x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er enkellaarsjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Roger Kent enkellaars

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in enkellaars categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Roger Kent Laars Roger Kent Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146253692.jpg
      Roger Kent Roger Kent Laars Roger Kent Zwart Laars Roger Kent Zwart Laars Roger Kent Zwart Met dit enkellaarsje van ROGER KENT maakt u de juiste keus! (1)
      Roger Kent Laars Roger Kent Zwart
      • 04055704573417
      1
      deal
      99.95 EUR
    • Roger Kent Hoge veterschoen Roger Kent Camel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146253740.jpg
      Roger Kent Roger Kent Hoge veterschoen Roger Kent Camel Hoge veterschoen Roger Kent Camel Hoge veterschoen Roger Kent Camel Dit enkellaarsje van ROGER KENT is een echte musthave. (1)
      Roger Kent Hoge veterschoen Roger Kent Camel
      • 04055711781867
      • 04055704574803
      1
      deal
      99.95 EUR
    • Roger Kent Laars Roger Kent Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146253692.jpg
      Roger Kent Roger Kent Laars Roger Kent Zwart Laars Roger Kent Zwart Laars Roger Kent Zwart Met dit enkellaarsje van ROGER KENT maakt u de juiste keus! (1)
      Roger Kent Laars Roger Kent Zwart
      • 04055704573363
      1
      deal
      99.95 EUR
    • Roger Kent Laars Roger Kent Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146253692.jpg
      Roger Kent Roger Kent Laars Roger Kent Zwart Laars Roger Kent Zwart Laars Roger Kent Zwart Met dit enkellaarsje van ROGER KENT maakt u de juiste keus! (1)
      Roger Kent Laars Roger Kent Zwart
      • 04055704573349
      1
      deal
      99.95 EUR
    • Roger Kent Laars Roger Kent Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146253692.jpg
      Roger Kent Roger Kent Laars Roger Kent Zwart Laars Roger Kent Zwart Laars Roger Kent Zwart Met dit enkellaarsje van ROGER KENT maakt u de juiste keus! (1)
      Roger Kent Laars Roger Kent Zwart
      • 04055704573394
      1
      deal
      99.95 EUR
    • Roger Kent Hoge schoen Roger Kent Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146227000.jpg
      Roger Kent Roger Kent Hoge schoen Roger Kent Zwart Hoge schoen Roger Kent Zwart Hoge schoen Roger Kent Zwart Dit enkellaarsje van het merk ROGER KENT wilt u zeker hebben. (1)
      Roger Kent Hoge schoen Roger Kent Zwart
      • 04055711704378
      • 04055704580545
      1
      deal
      94.95 EUR
    • Roger Kent Laars Roger Kent Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146253692.jpg
      Roger Kent Roger Kent Laars Roger Kent Zwart Laars Roger Kent Zwart Laars Roger Kent Zwart Met dit enkellaarsje van ROGER KENT maakt u de juiste keus! (1)
      Roger Kent Laars Roger Kent Zwart
      • 04055704573356
      1
      deal
      99.95 EUR
    • Roger Kent Laars Roger Kent Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146253692.jpg
      Roger Kent Roger Kent Laars Roger Kent Zwart Laars Roger Kent Zwart Laars Roger Kent Zwart Met dit enkellaarsje van ROGER KENT maakt u de juiste keus! (1)
      Roger Kent Laars Roger Kent Zwart
      • 04055704573387
      1
      deal
      99.95 EUR
    • Roger Kent Hoge schoen Roger Kent Bruin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146430176.jpg
      Roger Kent Roger Kent Hoge schoen Roger Kent Bruin Hoge schoen Roger Kent Bruin Hoge schoen Roger Kent Bruin Dit enkellaarsje van het merk ROGER KENT wilt u zeker hebben. (1)
      Roger Kent Hoge schoen Roger Kent Bruin
      • 04055711702664
      • 04055704578672
      1
      deal
      94.95 EUR
    • Roger Kent Laars Roger Kent Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146253692.jpg
      Roger Kent Roger Kent Laars Roger Kent Zwart Laars Roger Kent Zwart Laars Roger Kent Zwart Met dit enkellaarsje van ROGER KENT maakt u de juiste keus! (1)
      Roger Kent Laars Roger Kent Zwart
      • 04055704573370
      1
      deal
      99.95 EUR
    • Roger Kent Laars Roger Kent Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146253692.jpg
      Roger Kent Roger Kent Laars Roger Kent Zwart Laars Roger Kent Zwart Laars Roger Kent Zwart Met dit enkellaarsje van ROGER KENT maakt u de juiste keus! (1)
      Roger Kent Laars Roger Kent Zwart
      • 04055704573400
      1
      deal
      99.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Met plateau DEFAULT
        • platformzolen
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • GUESS DEFAULT
        • guess
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (volwassen) (unisex)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
      • Unisex (kinderen) (kinderen)
    • Merk (brand):
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • ABOUT YOU X Magic Fox (about_you_x_magic_fox)
      • Adidas (adidas)
      • Airstep/a.s.98 (airstep_a_s_98)
      • Aldo (aldo)
      • Antonio Moretto (antonio_moretto)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Aqa (aqa)
      • Ara (ara)
      • Arrested (arrested)
      • Bama (bama)
      • Base london (base_london)
      • Be Natural (be_natural)
      • Bensimon (bensimon)
      • Betty London (betty_london)
      • Bianco (bianco)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Bizzy (bizzy)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Blundstone (blundstone)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Ca'shott (ca_shott)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Camel active (camel_active)
      • Caprice (caprice)
      • Carvela By Kurt Geiger (carvela_by_kurt_geiger)
      • Cashott (cashott)
      • CAT (cat)
      • Checker (checker)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Choizz (choizz)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • DMG (dmg)
