x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Philips L'OR BARISTA System - Koffiezetapparaat voor capsules - LM8012/00

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Philips L'OR BARISTA System - Koffiezetapparaat voor capsules - LM8012/00
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Philips L'OR BARISTA System - Koffiezetapparaat voor capsules - LM8012/00
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Philips L'OR BARISTA System - Koffiezetapparaat voor capsules - LM8012/00
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/233516921.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/163607062.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/163607060.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/163607063.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/233981418.jpg?ts=1
Philips Philips L'OR BARISTA System - Koffiezetapparaat voor capsules - LM8012/00 L'OR BARISTA System - Koffiezetapparaat voor capsules - LM8012/00 L'OR BARISTA System - Koffiezetapparaat voor capsules - LM8012/00 Koffiezetapparaat voor capsules (8)
  • 08710103931935
  • LM8012/00
  • 8710103931935
2
  • Design
    • Kleur: Zwart, Wit
  • 109.99 114.99 EUR 2
    2
    • Philips Philips
      Koffiezetapparaat voor capsules109.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Philips L'Or Barista LM8012/05 - Koffiezetapparaat - Silky White114.99, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • DeLonghi De'Longhi Magnifica S ECAM22.320.B Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203128307.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158229340.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158229335.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158344881.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158229337.jpg?ts=1
      DeLonghi DeLonghi De'Longhi Magnifica S ECAM22.320.B Zwart De'Longhi Magnifica S ECAM22.320.B Zwart De'Longhi Magnifica S ECAM22.320.B Zwart Bedieningspaneel\nGeniet van uw favoriete koffie met het eenvoudige bedieningspaneel van de Espressomachine Magnifica S ECAM 22.320.B. Deze geheel naar wens in te stellen espressomachine is voorzien van een handmatig cappuccinosysteem met 360° roterend stoompijpje om eenvoudig de perfecte cappuccino en warme melk te bereiden. \nKopjeshouder\nDaarnaast is de Espressomachine Magnifica S ECAM 22.320.B uitgerust met een kopjeshouder, zodat u altijd warme kopjes heeft en beschikt het over een waterfilter. Het verversen van het water doet u gemakkelijk met het eenvoudig te verwijderen waterreservoir dat zich aan de voorzijde van de espressomachine bevindt. (2)
      DeLonghi De'Longhi Magnifica S ECAM22.320.B Zwart
      • 08004399326927
      • 8004399326927
      • 0132213088
      1
      deal
    • Handpresso Hybrid draagbare espressomaker 22 cm aluminium zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157809603.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102815099.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/221229143.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/95269583.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215146382.jpg?ts=1
      Handpresso Handpresso Hybrid draagbare espressomaker 22 cm aluminium zwart Hybrid draagbare espressomaker 22 cm aluminium zwart Hybrid draagbare espressomaker 22 cm aluminium zwart Handpresso draagbare espressoapparaat Wild voor espresso van de hoogste kwaliteit. Dit niet-elektrische, milieuvriendelijke en draagbare espressoapparaat zet de heerlijkste espresso's waar u ook bent. Dit apparaat werkt met E.S.E pads (de meeste grote koffiemerken bieden deze pads aan) of met gemalen koffie.Let op: houdt u er rekening mee dat dit artikel geleverd wordt in een extra grote verpakking. (3)
      Handpresso Hybrid draagbare espressomaker 22 cm aluminium zwart
      • 03770000482386
      • 03760312210609
      • 78362
      2
    • ECM Mechanika V Slim
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235947727.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/97434906.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134645425.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134645435.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134645843.jpg?ts=1
      ECM ECM Mechanika V Slim Mechanika V Slim Mechanika V Slim De Mechanika Slim is speciaal gemaakt voor de kleinere keuken/woonkamer In alles een ECM, maar slanker Eenwaterreservoirvan maar liefst 2,8 liter Razendsnel stoom én heet water tappen Bent u op zoek naar een ECM en wilt u meer informatie? Kom dan eens proeven en ervarenbijons in de winkel op City Plaza in Nieuwegein. (1)
      ECM Mechanika V Slim
      • 04260013821238
      • E82045
      1
    • Jura ENA 8 Metropolitan Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149918234.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158146750.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158146747.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143702796.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140712604.jpg?ts=1
      Jura Jura ENA 8 Metropolitan Black ENA 8 Metropolitan Black ENA 8 Metropolitan Black De JURA ENA 8 Metropolitan Black is een compacte volautomaat waarmee je met één druk op de knop een cappuccino zet. Kies uit 6 koffiespecialiteiten waarvan je zelf de sterkte, hoeveelheid en temperatuur aanpast. Je zet voortaan een heerlijke espresso met een vol aroma dankzij de P.E.P. zetmethode waarbij het water langzamer en in fases door de koffie loopt. Dankzij de G3 molen gaat het malen van de bonen snel en zonder veel lawaai. Met de 10 verschillende sterkteniveaus zet je de koffie precies naar jouw smaak. Gebruik het aparte vakje voor gemalen koffie om een decafé te zetten; lekker voor `s avonds op de bank. Deze Jura machine is een aanrader voor de veelzijdige koffiedrinker met een kleine keuken. Topklasse bouwkwaliteit én topklasse onderhoudsgemak Met gebruik van het Jura Claris Smart waterfilter is ontkalken niet meer nodig. De zetgroep hoeft daarnaast niet uit de machine gehaald te worden, maar reinig je gemakkelijk met een automatisch programma. Het melksysteem spoelt zich na (1)
      Jura ENA 8 Metropolitan Black
      • 07610917152537
      • 00755745002580
      • 7610917152537
      • 5811510
      • 15253
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 81.30
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 81.30
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 81.30
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 81.30
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 81.30
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 81.30
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 81.30
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 81.30
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 74.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 74.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 74.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 74.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 74.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 74.00
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 74.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 74.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 74.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 74.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 74.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 74.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 74.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 74.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 74.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 74.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 74.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 56.49
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 78.24
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 78.24
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 78.24
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 76.90
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 78.24
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 78.24
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 78.24
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 78.24
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 78.24
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 78.24
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 78.24
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 78.24
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 78.24
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 77.69
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 77.69
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 77.69
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 75.75
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 75.75
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 75.75
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 75.75
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 75.75
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 77.69
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 77.69
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 77.69
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 77.69
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 77.69
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 77.69
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 59.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 75.75
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 75.75
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 94.09
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 109.95
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 84.44
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 75.75
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 84.44
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 84.44
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 84.44
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 84.44
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 75.76
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 75.76
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 75.76
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 84.44
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 84.44
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 84.44
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 84.44
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 84.44
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 84.44
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 84.44
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 84.44
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 84.44
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 84.44
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 84.44
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 84.44
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 84.44
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 84.44
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 84.44
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 84.44
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 84.44
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 84.44
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 84.44
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 84.44
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 84.44
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 84.44
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 84.44
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 84.44
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 84.44
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 84.44
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 84.44
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 83.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 83.90
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 78.56
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 78.56
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 83.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 83.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 83.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 83.90
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 79.08
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 83.90
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 79.08
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 76.89
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 78.54
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 79.08
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 75.76
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 75.76
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 83.90
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 77.16
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 77.16
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 86.54
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 86.54
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 86.54
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 86.54
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 75.81
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 75.86
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 75.86
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 75.86
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 86.54
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 75.91
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 79.08
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 79.08
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 86.40
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 86.40
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 66.49
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 66.49
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 66.49
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 66.49
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 76.54
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 109.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be