x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er enkellaarsjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Shoecolate enkellaarsjes

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in enkellaarsjes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Shoecolate dames enkellaarsjes Taupe
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140714062.jpg
      Shoecolate Shoecolate dames enkellaarsjes Taupe dames enkellaarsjes Taupe dames enkellaarsjes Taupe Deze trendy laarsjes van Shoecolate zijn in de western stijl. Het model 65371004 heeft western kenmerken zoals een putnige neus en stiksels. De enkellaars is uitgevoerd in de kleur taupe en de upper is gemaakt van suede. De zool van deze laars is gemaakt van rubber en het model heeft een hak van 5 centimeter hoog. Het model heeft een binnenvoering en binnenzool gemaakt van leer en textiel wat comfortabel draagt. Aan de binnenkant heeft de enkellaars van Shoecolate een rits waardoor het model ... (1)
      Shoecolate dames enkellaarsjes Taupe
      1
      most_sold
      48.94 EUR
    • Shoecolate dames enkellaarsjes Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131674693.jpg
      Shoecolate Shoecolate dames enkellaarsjes Zwart dames enkellaarsjes Zwart dames enkellaarsjes Zwart Zwarte enkellaarzen kunnen altijd. Deze zijn van Shoecolate. Het model 65263182 heeft een upper van zwart suede. Deze enkellaarzen hebben een crepe plateauzool. Het model heeft een textiele binnenvoering en een leren binnenzool. De enkellaars is makkelijk aan en uit de trekken door de ritsen aan de binnen- en buitenkant. Het model is apart door de puntige neus. Combineer deze enkellaarzen met een strakke of boyfriend jeans. (1)
      Shoecolate dames enkellaarsjes Zwart
      1
      48.94 EUR
    • Shoecolate dames enkellaarsjes Cognac
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130314452.jpg
      Shoecolate Shoecolate dames enkellaarsjes Cognac dames enkellaarsjes Cognac dames enkellaarsjes Cognac Deze trendy cowboylaarzen uit herfst winter collectie van Shoecolate. Het model 65371033 heeft upper van suede. Op de upper heeft het model diverse overlays en stiksels. De cowboylaars is uitgevoerd in de kleur cognac en het model heeft een puntige neus. De zool is gemaakt van rubber en de hak is 5 centimeter hoog. Het model heeft een fijne binnenvoering van textiel en een binnenzool die gemaakt is van leer. Aan de binnenkant heeft de cowboylaars van Shoecocolate een rits. (1)
      Shoecolate dames enkellaarsjes Cognac
      1
      43.94 EUR
    • Shoecolate dames enkellaarsjes Cognac
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130313755.jpg
      Shoecolate Shoecolate dames enkellaarsjes Cognac dames enkellaarsjes Cognac dames enkellaarsjes Cognac Deze laars van Shoecolate is een stoere afzak laars. Het model 67063230 heeft een upper gemaakt van glad leer in de kleur cognac met overlays. De enkellaars heeft een hak van 6 centimeter hoog met een rubberen afwerking. De zool is ook gemaakt van rubber. Het model heeft een textiele binnenvoering en een leren binnenzool. De enkellaars van Shoecolate is makkelijk te combineren. (1)
      Shoecolate dames enkellaarsjes Cognac
      1
      113.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Merk (brand):
      • 4x Comfort (4x_comfort)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • ACO (aco)
      • Adidas (adidas)
      • Agatha Ruiz de la Prada (agatha_ruiz_de_la_prada)
      • Aigle (aigle)
      • Airstep/a.s.98 (airstep_a_s_98)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Alberto gozzi (alberto_gozzi)
      • Aldo (aldo)
      • Alpina (alpina)
      • Andre (andre)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Anna field (anna_field)
      • Antonio Moretto (antonio_moretto)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Aqa (aqa)
      • Ara (ara)
      • Art (art)
      • Ash (ash)
      • Aster (aster)
      • Axelda (axelda)
      • Babybotte (babybotte)
      • Balsamik (balsamik)
      • Be Natural (be_natural)
      • Bensimon (bensimon)
      • Betty London (betty_london)
      • Bianco (bianco)
      • Bibob (bibob)
      • Bikkembergs (bikkembergs)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Blackstone (blackstone)
      • Blink (blink)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blundstone (blundstone)
      • Bocage (bocage)
      • Braqeez (braqeez)
      • British knights (british_knights)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Buffalo london (buffalo_london)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Bunker (bunker)
      • Bunnies (bunnies)
