x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er enkellaarsjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Vamos enkellaarsjes

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in enkellaarsjes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Vamos Regenlaarsje zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141303115.jpg
      Vamos Vamos Regenlaarsje zwart Regenlaarsje zwart Regenlaarsje zwart Dit sportieve enkellaarsje heeft zeker een plek in uw schoenenkast verdiend. Het enkellaarsje heeft een blokhak van 3 cm. Door de binnenzool van softmateriaal is het enkellaarsje zeer comfortabel, de zool is van rubber. De schoen heeft een ronde neus. Het enkellaarsje heeft geen sluiting. (1)
      Vamos Regenlaarsje zwart
      • 04055707231956
      1
      most_sold
      29.94 EUR
    • Vamos Regenlaarsje Vamos blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141303115.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143237563.jpg
      Vamos Vamos Regenlaarsje Vamos blauw Regenlaarsje Vamos blauw Regenlaarsje Vamos blauw Dit sportieve enkellaarsje heeft zeker een plek in uw schoenenkast verdiend. Het enkellaarsje heeft een blokhak van 3 cm. Door de binnenzool van softmateriaal is het enkellaarsje zeer comfortabel, de zool is van rubber. De schoen heeft een ronde neus. Het enkellaarsje heeft geen sluiting. (1)
      Vamos Regenlaarsje Vamos blauw
      • 04055707166425
      1
      26.19 EUR
    • Vamos Regenlaarsje Vamos rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141303115.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143267583.jpg
      Vamos Vamos Regenlaarsje Vamos rood Regenlaarsje Vamos rood Regenlaarsje Vamos rood Dit sportieve enkellaarsje heeft zeker een plek in uw schoenenkast verdiend. Het enkellaarsje heeft een blokhak van 3 cm. Door de binnenzool van softmateriaal is het enkellaarsje zeer comfortabel, de zool is van rubber. De schoen heeft een ronde neus. Het enkellaarsje heeft geen sluiting. (1)
      Vamos Regenlaarsje Vamos rood
      • 04055697169482
      • 04055709050227
      1
      29.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Tamaris DEFAULT
        • tamaris
      • Gabor DEFAULT
        • gabor
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Meisjes (meisjes)
      • Baby (baby)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Merk (brand):
      • 4x Comfort (4x_comfort)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • ACO (aco)
      • Adidas (adidas)
      • Airstep/a.s.98 (airstep_a_s_98)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Aldo (aldo)
      • Alpina (alpina)
      • Andre (andre)
      • Anna field (anna_field)
      • Antonio Moretto (antonio_moretto)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Aqa (aqa)
      • Ara (ara)
      • Art (art)
      • Be Natural (be_natural)
      • Bensimon (bensimon)
      • Bianco (bianco)
      • Bibob (bibob)
      • Billi bi (billi_bi)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Blowfish (blowfish)
      • Blundstone (blundstone)
      • Braqeez (braqeez)
      • British knights (british_knights)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Buffalo london (buffalo_london)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Bunnies (bunnies)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • Carvela By Kurt Geiger (carvela_by_kurt_geiger)
      • CAT (cat)
      • Catimini (catimini)
      • Choizz (choizz)
      • Clarks (clarks)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • Clic (clic)
      • Clic! (clic_)
      • CMP (cmp)
      • Cole Haan (cole_haan)
      • Columbia (columbia)
      • Crocs (crocs)
      • Develab (develab)
      • Diesel (diesel)
      • DKNY (dkny)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dorking (dorking)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dubarry (dubarry)
      • Dune London (dune_london)
      • DWRS (dwrs)
      • Ecco (ecco)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Emu (emu)
      • Esprit (esprit)
      • Even&odd (even_odd)
      • Evita (evita)
      • Fabs (fabs)
      • Felmini (felmini)
      • Filipe Shoes (filipe_shoes)
      • FitFlop (fitflop)
      • Franken Schuhe (franken_schuhe)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • FRETZ men (fretz_men)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • G-Star (g_star)
      • Gabor (gabor)
      • Gadea (gadea)
      • Gant (gant)
      • Garvalin (garvalin)
      • Gemini (gemini)
      • Gennia (gennia)
      • Geox (geox)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Giga (giga)
