x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Proplus Fietshoes voor 2 fiets met vak voor waarschuwingsbord

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Proplus Fietshoes voor 2 fiets met vak voor waarschuwingsbord
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Proplus Fietshoes voor 2 fiets met vak voor waarschuwingsbord
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Proplus Fietshoes voor 2 fiets met vak voor waarschuwingsbord
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/174547348.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/234433367.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237088747.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237088746.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237088748.jpg?ts=1
Proplus Proplus Fietshoes voor 2 fiets met vak voor waarschuwingsbord Fietshoes voor 2 fiets met vak voor waarschuwingsbord Fietshoes voor 2 fiets met vak voor waarschuwingsbord Fietsbeschermhoes voor max. Twee fietsen, caravan-achtermontage Beschermt je wielen tijdens het transport op de fietsendrager, met de caravan (achtermontage) of bij het opbergen Bescherming tegen regen, sneeuw, vorst, stof en ander vuil Gemaakt van duurzaam en hoogwaardig nylon, met solide spanhaken en elastiek voor een optimale bevestiging en pasvorm Met insteekvak voor een waarschuwingsbord van max. 50 x 50 cm voor optimale opgave van uitstekende lading (1)
  • 08717568791395
4
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 1.077 kg
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Kunststof, Textiel
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 30.00 43.99 EUR 4
    4
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      ProPlus Fietsbeschermhoes voor 2 fietsen met zichttas voor waarschuwingsbord voor caravans en campers30.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Fietsbeschermhoes voor max. Twee fietsen, caravan-achtermontage Beschermt je wielen tijdens het transport op de fietsendrager, met de car...31.87, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Amazon Amazon
      Fietsbeschermhoes voor max. Twee fietsen, caravan-achtermontage Beschermt je wielen tijdens het transport op de fietsendrager, met de car...31.87, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Vida XL B.V Vida XL B.V
      Deze fietshoes biedt optimale bescherming tegen regen, sneeuw, ijs, zon, stof en vuil. Hij is ideaal voor gebruik tijdens het vervoeren v...43.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Twinny load Caravan Hulpstuk Laag 34 Cm Zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/97527963.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180022520.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184082345.jpg?ts=1
      Twinny load Twinny load Caravan Hulpstuk Laag 34 Cm Zilver Caravan Hulpstuk Laag 34 Cm Zilver Caravan Hulpstuk Laag 34 Cm Zilver Premium Handel Universeel product Eenvoudig te monteren (1)
      Twinny load Caravan Hulpstuk Laag 34 Cm Zilver
      • 08712405022311
      2
    • Twinny load Crankhouder Traditional Ck/ergo Ck/swing Ck Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/91261905.jpg?ts=1
      Twinny load Twinny load Crankhouder Traditional Ck/ergo Ck/swing Ck Zwart Crankhouder Traditional Ck/ergo Ck/swing Ck Zwart Crankhouder Traditional Ck/ergo Ck/swing Ck Zwart Twinny Load Crankhouder Traditional Ck/ergo Ck/swing Ck Zwart (1)
      Twinny load Crankhouder Traditional Ck/ergo Ck/swing Ck Zwart
      • 08719322331397
      1
    • SeaSucker voorvorkhouder pluggen Huske 12 x 100 mm alu zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165590133.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164521704.jpg?ts=1
      SeaSucker SeaSucker voorvorkhouder pluggen Huske 12 x 100 mm alu zilver voorvorkhouder pluggen Huske 12 x 100 mm alu zilver voorvorkhouder pluggen Huske 12 x 100 mm alu zilver Seasucker Huske 12 mm Plugs Zilver (1)
      SeaSucker voorvorkhouder pluggen Huske 12 x 100 mm alu zilver
      • 00655257626543
      1
    • TPS Trading ProUser brede wielstopper
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204348378.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205215649.jpg?ts=1
      TPS Trading TPS Trading ProUser brede wielstopper ProUser brede wielstopper ProUser brede wielstopper De brede wielstopper is erg gemakkelijk te bevestigen aan uw fietsendrager. De wielstopper is speciaal gemaakt voor banden tot 8,26 CM (1)
      TPS Trading ProUser brede wielstopper
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 29.94
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 29.94
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 29.94
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 29.94
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 29.94
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 29.94
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 29.94
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 29.94
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 29.94
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 29.94
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 29.94
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 29.94
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 25.95
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 27.35
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 27.35
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 27.35
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 27.35
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 27.35
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 27.35
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 27.35
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 27.35
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 27.35
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 27.35
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 27.35
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 27.35
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 27.35
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 27.35
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 32.88
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 32.88
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 32.88
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 32.88
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 32.88
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 32.88
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 32.88
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 32.88
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 32.88
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 32.88
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 32.88
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 32.88
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 32.88
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 32.88
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 32.88
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 32.88
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 32.88
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 32.88
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 32.88
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 32.88
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 32.88
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 32.88
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 32.88
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 32.88
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 32.88
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 32.88
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 32.88
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 32.88
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 32.88
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 32.88
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 32.88
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 32.88
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 32.88
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 32.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 32.95
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 35.50
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 35.50
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 35.50
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 35.50
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 35.50
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 35.50
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 35.50
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 33.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 33.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 33.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 33.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 33.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 33.00
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 33.00
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 32.88
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 32.88
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 32.88
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 32.88
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 32.88
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 32.88
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 32.88
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 32.88
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 32.88
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 32.88
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 32.88
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 32.88
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 32.88
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 32.88
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 32.88
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 32.88
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 32.88
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 32.88
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 35.50
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 35.50
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 35.50
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 35.50
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 35.50
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 35.50
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 35.50
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 35.50
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 35.50
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 35.50
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 35.50
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 37.04
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 37.04
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 37.50
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 37.50
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 37.50
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 36.89
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 36.89
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 36.89
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 36.89
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 36.89
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 36.89
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 37.04
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 35.88
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 36.50
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 36.60
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 36.60
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 36.60
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 36.50
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 36.60
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 36.60
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 36.60
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 36.60
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 36.60
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 36.60
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 36.50
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 35.88
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 35.88
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 36.50
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 37.50
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 36.50
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 36.50
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 32.50
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 35.20
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 35.20
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 35.20
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 33.60
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 33.60
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 33.60
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 33.60
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 33.60
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 33.60
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 33.60
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 33.60
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 33.60
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 33.60
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 33.60
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 33.60
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 33.60
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 33.60
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 36.20
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 36.20
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 35.20
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 36.20
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 36.20
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 36.20
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 36.20
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 36.20
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 36.20
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 34.80
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 34.70
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 32.90
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 32.90
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 32.90
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 31.30
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 31.60
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 32.90
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 32.90
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 32.90
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 32.95
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 31.95
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 32.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 32.00
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 33.27
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 32.00
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 31.92
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 31.92
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 31.92
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 32.27
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 32.27
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 32.00
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 32.01
      • Sun Dec 04 01:00:00 CET 2022 32.01
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 32.00
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 32.00
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 32.00
      • Thu Dec 08 01:00:00 CET 2022 30.00
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 30.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be