      • Cafe noir (cafe_noir)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • Carvela By Kurt Geiger (carvela_by_kurt_geiger)
      • Cassis côte d'azur (cassis_co_te_d_azur)
      • Castañer (castan_er)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • CAT (cat)
      • Catarina martins (catarina_martins)
      • Catimini (catimini)
      • Chie mihara (chie_mihara)
      • Chinese laundry (chinese_laundry)
      • Choizz (choizz)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • Clic (clic)
      • Clic! (clic_)
      • CMP (cmp)
      • Coclico (coclico)
      • Cole Haan (cole_haan)
      • Columbia (columbia)
      • Coolway (coolway)
      • Crocs (crocs)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Desigual (desigual)
      • Develab (develab)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Dkode (dkode)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dorking (dorking)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dream in green (dream_in_green)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dubarry (dubarry)
      • Dumond (dumond)
      • Dune London (dune_london)
      • DWRS (dwrs)
      • Ecco (ecco)
      • Eclipse (eclipse)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Element (element)
      • Elizabeth Stuart (elizabeth_stuart)
      • Elle (elle)
      • Emma go (emma_go)
      • Emu (emu)
      • Esprit (esprit)
      • Esska (esska)
      • Even&odd (even_odd)
      • Evita (evita)
      • Fabs (fabs)
      • Felmini (felmini)
      • Fericelli (fericelli)
      • Feud (feud)
      • Filipe Shoes (filipe_shoes)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fluchos (fluchos)
      • Fly london (fly_london)
      • Fornarina (fornarina)
      • France Mode (france_mode)
      • Frank wright (frank_wright)
      • Franken Schuhe (franken_schuhe)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • French Connection (french_connection)
      • FRETZ men (fretz_men)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • G-Star (g_star)
      • Gabor (gabor)
      • Gadea (gadea)
      • Gant (gant)
      • Garvalin (garvalin)
      • GBB (gbb)
      • Gemini (gemini)
      • Gennia (gennia)
      • Geox (geox)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Giga (giga)
      • Gioseppo (gioseppo)
      • Goldmud (goldmud)
      • Gordon and Bros (gordon_and_bros)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Heyraud (heyraud)
      • Hip (hip)
      • Hispanitas (hispanitas)
      • Hub (hub)
      • Hudson (hudson)
      • Hudson London (hudson_london)
      • Hunter (hunter)
      • Hush puppies (hush_puppies)
      • Högl (ho_gl)
      • Ikks (ikks)
      • ILC (ilc)
      • Ippon Vintage (ippon_vintage)
      • Irregular choice (irregular_choice)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Janet janet (janet_janet)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Jenny (jenny)
      • Jfk (jfk)
      • Jil Sander Navy (jil_sander_navy)
      • Jochie & Freaks (jochie_freaks)
      • Jomos (jomos)
      • Jonak (jonak)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kamik (kamik)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kaporal (kaporal)
      • Kappa (kappa)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Karston (karston)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Keq (keq)
      • Keys (keys)
      • Kg by kurt geiger (kg_by_kurt_geiger)
      • Kickers (kickers)
      • Klingel (klingel)
      • Koah (koah)
      • Kost (kost)
      • La strada (la_strada)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Lazamani (lazamani)
      • Le Chic (le_chic)
      • Le Temps des Cerises (le_temps_des_cerises)
      • LEMON JELLY (lemon_jelly)
      • Les tropéziennes par m belarbi (les_trope_ziennes_par_m_belarbi)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Lipsy (lipsy)
      • Liva Loop (liva_loop)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lola espeleta (lola_espeleta)
      • Lola ramona (lola_ramona)
      • Lollipops (lollipops)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • Lotus (lotus)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowa (lowa)
      • LPB Shoes (lpb_shoes)
      • Luciano barachini (luciano_barachini)
      • Lumberjack (lumberjack)
      • Mae&Mathilda (mae_mathilda)
      • Mam'Zelle (mam_zelle)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Mcgregor (mcgregor)
      • Melissa (melissa)
      • Mellow yellow (mellow_yellow)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Menbur (menbur)
      • Metamorf'ose (metamorf_ose)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Miista (miista)
      • Mimmu (mimmu)
      • Minnetonka (minnetonka)
