x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Peruzzo Cruiser Delux 3 fietsen 0922641

Sorteer op
Thuiswinkel waarborg Thuiswinkel waarborg
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Peruzzo Cruiser Delux 3 fietsen 0922641
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Peruzzo Cruiser Delux 3 fietsen 0922641
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Peruzzo Cruiser Delux 3 fietsen 0922641
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/191230065.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/184829507.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/205838167.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/264632361.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/264632359.jpg?ts=1
Peruzzo Peruzzo Cruiser Delux 3 fietsen 0922641 Cruiser Delux 3 fietsen 0922641 Cruiser Delux 3 fietsen 0922641 Fietsendrager van staal, voor 3 fietsen / framebevestiging Geschikt voor alle soorten fietsen Verstelbare armhoek bevestigingsbanden Buisdiameter 25 mm Maximale draagkracht: 45 kg Materiaal: Staal Productgewicht: 4,2 kg Voldoet aan XP R18-904-4:2008 (1)
  • 08015058003240
  • 42650
3
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Staal
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 64.73 121.99 EUR 3
    3
    • Amazon Amazon
      Fietsendrager van staal, voor 3 fietsen / framebevestiging Geschikt voor alle soorten fietsen Verstelbare armhoek bevestigingsbanden Buis...64.73, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Fietsendrager van staal, voor 3 fietsen / framebevestiging Geschikt voor alle soorten fietsen Verstelbare armhoek bevestigingsbanden Buis...64.73, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Vida XL B.V Vida XL B.V
      Met deze Cruiser fietsendrager van Peruzzo kun je tenminste 3 fietsen aan de achterkant van je auto vervoeren. Draagvermogen van 45 kg: d...121.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Twinny load Fietsendrager Dakdrager 1 Fiets Zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162120467.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208037701.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212965689.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187064362.jpg?ts=1
      Twinny load Twinny load Fietsendrager Dakdrager 1 Fiets Zilver Fietsendrager Dakdrager 1 Fiets Zilver Fietsendrager Dakdrager 1 Fiets Zilver Deze Twinny Load fietsendrager is een moderne, lichtgewicht fietsendrager van aluminium voor op het dak van een auto. Hij zorgt voor een snelle en veilige montage van de fiets op de drager. De fiets kan op de drager worden vergrendeld met het inbegrepen slot. De aluminium wielgoot heeft twee snelsluitingen voor het vastzetten van het voor- en achterwiel. De fietsendrager kan door middel van U-beugels op een bestaande dakdrager worden gemonteerd. (2)
      Twinny load Fietsendrager Dakdrager 1 Fiets Zilver
      • 08719322331670
      3
    • Sans marque Massload drager verst zw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223714860.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211844634.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182523916.jpg?ts=1
      Sans marque Sans marque Massload drager verst zw Massload drager verst zw Massload drager verst zw Massload drager verst zw (1)
      Sans marque Massload drager verst zw
      • 08717729486603
      1
    • Pro-User Diamant SG2/SG3 - Aluminium Oprijgoot
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174545918.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156507275.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/104402178.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184750891.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199848336.jpg?ts=1
      Pro-User Pro-User Diamant SG2/SG3 - Aluminium Oprijgoot Diamant SG2/SG3 - Aluminium Oprijgoot Diamant SG2/SG3 - Aluminium Oprijgoot Pro-user Diamant SG2/SG3 - Aluminium Oprijgoot (1)
      Pro-User Diamant SG2/SG3 - Aluminium Oprijgoot
      • 08717809917263
      1
    • Cortina Cort v drager E-U4 D50-D61 mil bl m
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/95018391.jpg?ts=1
      Cortina Cortina Cort v drager E-U4 D50-D61 mil bl m Cort v drager E-U4 D50-D61 mil bl m Cort v drager E-U4 D50-D61 mil bl m Cortina Cort v drager E-U4 D50-D61 mil bl m (1)
      Cortina Cort v drager E-U4 D50-D61 mil bl m
      • 08592842049368
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 51.30
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 51.30
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 51.30
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 51.30
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 51.30
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 51.30
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 51.30
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 51.30
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 51.30
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 51.30
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 51.30
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 51.30
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 51.30
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 51.30
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 51.30
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 51.30
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 51.30
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 51.30
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 51.30
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 51.30
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 51.30
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 51.30
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 51.30
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 51.30
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 51.30
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 51.30
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 51.30
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 51.30
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 51.30
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 51.30
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 51.30
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 51.30
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 51.30
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 51.30
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 51.30
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 51.30
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 51.30
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 59.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 59.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 67.50
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 67.50
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 72.32
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 72.18
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 73.05
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 68.18
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 68.18
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 67.50
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 67.50
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 67.50
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 72.32
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 72.32
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 71.60
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 68.18
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 72.32
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 72.32
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 71.33
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 59.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 59.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 59.00
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 72.32
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 72.32
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 72.32
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 72.32
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 71.07
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 67.37
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 71.33
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 71.60
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 67.50
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 72.32
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 73.05
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 68.18
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 71.33
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 71.33
