x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er fietsen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    JSF fiets

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in fiets categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • JSF urban explorer 2 Unisex Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/91376108.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98886420.jpg
      JSF JSF urban explorer 2 Unisex Wit urban explorer 2 Unisex Wit urban explorer 2 Unisex Wit JSF urban explorer 2 Dit hoverboard moet je met je voeten besturen. Je kunt er mee voor- en achteruit rijden en je kunt zelfs 360 graden om je as draaien. Dit hoverboard heeft blauwe led-verlichting zodat je ook in het donker goed te zien bent. Je kunt er ongeveer 10 km/u mee rijden en heeft een actie radius van 20 km. Het maximale draagvermogen is 100 kg. Specificaties: Kleur: wit Geslacht: junior, unisex Leeftijd: vanaf 14 jaar Materiaal: kunststof Afmetingen board: 66 x 27 x 27 cm (L x B x... (1)
      JSF urban explorer 2 Unisex Wit
      • 05031470200886
      2
      deal
      1003.95 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Gazelle DEFAULT
        • gazelle
      • Cortina DEFAULT
        • cortina
      • Elektrische fiets DEFAULT
        • elektrische_fiets
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Airwheel (airwheel)
      • Altec (altec)
      • Amigo (amigo)
      • Aurelia (aurelia)
      • Avalon (avalon)
      • Avalon hill (avalon_hill)
      • Batavus (batavus)
      • Bike Fun (bike_fun)
      • BLANCO (blanco)
      • Burgers (burgers)
      • Cartoon Network (cartoon_network)
      • Chupa Chups (chupa_chups)
      • Cortina (cortina)
      • Cycle Tech (cycle_tech)
      • Dahon (dahon)
      • Deed (deed)
      • Dino (dino)
      • Disney (disney)
      • Disney Minnie Mouse (disney_minnie_mouse)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Expert (expert)
      • Fixie Inc. (fixie_inc_)
      • Fun (fun)
      • Gazelle (gazelle)
      • Globber (globber)
      • Haibike (haibike)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Injusa (injusa)
      • Jamara (jamara)
      • JSF (jsf)
      • Kazam (kazam)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Leader (leader)
      • Lombardo (lombardo)
      • M-Wave (m_wave)
      • Magic (magic)
      • Marvel (marvel)
      • Mbm (mbm)
      • MGP (mgp)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Ninja (ninja)
      • Ortler (ortler)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • POPAL (popal)
      • Puch (puch)
      • Q-Play (q_play)
      • Roland (roland)
      • Rolly Toys (rolly_toys)
      • Salutoni (salutoni)
      • Serious (serious)
      • Skatey (skatey)
      • Smartrike (smartrike)
      • Sparta (sparta)
      • Spiderman (spiderman)
      • Stamp (stamp)
      • Takashi (takashi)
      • Toimsa (toimsa)
      • Tornado (tornado)
      • Troy (troy)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vogue (vogue)
      • Volare (volare)
      • WeeRide (weeride)
      • Wings (wings)
      • WINNER (winner)
      • Yipeeh (yipeeh)
    • Prijs (price):
      • < €500 (budget)
      • €500 - €1000 (low)
      • €1000 - €1500 (medium)
      • €1500 - €2000 (high)
      • €2000 - €2500 (higher)
    • Soort fiets (soort_fiets):
      • Elektrische fiets (elektrische_fiets)
      • Mountainbike (mountainbike)
      • Transportfiets (transportfiets)
      • Bakfiets (bakfiets)
      • Omafiets (omafiets)
      • Hybridefiets (hybridefiets)
      • Stadsfiets (stadsfiets)
      • Vouwfiets (vouwfiets)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
    • Aantal versnellingen (aantal_versnellingen):
      • 1 (1)
      • 3 (3)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 18 (18)
      • 0 (0)
    • Framemaat (cm) (framemaat):
      • 26 (92 - 104 cm) (26)
      • 30 (116 - 122cm) (30)
      • 35 (122 - 128 cm) (35)
      • 40 (133 - 150 cm) (40)
      • 44 (142 - 159 cm) (44)
      • 46 (149 - 166 cm) (46)
      • 48 (154 - 171 cm) (48)
      • 49 (157 - 174 cm) (49)
      • 50 (159 - 176 cm) (50)
      • 51 (160 - 177 cm) (51)
      • 52 (162 - 179 cm) (52)
      • 53 (164 - 182 cm) (53)
      • 54 (166 - 184 cm) (54)
      • 55 (168 - 186 cm) (55)
      • 56 (171 - 189 cm) (56)
      • 57 (174 - 192 cm) (57)
      • 58 (176 - 194 cm) (58)
      • 61 (183 - 202 cm) (61)
      • 65 (190 - 210 cm) (65)
    • Wielmaat (inch) (wielmaat):
      • 12 inch (wielmaat_12.0)
      • 16 inch (wielmaat_16.0)
      • 20 inch (wielmaat_20.0)
      • 22 inch (wielmaat_22.0)
      • 26 inch (wielmaat_26.0)
      • 27 inch (wielmaat_27.0)
      • 28 inch (wielmaat_28.0)
      • 29 inch (wielmaat_29.0)
    • Soort rem (soort_rem):
      • Hydraulische schijfrem (hydraulische_schijfrem)
      • Rollerbrake (rollerbrake)
      • Schijfremmen (schijfremmen)
      • Terugtraprem (terugtraprem)
      • V-brake (v_brake)
    • Bagagedrager voor (Bagagedrager voor):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Bagagedrager achter (bagagedrager_achter):
      • Ja (ja)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Carbon (carbon)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
    • Type kettingkast (kettingkast):
      • Dicht (dicht)
    • Populaire modellen (group):
      • Batavus CNCTD (batavus_cnctd)
      • Batavus Dinsdag (batavus_dinsdag)
      • Batavus Monaco E-go (batavus_monaco_e_go)
      • Gazelle Miss Grace (gazelle_miss_grace)
      • Serious Rockville (serious_rockville)
      • Sparta F7e (sparta_f7e)
      • Sparta M8i (sparta_m8i)
      • Sparta Pick-Up (sparta_pick_up)
      • Volare Disney (volare_disney)
      • Volare Excellent (volare_excellent)
      • Volare Thombike (volare_thombike)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be