      • Gordon and Bros (gordon_and_bros)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hip (hip)
      • Hub (hub)
      • Hudson London (hudson_london)
      • Hunter (hunter)
      • Högl (ho_gl)
      • Ikks (ikks)
      • Irregular choice (irregular_choice)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • Jenny (jenny)
      • Jil Sander Navy (jil_sander_navy)
      • Jochie & Freaks (jochie_freaks)
      • Jomos (jomos)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kamik (kamik)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kappa (kappa)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Keq (keq)
      • Kickers (kickers)
      • Klingel (klingel)
      • La strada (la_strada)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Lazamani (lazamani)
      • Le Chic (le_chic)
      • LEMON JELLY (lemon_jelly)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Liva Loop (liva_loop)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lola ramona (lola_ramona)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lowa (lowa)
      • Mae&Mathilda (mae_mathilda)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Mcgregor (mcgregor)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Merrell (merrell)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Minnetonka (minnetonka)
      • Miss kg (miss_kg)
      • Mjus (mjus)
      • Mod'8 (mod_8)
      • Mona (mona)
      • moony mood (moony_mood)
      • MOOYE ® - Collectie (mooye_collectie)
      • Mtng (mtng)
      • Mustang (mustang)
      • Mymo (mymo)
      • Naturino (naturino)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • New Look (new_look)
      • New rock (new_rock)
      • New zealand auckland (new_zealand_auckland)
      • Nike (nike)
      • Only (only)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Paul green (paul_green)
      • Pavement (pavement)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pepino (pepino)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Pieces (pieces)
      • Pier one (pier_one)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pinocchio (pinocchio)
      • Pldm by palladium (pldm_by_palladium)
      • Primigi (primigi)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Red-Rag (red_rag)
      • Reflexan (reflexan)
      • Rehab (rehab)
      • Relaxshoe (relaxshoe)
      • Remonte (remonte)
      • Remonte dorndorf (remonte_dorndorf)
      • Replay (replay)
      • Richter (richter)
      • Ricosta (ricosta)
      • Rieker (rieker)
      • Romika (romika)
      • Rondinella (rondinella)
      • Rovers (rovers)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • See by Chloé (see_by_chloe_)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Semler (semler)
      • Shabbies (shabbies)
      • Shoecolate (shoecolate)
      • Shoesme (shoesme)
      • Shwik (shwik)
      • Sioux (sioux)
      • Sixtyseven (sixtyseven)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softwalk (softwalk)
      • Sorel (sorel)
      • Spm (spm)
      • Sprox (sprox)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Studio Maison (studio_maison)
      • Superdry (superdry)
      • Superfit (superfit)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tango (tango)
      • The Kooples (the_kooples)
      • The north face (the_north_face)
      • Think! (think_)
      • Tigha (tigha)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Toms (toms)
      • Ugg (ugg)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vamos (vamos)
      • VAN IKKE (van_ikke)
      • Vaude (vaude)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • Vingino (vingino)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Wild (wild)
      • Wolky (wolky)
      • Yaya (yaya)
      • Yellow cab (yellow_cab)
    • Maat (schoenmaat):
      • 16 (16)
      • 18 (18)
      • 20 (20)
      • 20.5 (20_5)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 22.5 (22_5)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Roze (roze)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Prijs (price):
      • Budget: lager dan €80 (budget)
      • Lage prijs: €80- €115 (low)
      • Gemiddelde prijs: €115- €150 (medium)
      • High end: Meer dan €150 (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Nubuck (nubuck)
      • Canvas (canvas)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
    • Type hak (hakvorm):
      • Block heel (block_heel)
      • Hoge hakken (hoge_hakken)
      • Lage hakken (lage_hakken)
      • Naaldhak (naaldhak)
      • Platformzolen (platformzolen)
      • Platte zool (platte_zool)
      • Profielzool (profielzool)
      • Sleehakken (sleehakken)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be