      • Miss kg (miss_kg)
      • Miss l'fire (miss_l_fire)
      • Mjus (mjus)
      • Mod'8 (mod_8)
      • Moma (moma)
      • Mona (mona)
      • Moon boot (moon_boot)
      • moony mood (moony_mood)
      • MOOYE ® - Collectie (mooye_collectie)
      • Mtng (mtng)
      • Muratti (muratti)
      • Mustang (mustang)
      • Myma (myma)
      • Mymo (mymo)
      • Naturino (naturino)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Neosens (neosens)
      • New Balance (new_balance)
      • New Look (new_look)
      • New rock (new_rock)
      • New zealand auckland (new_zealand_auckland)
      • Nike (nike)
      • Nine west (nine_west)
      • Nome Footwear (nome_footwear)
      • Now (now)
      • Nubikk (nubikk)
      • Only (only)
      • Oxs (oxs)
      • Pablosky (pablosky)
      • Paco gil (paco_gil)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Pataugas (pataugas)
      • Paul green (paul_green)
      • Paul Joe Sister (paul_joe_sister)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pepino (pepino)
      • Perlato (perlato)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Philippe Morvan (philippe_morvan)
      • Pieces (pieces)
      • Pier one (pier_one)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pinocchio (pinocchio)
      • Pldm by palladium (pldm_by_palladium)
      • Pretty ballerinas (pretty_ballerinas)
      • Primigi (primigi)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Red-Rag (red_rag)
      • Redskins (redskins)
      • Reflexan (reflexan)
      • Refresh (refresh)
      • Regard (regard)
      • Rehab (rehab)
      • Relaxshoe (relaxshoe)
      • Remonte (remonte)
      • Remonte dorndorf (remonte_dorndorf)
      • Replay (replay)
      • Richter (richter)
      • Ricosta (ricosta)
      • Rieker (rieker)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Romika (romika)
      • Rondinella (rondinella)
      • Rovers (rovers)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • S.oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sam edelman (sam_edelman)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Schutz (schutz)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sebago (sebago)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Semler (semler)
      • Shabbies (shabbies)
      • Shoecolate (shoecolate)
      • Shoesme (shoesme)
      • Shoo Pom (shoo_pom)
      • Shwik (shwik)
      • Sioux (sioux)
      • Sixtyseven (sixtyseven)
      • SKECHERS (skechers)
      • So size (so_size)
      • Softinos (softinos)
      • Softwalk (softwalk)
      • Sorel (sorel)
      • Spiral (spiral)
      • Spm (spm)
      • Spot on (spot_on)
      • Sprox (sprox)
      • Stephane gontard (stephane_gontard)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Stonefly (stonefly)
      • Strategia (strategia)
      • Studio Maison (studio_maison)
      • Superdry (superdry)
      • Superfit (superfit)
      • Supertrash (supertrash)
      • Swedish hasbeens (swedish_hasbeens)
      • Sweet Lemon (sweet_lemon)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tango (tango)
      • Tbs (tbs)
      • Teva (teva)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The north face (the_north_face)
      • Think! (think_)
      • Tigha (tigha)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toms (toms)
      • Tosca blu (tosca_blu)
      • TUK (tuk)
      • Ugg (ugg)
      • Un matin d'ete (un_matin_d_ete)
      • Unisa (unisa)
      • United nude (united_nude)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vamos (vamos)
      • VAN IKKE (van_ikke)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vialis (vialis)
      • Vic (vic)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • Vingino (vingino)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Wild (wild)
      • Wildflower (wildflower)
      • Wolky (wolky)
      • Xti (xti)
      • Yaya (yaya)
      • Yellow cab (yellow_cab)
      • Zign (zign)
    • Maat (schoenmaat):
      • 16 (16)
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 20.5 (20_5)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 22.5 (22_5)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Roze (roze)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Prijs (price):
      • Budget: lager dan €80 (budget)
      • Lage prijs: €80- €115 (low)
      • Gemiddelde prijs: €115- €150 (medium)
      • High end: Meer dan €150 (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Nubuck (nubuck)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
    • Type hak (hakvorm):
      • Block heel (block_heel)
      • Hoge hakken (hoge_hakken)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be