)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • Victory (victory)
      • Vingino (vingino)
      • Wolky (wolky)
      • WOMSH (womsh)
      • Wonders (wonders)
      • Xsensible (xsensible)
      • Xti (xti)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • YOUNG SPIRIT (young_spirit)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Grijs (grijs)
      • Bruin (bruin)
      • Crème (creme)
      • Huidkleurig (nude)
      • Beige (beige)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
    • Maat (schoenmaat):
      • 16 (16)
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 20.5 (20_5)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 27.5 (27_5)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 32.5 (32_5)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €80 (budget)
      • €80 - €115 (low)
      • €115 - €150 (medium)
      • €150 of meer (high)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag (0 - 2.5 cm) (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel (2.6 - 4.5 cm) (middel_2_6_4_5_cm_)
      • Hoog (4.6 - 6.9 cm) (hoog_4_6_6_9_cm_)
      • Zeer hoog (7 cm en hoger) (zeer_hoog_7_cm_en_hoger_)
    • Type hak (hakvorm):
      • Platformzolen (met plateau) (platformzolen)
      • Blokhak (blokhak)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Naaldhak (naaldhak)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
    • Materiaal (materiaal):
      • Nubuck (leer) (nubuck)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Hout (hout)
      • Imitatiebont (imitatiebont)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zilver (zilver)
      • Zink (zink)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Elastiek (elastiek)
      • Gesp (gesp)
      • Klittenband (klittenband)
      • Rits (rits)
      • Veters (veters)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Schoenneus (schoenneus):
      • Ronde neus (ronde_neus)
    • Schoen opties (schoen_opties):
      • Ademend (ademend)
      • Gevoerd (gevoerd)
      • Uitneembare zool (uitneembare_zool)
      • Warmte-isolerend (warmte_isolerend)
      • Waterafstotend (waterafstotend)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be