x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er espresso machines verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    espresso machine

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in espresso machine categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    • Nespresso Magimix Pixie M110 - Rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118994920.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134504716.jpg
      Nespresso Nespresso Magimix Pixie M110 - Rood Magimix Pixie M110 - Rood Magimix Pixie M110 - Rood 19 bar druk Snelle opwarming slechts 25 seconden opwarmtijd. Ontkalkingsalarm, 0,7 liter waterreservoir. (1)
      7.6 (1)
      Nespresso Magimix Pixie M110 - Rood
      Helemaal top, snel en eenvoudig een lekkere kop!
      Dit apparaat heeft een fijne compacte vorm waardoor hij met gemak zo in elke keuken past. Erg gemakkelijk te bedienen en heel snel klaar voor gebruik. Ik vind het prettig om de hoeveelheid water in te kunnen stellen zodat je toch een volle kop koffie kunt zetten en er nog genoeg smaak overblijft.
      8.7
      0 10
    Espresso Machines 7.6 (1)
    0 - 2
    • Nespresso Magimix Pixie M110 - Rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118994920.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134504716.jpg
      Nespresso Nespresso Magimix Pixie M110 - Rood Magimix Pixie M110 - Rood Magimix Pixie M110 - Rood 19 bar druk Snelle opwarming slechts 25 seconden opwarmtijd. Ontkalkingsalarm, 0,7 liter waterreservoir. (1)
      7.6 (1)
      Nespresso Magimix Pixie M110 - Rood
      • 05018399113251
      • 03519280013848
      • 03519280113258
      • M110-11325
      2
      deal
      149.00 EUR
    • Nespresso Magimix Pixie M110 - RVS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/113112560.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138836659.jpg
      Nespresso Nespresso Magimix Pixie M110 - RVS Magimix Pixie M110 - RVS Magimix Pixie M110 - RVS (1)
      Nespresso Magimix Pixie M110 - RVS
      • 03519280013855
      • 05018399113268
      • 03519280113265
      • M110-11326
      1
      169.00 EUR
    • Quickfilters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Delonghi DEFAULT
        • delonghi
      • Krups DEFAULT
        • krups
      • Saeco DEFAULT
        • saeco
      • Bonen DEFAULT
        • koffiebonen
      • Melkfunctie DEFAULT
        • geintegreerde_melkopschuimer
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Illy (illy)
      • Krups (krups)
      • Delonghi (delonghi)
      • Jura (jura)
      • Philips (philips)
      • Adler (adler)
      • Bestron (bestron)
      • Bialetti (bialetti)
      • Boretti (boretti)
      • Bosch (bosch)
      • Braun (braun)
      • Bredemeijer (bredemeijer)
      • Cecotec (cecotec)
      • Dolce Gusto (dolce_gusto)
      • ECM (ecm)
      • Francis&francis (francis_francis)
      • Gaggia (gaggia)
      • Graef (graef)
      • Klarstein (klarstein)
      • KOENIC (koenic)
      • Korona (korona)
      • L'OR (l_or)
      • La Pavoni (la_pavoni)
      • Leopold Vienna (leopold_vienna)
      • Magimix (magimix)
      • Medion (medion)
      • Melitta (melitta)
      • Mesko (mesko)
      • Metabo (metabo)
      • Nespresso (nespresso)
      • Nivona (nivona)
      • Princess (princess)
      • ProfiCook (proficook)
      • QuickMill (quickmill)
      • Rombouts (rombouts)
      • Saeco (saeco)
      • Sage (sage)
      • Severin (severin)
      • Siemens (siemens)
      • Smeg (smeg)
      • Solis (solis)
      • Swan (swan)
      • Tristar (tristar)
      • Whirlpool (whirlpool)
      • WMF (wmf)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €80 (budget)
      • €80 - €200 (low)
      • €200 - €500 (medium)
      • > €500 (high)
