x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Thule VeloCompact 924

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Thule VeloCompact 924
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Thule VeloCompact 924
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Thule VeloCompact 924
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/205837005.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/205838117.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/218097314.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/244317837.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/244317836.jpg?ts=1
Thule Thule VeloCompact 924 VeloCompact 924 VeloCompact 924 Belangrijkste informatie: Type: Achterdrager; Houder: Montage gereedschapvrij: Ja; Montage: Gereedschapsvrije montage: ja; Materiaal: Aluminium; Afmetingen: Gewicht (ca.): 14.2 kg; Rugzak (H x B x D): 56 x 130 x 76; Afmetingen wanneer samengeklapt (cm): 66 x 106 x 30 cm; Belangrijkste informatie: Bijlading: 46 kg; Eufab Basic Plus Raildrager. Afsluitbaar, max. gewicht per fiets: 23 kg; Frame: Max. bandbreedte achterbrug: 3 inch; Belangrijkste informatie: Draagruimte: 2 fietsen; Technische keuringsdienst toestemming: ja; Details: Aanvullende gegevens: voldoet aan de City-Crash norm, Afstand tussen de fietsen: 19 cm, incl. achterlampen en stekkeraansluiting, geschikt voor de meeste fietsen met schijfremmen, geschikt voor framematen (mm): 22-80 mm, Afneembare framehouder, opvouwbaar, met fietsen, beveiligt de fiets aan de drager, beveiligt drager aan voertuig, passend voor One Key System (2)
  • 07313020073101
  • 146762
3
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Staal
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren, Dames, Unisex, Kinderen
  • Publiceren
    • Introductiejaar: 2015
  • 449.50 669.95 EUR 3
    3
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Eenvoudig op te vouwen en in de meeste kofferbakken op te bergen Handige schommelpedaalfunctie die de toegang tot de kofferbak vergemakke...449.50, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.21-SNAPSHOT/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Thule VeloCompact 924 Fietsendrager - 2 fietsen - Kantelbaar509.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Molecule.be Molecule.be
      Compact en licht voor dagelijks gebruik.De Thule VeloCompact is een compacte en lichte fietsendrager voor alledaags gebruik Het is de ide...669.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Peruzzo New Cruiser 3 Fietsen Achterklepdrager
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169668105.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/90827960.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225290080.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/253185293.jpg?ts=1
      Peruzzo Peruzzo New Cruiser 3 Fietsen Achterklepdrager New Cruiser 3 Fietsen Achterklepdrager New Cruiser 3 Fietsen Achterklepdrager Deze universele fietsendrager is geschikt voor de meeste automodellen. Hij biedt ruimte voor 3 fietsen. Met vergrendelingssysteem voor de buitenste fiets voor meer veiligheid. IJzeren buizen: Ø 25. 6 bestendige riempjes. (1)
      Peruzzo New Cruiser 3 Fietsen Achterklepdrager
      • 08015058003059
      1
    • Menabo Logic 2 Fietsdrager 2 Fietsen Zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217310780.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225291203.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127503920.jpg?ts=1
      Menabo Menabo Logic 2 Fietsdrager 2 Fietsen Zilver Logic 2 Fietsdrager 2 Fietsen Zilver Logic 2 Fietsdrager 2 Fietsen Zilver Fietsen probleemloos in de rails te plaatsen Licht nettogewicht, schuimommantelingen met hoge dichtheid ter bescherming van de carrosserie Geteste merkkwaliteit, niet geschikt voor auto's met spoilers (1)
      Menabo Logic 2 Fietsdrager 2 Fietsen Zilver
      • 08003168863045
      2
    • Thule VeloCompact 927 (2018)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204033630.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205886604.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246655338.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/135232566.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208598140.jpg?ts=1
      Thule Thule VeloCompact 927 (2018) VeloCompact 927 (2018) VeloCompact 927 (2018) Compact en licht voor dagelijks gebruik.De Thule VeloCompact is een compacte en lichte fietsendrager voor alledaags gebruikt en biedt plaats aan maximaal vier fietsen Deze drager is de ideale keus voor diverse soorten fietsen, zoals stadsfietsen, e-bikes of mountainbikes. Zelfs wanneer de fietsen zijn geplaatst hebt u gewoon toegang tot de kofferbak. En met de Thule VeloCompact 4th Bike Adapter (los verkrijgbaar) kan de fietsendrager worden verlengd om 4 fietsen te dragen. Deze compacte fietsendrager voor alledaags gebruik kan ook worden ingeklapt en is dan klein genoeg om in de kofferbak van de meeste auto's te passen. Gemakkelijk monteren en verstellen van de fietsendrager voordat de bevestigingshandgreep wordt vergrendeld dankzij de stabiliteit van de koppeling aan de trekhaakHet laadvermogen kan worden verhoogd naar 4 fietsen door een vierde fietsadapter toe te voegenEenvoudige bevestiging van fietsen door afneembare fietsarmen met vergrendelbare knoppenGeschikt v (22)
      Thule VeloCompact 927 (2018)
      • 07313020079738
      • 494829
      • 927002
      1
    • Peruzzo Imola 319 Fietsendrager Framebevestiging
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/90827124.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/90215494.jpg?ts=1
      Peruzzo Peruzzo Imola 319 Fietsendrager Framebevestiging Imola 319 Fietsendrager Framebevestiging Imola 319 Fietsendrager Framebevestiging Universele imperiaal voor alle soorten fietsen Bevestiging op frame voor ronde buizen tot 60 mm en ovale buizen max. 60 x 100 mm Met sleutelsluiting Verstelbare wielsteun voor en achter Gestreepte buizen en rails met krasbestendige poedercoating (1)
      Peruzzo Imola 319 Fietsendrager Framebevestiging
      • 08015058003196
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 477.07
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 477.07
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 477.07
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 477.07
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 477.06
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 477.06
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 477.06
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 477.06
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 477.06
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 477.06
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 469.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 477.06
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 469.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 477.06
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 456.71
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 456.71
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 456.71
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 456.71
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 456.71
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 456.71
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 456.71
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 456.71
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 456.71
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 456.71
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 456.71
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 456.71
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 456.71
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 456.71
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 456.71
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 456.71
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 456.71
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 456.71
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 456.71
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 456.71
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 456.71
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 456.71
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 456.71
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 456.71
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 456.71
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 456.71
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 456.71
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 456.71
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 456.71
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 456.71
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 456.71
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 456.71
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 456.71
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 456.71
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 456.71
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 456.71
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 456.71
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 456.71
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 456.71
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 456.71