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 67.37
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 72.32
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 72.91
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 67.50
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 72.32
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 67.24
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 67.24
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 72.32
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 71.47
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 71.47
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 71.60
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 72.18
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 71.92
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 70.89
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 72.32
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 71.20
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 67.37
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 68.87
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 68.87
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 72.32
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 72.32
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 71.92
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 72.18
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 72.18
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 71.33
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 73.05
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 73.05
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 73.05
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 73.05
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 73.05
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 73.05
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 73.05
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 73.05
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 73.05
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 73.05
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 73.05
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 73.05
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 64.93
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 64.93
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 64.93
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 64.93
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 64.93
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 64.93
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 64.93
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 64.93
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 64.93
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 64.93
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 64.93
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 64.93
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 64.93
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 64.93
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 64.93
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 73.05
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 68.18
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 68.18
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 68.18
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 73.05
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 73.05
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 73.05
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 73.05
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 73.05
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 73.05
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 72.32
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 67.50
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 67.50
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 67.50
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 72.32
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 72.32
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 68.18
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 68.18
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 73.05
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 68.18
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 67.50
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 68.87
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 67.50
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 67.50
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 67.50
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 68.18
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 72.32
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 73.05
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 64.73
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 64.73
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 64.73
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 64.73
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 64.73
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 64.73
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 64.73
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 64.73
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 64.73
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 64.73
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 64.73
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 64.73
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 64.73
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 64.73
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 64.73
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 64.73
      • Thu Dec 08 01:00:00 CET 2022 66.58
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 66.58
      • Sat Dec 10 01:00:00 CET 2022 64.73
      • Sun Dec 11 01:00:00 CET 2022 64.73
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 64.73
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 64.73
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 64.73
      • Thu Dec 15 01:00:00 CET 2022 64.73
      • Fri Dec 16 01:00:00 CET 2022 64.73
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 64.73
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 64.73
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 64.73
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 64.73
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 64.73
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 64.73
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 64.73
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 64.73
      • Sun Dec 25 01:00:00 CET 2022 64.73
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 64.73
      • Tue Dec 27 01:00:00 CET 2022 64.73
      • Wed Dec 28 01:00:00 CET 2022 64.73
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 64.73
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 64.73
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 64.73
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 64.73
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 64.73
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 64.73
      • Wed Jan 04 01:00:00 CET 2023 64.73
      • Thu Jan 05 01:00:00 CET 2023 64.73
      • Fri Jan 06 01:00:00 CET 2023 64.73
      • Sat Jan 07 01:00:00 CET 2023 64.73
      • Sun Jan 08 01:00:00 CET 2023 64.73
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 64.73
      • Tue Jan 10 01:00:00 CET 2023 64.73
      • Wed Jan 11 01:00:00 CET 2023 64.73
      • Thu Jan 12 01:00:00 CET 2023 64.73
      • Fri Jan 13 01:00:00 CET 2023 64.73
      • Sat Jan 14 01:00:00 CET 2023 64.73
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 64.73
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 64.73
      • Tue Jan 17 01:00:00 CET 2023 64.73
      • Wed Jan 18 01:00:00 CET 2023 64.73
      • Thu Jan 19 01:00:00 CET 2023 64.73
      • Fri Jan 20 01:00:00 CET 2023 64.73
      • Sat Jan 21 01:00:00 CET 2023 64.73
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 64.73
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 64.73
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 64.73
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 64.73
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 64.73
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 64.73
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 64.73
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 64.73
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 64.73
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 64.73
      • Wed Feb 01 00:00:00 CET 2023 64.73
      • Thu Feb 02 00:00:00 CET 2023 64.73
      • Fri Feb 03 00:00:00 CET 2023 64.73
    • teamvergelijk@vergelijk.be