      • Dockers (dockers)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dream in green (dream_in_green)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dubarry (dubarry)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • ESCADA (escada)
      • Esprit (esprit)
      • Evita (evita)
      • Excellent (excellent)
      • Fabs (fabs)
      • Faina (faina)
      • Falcotto By Naturino (falcotto_by_naturino)
      • FELIPA (felipa)
      • FILA (fila)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fly london (fly_london)
      • FRETZ men (fretz_men)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • G-Star (g_star)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gabor (gabor)
      • Gadea (gadea)
      • Gant (gant)
      • Geox (geox)
      • Gevavi (gevavi)
      • Giga (giga)
      • Glamorous (glamorous)
      • Grisport (grisport)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • Head Over Heels (head_over_heels)
      • Hub (hub)
      • Hudson London (hudson_london)
      • Hunter (hunter)
      • Högl (ho_gl)
      • ICEBOUND (icebound)
      • ILC (ilc)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Jenny (jenny)
      • Jomos (jomos)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • K1x (k1x)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Kastinger (kastinger)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Keq (keq)
      • Kickers (kickers)
      • Klingel (klingel)
      • La strada (la_strada)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • LASCANA (lascana)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Legero (legero)
      • LEMON JELLY (lemon_jelly)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lola ramona (lola_ramona)
      • Lurchi (lurchi)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Miss kg (miss_kg)
      • Missguided (missguided)
      • Mjus (mjus)
      • MOT-CLè (mot_cle_)
      • Mtng (mtng)
      • Mustang (mustang)
      • Mymo (mymo)
      • Nakd (nakd)
      • Naturino (naturino)
      • New Look (new_look)
      • New zealand auckland (new_zealand_auckland)
      • Noclaim (noclaim)
      • Nubikk (nubikk)
      • Okidoki (okidoki)
      • ONLY (only)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Pantofola d'oro (pantofola_d_oro)
      • Papucei (papucei)
      • Paul green (paul_green)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pepino (pepino)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Primigi (primigi)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rapisardi (rapisardi)
      • Refresh (refresh)
      • Regarde Le Ciel Cady (regarde_le_ciel_cady)
      • Rehab (rehab)
      • Remonte (remonte)
      • Replay (replay)
      • Richter (richter)
      • Ricosta (ricosta)
      • Rieker (rieker)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RISA (risa)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sam edelman (sam_edelman)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Sansibar (sansibar)
      • Scapa (scapa)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Shabbies (shabbies)
      • Shoe the bear (shoe_the_bear)
      • Shoesme (shoesme)
      • Sioux (sioux)
      • Sixtyseven (sixtyseven)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softwalk (softwalk)
      • Sorel (sorel)
      • Spm (spm)
      • Starc (starc)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stone Kids (stone_kids)
      • Strellson (strellson)
      • Superdry (superdry)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Supertrash (supertrash)
      • Swaggies (swaggies)
      • Tamaris (tamaris)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Teva (teva)
      • The north face (the_north_face)
      • Tigha (tigha)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Trend One (trend_one)
      • Ugg (ugg)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Woeffies (woeffies)
      • Wolky (wolky)
      • Xti (xti)
    • Maat (schoenmaat):
      • 16 (16)
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 20.5 (20_5)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37 - 40 (37_40)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39-42 (39_42)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 55 (55)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Grijs (grijs)
      • Bruin (bruin)
      • Crème (creme)
      • Huidkleurig (nude)
      • Beige (beige)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €80 (budget)
      • €80 - €115 (low)
      • €115 - €150 (medium)
      • €150 of meer (high)
    • Hakhoogte (hakhoogte):
      • Laag (0 - 2.5 cm) (laag_0_2_5_cm_)
      • Middel (2.6 - 4.5 cm) (middel_2_6_4_5_cm_)
      • Hoog (4.6 - 6.9 cm) (hoog_4_6_6_9_cm_)
      • Zeer hoog (7 cm en hoger) (zeer_hoog_7_cm_en_hoger_)
    • Type hak (hakvorm):
      • Platformzolen (met plateau) (platformzolen)
      • Blokhak (blokhak)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Naaldhak (naaldhak)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
      • Trechterhak (trechterhak)
    • Materiaal (materiaal):
      • Nubuck (leer) (nubuck)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wol (wol)
      • Zink (zink)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Elastiek (elastiek)
      • Gesp (gesp)
      • Rits (rits)
      • Trekkoord (trekkoord)
      • Veters (veters)
      • Zonder sluiting (zonder_sluiting)
    • Schoenneus (schoenneus):
      • Open toe (open_toe)
      • Ronde neus (ronde_neus)
      • Spitse neus (spitse_neus)
      • Vierkante neus (vierkante_neus)
    • Schoen opties (schoen_opties):
      • Ademend (ademend)
      • Gevoerd (gevoerd)
      • Open toe (open_toe)
      • Ronde neus (ronde_neus)
      • Spitse neus (spitse_neus)
      • Uitneembare zool (uitneembare_zool)
      • Vierkante neus (vierkante_neus)
      • Warmte-isolerend (warmte_isolerend)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be