      • < € 105 (price_5)
      • € 105 - € 365 (price_6)
      • € 365 - € 705 (price_7)
      • ≥ € 705 (price_8)
    • Soort koffie (koffie_invoertype):
      • Koffiebonen (koffiebonen)
      • Gemalen koffie (filterkoffie)
      • Koffie capsules (koffie_capsule)
      • Koffiepad (koffiepad)
    • Melkopschuimer (ingebouwd_melkopschuimer):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Type machine (koffiezetapparaat_type):
      • Capsule koffiemachine (capsule_koffiemachine)
      • Espresso pot (espresso_pot)
      • Espressomachines (espressomachines)
    • Extra's (extra_s_espresso_machine):
      • Automatisch uitschakelen (automatisch_uitschakelen)
      • Bekerwarmer (bekerwarmer)
      • Geintegreerde melkopschuimer (geintegreerde_melkopschuimer)
      • Geìntegreerde display (gei_ntegreerde_display)
      • Ingebouwde koffiemolen (ingebouwde_koffiemolen)
      • Instelbare temperatuur (instelbare_temperatuur)
      • Timer (timer)
      • Verstelbare koffiesterkte (verstelbare_koffiesterkte)
      • Verwijderbaar waterreservoir (verwijderbaar_waterreservoir)
      • Zelfreinigend (zelfreinigend)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Zilver (zilver)
      • Bruin (bruin)
      • Rood (rood)
      • Blauw (blauw)
      • Beige (beige)
      • Groen (groen)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Wit (wit)
      • Crème (creme)
      • Grijs (grijs)
      • Multi (multi)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
    • Pompdruk (pompdruk):
      • 1.0 bar (pompdruk_1.0)
      • 1.2 bar (pompdruk_1.2)
      • 3.3 bar (pompdruk_3.3)
      • 9.0 bar (pompdruk_9.0)
      • 15.0 bar (pompdruk_15.0)
      • 16.0 bar (pompdruk_16.0)
      • 18.0 bar (pompdruk_18.0)
      • 19.0 bar (pompdruk_19.0)
      • 20.0 bar (pompdruk_20.0)
    • Verstelbare koffiesterkte (verstelbare_koffie_sterkte):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • IJzer (ijzer)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
    • Plaatsing (placement):
      • Vrijstaand (vrijstaand)
    • Afneembare watertank (afneembare_watertank):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Capaciteit watertank (capaciteit_watertank):
      • < 1 liter (capaciteit_watertank_1.0)
      • 2 - 3 liter (capaciteit_watertank_3.0)
      • > 3 liter (capaciteit_watertank_5.0)
    • Koffiebonen capaciteit (koffiebonen_capaciteit):
      • < 250 g (koffiebonen_capaciteit_1)
      • 250 g - 260 g (koffiebonen_capaciteit_2)
      • 260 g - 280 g (koffiebonen_capaciteit_3)
      • ≥ 280 g (koffiebonen_capaciteit_4)
    • Warmwatersysteem (warmwatersysteem):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Automatisch uitschakelen (automatisch_uitschakelen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Varianten (group):
      • DeLonghi ECAM (delonghi_ecam)
      • DeLonghi Nespresso (delonghi_nespresso)
      • Dolce Gusto Lumio (dolce_gusto_lumio)
      • Dolce Gusto Piccolo (dolce_gusto_piccolo)
      • Illy Anniversary (illy_anniversary)
      • Illy Espresso & Coffee (illy_espresso_coffee)
      • Illy Francis (illy_francis)
      • Krups Dolce Gusto (krups_dolce_gusto)
      • Krups Nespresso (krups_nespresso)
      • Magimix Nespresso (magimix_nespresso)
      • Nespresso CitiZ (nespresso_citiz)
      • Nespresso Essenza (mini) (nespresso_essenza_mini_)
      • Nespresso Expert (nespresso_expert)
      • Nespresso Inissia (nespresso_inissia)
      • Nespresso Pixie (nespresso_pixie)
      • Philips Senseo (philips_senseo)
      • Saeco Latte Duo (saeco_latte_duo)
      • Saeco Original (saeco_original)
      • Saeco Quadrante (saeco_quadrante)
      • Saeco Switch (saeco_switch)
      • Saeco Viva (saeco_viva)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be