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 456.71
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 456.71
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 456.71
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 456.71
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 456.71
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 456.71
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 456.71
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 439.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 439.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 439.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 439.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 439.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 439.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 439.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 453.07
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 453.07
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 453.07
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 453.07
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 453.07
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 453.07
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 453.07
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 453.07
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 453.07
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 453.07
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 453.07
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 453.07
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 453.07
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 453.07
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 439.18
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 439.18
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 439.18
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 439.18
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 432.88
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 432.88
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 432.88
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 432.88
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 432.88
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 432.88
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 432.88
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 432.88
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 432.88
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 432.88
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 432.88
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 432.88
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 436.96
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 436.96
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 436.96
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 436.96
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 436.96
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 436.96
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 453.07
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 453.07
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 453.07
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 453.07
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 453.07
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 453.07
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 453.07
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 453.07
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 453.07
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 453.07
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 453.07
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 453.07
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 453.07
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 453.07
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 453.07
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 453.07
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 453.07
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 453.07
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 453.07
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 453.07
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 453.07
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 453.07
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 453.07
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 453.07
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 453.07
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 453.07
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 453.07
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 453.07
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 453.07
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 453.07
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 453.07
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 453.07
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 453.07
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 453.07
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 466.42
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 466.42
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 466.42
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 466.42
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 466.42
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 466.42
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 466.42
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 466.42
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 480.13
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 480.13
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 480.13
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 480.13
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 480.13
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 480.13
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 480.13
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 480.13
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 480.13
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 480.71
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 480.71
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 479.95
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 474.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 474.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 474.99
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 474.99
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 390.99
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 474.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 474.99
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 469.95
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 469.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 469.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 469.95
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 469.95
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 469.95
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 469.95
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 469.95
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 469.95
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 469.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 469.95
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 459.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 519.95
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 519.95
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 519.95
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 509.00
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 509.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 509.00
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 509.00
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 509.00
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 509.00
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 509.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 509.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 509.00
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 509.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 509.00
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 509.00
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 444.50
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 444.50
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 444.50
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 444.50
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 444.50
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 444.50
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 444.50
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 444.50
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 444.50
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 444.50
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 383.95
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 383.95
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 383.95
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 449.50
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 449.50
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 449.50
    • teamvergelijk@vergelijk.be